“UYUM KÜLTÜRÜ İLE ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ”
BAŞKAN ÇELİK, ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK ESKİ BAKANI ÖZHASEKİ, KAYSERİ MİLLETVEKİLİ TAMER VE İLÇE BELEDİYE BAŞKANLARI İLE AK PARTİ İL BAŞKANI ÇOPUROĞLU´NU ZİYARET ETTİ
Tarih: 8.8.2018 16:03:49/ 473okunma / 0yorum

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik,  AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu´nu Önceki Dönem Çevre Ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer ve ilçe belediye başkanları ile birlikte de ziyaret etti. Başkan Çelik, ziyarette Kayseri´deki uyum kültürüne vurgu yaptı ve bu kültürle çalışarak yeni başarılar elde etmeye devam edeceklerini söyledi.

AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu´na yapılan “Hayırlı Olsun” ziyaretine Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik´in yanı sıra Çevre ve Şehiricilik Eski Bakanı Mehmet Özhaseki, AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer ve ilçe belediye başkanları katıldı. Ziyarette yerel seçimlerdeki hedeflerini de ortaya koyan Başkan Çelik, “Şimdiye kadar olduğu gibi Kayseri´de var olan uyum kültürü doğrultusunda teşkilatlar, bakanlarımız, milletvekillerimiz ve belediye başkanlarımızla seçimlere hazırlanacağız. Hedefimiz Büyükşehir ve tüm ilçe belediyelerini almak olacak. Sizin kuracağınız yönetimin gayretli çalışmalarıyla bu başarıyı elde edeceğimize inanıyorum” dedi.

AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu da tüm ilçe belediye başkanlarının katılımıyla yapılan ziyaretin Kayseri´nin bir ve beraber olduğunun teyidi olduğunu belirterek, “Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatıyla sıkı bir çalışma temposuna gireceğiz. Bizim en büyük artımız bir ve beraber olmaktır. Bu birlikteliğin bereket sağlayacağına inanıyorum” diye konuştu.
Kaynak: KURUM BÜLTENİ

Resmi İlanlar

SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
19 Ocak 2019 Cumartesi
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74

 

KANALIMIZA ABONE OL