“YENİÇAĞ BELEDİYECİLİĞİNİ EN İYİ YAPAN KAYSERİ”
Kayseri Kitap Fuarı için ilimize gelen Cansu Canan Özgen ve Kahraman Tazeoğlu, Başkan Çelik´i ziyaret etti.
Tarih: 10.10.2017 17:24:41/ 941okunma / 0yorum

Kayseri Kitap Fuarı için ilimize gelen Cansu Canan Özgen ve Kahraman Tazeoğlu, Başkan Çelik´i ziyaret etti.

Büyükşehir Belediyesi´nin gerçekleştireceği 1. Kayseri Kitap Fuarı´nın tanıtım toplantısına katılmak üzere Kayseri´ye gelen Cansu Canan Özgen ve Kahraman Tazeoğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik´i ziyaret etti. Özgen ve Tazeoğlu, Kitap Fuarı için Başkan Çelik´e teşekkür ederek Yeniçağ Belediyeciliği´ni gündeme getirdiler.

Cansu Canan Özgen ve Kahraman Tazeoğlu ile bir süre görüşen Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Kayseri´nin gelecek yıllarda Okuyan Şehir olarak adlandırılması için gayret gösterdiklerini söyledi.

Yazar Kahraman Tazeoğlu da, belediyecilikte sadece fiziki yatırımların yeterli olmadığını belirterek, “Yeniçağ belediyeciliği dediğimiz herkese dokunan belediyeciliği en iyi yapanlardan birisi de Kayseri Büyükşehir Belediyesi. Kitap Fuarı da bunun bir kanıtı” diye konuştu.

Ziyarette Tazeoğlu ve Özgen Başkan Çelik´e kitaplarını imzaladılar. Ziyarette ayrıca 14-22 Ekim tarihlerinde yapılacak olan Kitap Fuarı´na katılmaları için tüm Kayserililere çağrı yapıldı.  

Kitap Fuarı için ilimize gelen Cansu Canan Özgen ve Kahraman Tazeoğlu, yaptıkları açıklamalarda organizasyonun önemine de dikkat çektiler. Mikrofonlara konuşan Cansu Canan Özgen, böyle bir organizasyona imza atması nedeniyle Başkan Mustafa Çelik´e teşekkür ederek, “Kültür sanat aktiviteleri bir şehrin en önemli aktiviteleridir. 21 Ekim´de ben de kitap fuarında olacağım. 9 gün dolu dolu programlar hazırlandı. Herkesin sevdiği yazarlar bu fuarda olacak. Herkesi kitap fuarına bekliyoruz” dedi.

Kayseri Büyükşehir Belediyesi´ni tebrik eden Kahraman Tazeoğlu da “Bizim okuyucularımızla buluştuğumuz yegane yerler kitap fuarlarıdır. Dileğimiz bu organizasyonun gelenekselleşmesidir. 14-22 Ekim tarihleri arasında tüm Kayserilileri fuara bekliyoruz. Aradıkları tüm kitaplar ve yazarlar fuarda olacak” diye konuştu. 
Video Tarihi: 10.10.2017 17:24:41
Kaynak: KURUM BÜLTENİ

Resmi İlanlar

SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
17 Temmuz 2018 Salı
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74