KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

ÇOPUROĞLU VE BÜYÜKKILIÇ’TAN ‘19.YIL YORUMU

BÜYÜYEREK İLERLİYORUZ

ÖZDEMİR, ULAŞIM ÜCRETLERİNE DİKKAT ÇEKTİ

TOPLU TAŞIMA ÜCRETLERİ MECLİS GÜNDEMİNDE

MHP’DEN İLK

MHP İL BAŞKANI TOK’TAN KONGRE AÇIKLAMASI

MHP'Lİ ÖZDEMİR, SULAMA SORUNUNA PARMAK BASTI

ÇİFTÇİNİN SULAMA SORUNUNU MECLİSE TAŞIDI

ÖZHASEKİ, STK YÖNETİCİLERİ İLE BULUŞTU

KÜLTÜR KURULUŞLARI İLE KAHVALTIDA BİRARAYA GELDİ

İYİ PARTİ’DEN COVİD-19 TEDBİRSİZLİĞİ İDDASI

AYRIÇ: SALGIN YAYILMA HIZI TESADÜFİ DEĞİL

ÖZHASEKİ GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ

EN ÇOK BELEDİYEYE BİZ SAHİBİZ

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ, AK PARTİ TEŞKİLATLARIYLA BAYRAMLAŞTI

“BELEDİYELERİMİZ GEREKLİ ÖNLEMLERİ ALDI”

SP’DE İL BAŞKANI DEĞİŞTİ

SP İL BAŞKANI AV. BAKİ COŞKUN OLDU

ÖZDEMİR, YEŞİLHİSAR’I MECLİSE TAŞIDI

DON AFETİ ÇİFTÇİLERİ VURDU

TARİHİ BİR ANA ŞAHİTLİK ETTİK

ÖZHASEKİ: AYASOFYA BİZİM GENÇLİK HAYALİMİZ

VEKİL ÖZDEMİR’DEN SORU ÖNERGESİ

BAKAN SOYLU’YA ‘SU ALTI EKİBİ’Nİ SORDU

VEKİL KARAYEL YENİDEN SEÇİLDİ

AB KARMA PARLAMENTO KOMİSYONU BAŞKANI

VEKİL ATAŞ’TAN AÇIKLAMA

İŞSİZLİK FONU İŞSİZLERE KULLANILMALIDIR

AK PARTİ’DEN ‘YEŞİL’ PROJE

YENİ 1 ÜYE, YENİ 1 FİDAN

CHP YÜKSEK DİSİPLİN KURULU ÜYESİ ORHAN YENİDEN ADAY

ORHAN: BİR KEZ DAHA VARIM

Anahtar Kelimeler: BAŞKANI HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ

MHP İL BAŞKANI TOK’TAN HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ

ŞEHİTLER DERNEĞİ, TÜRK-İŞ VE KOCASİNAN BASIN YAYIN MÜDÜRÜ SERBEZ’E GİTTİ

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Serkan Tok, üç farklı yere ziyarette bulunarak hem gönül aldı hem de talepleri, sorunları dinledi.

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Serkan Tok Türkiye Harp Malulü Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kayseri Şube Başkanı Ali Yavuz ve yönetimini ziyaret etti. Başkan Tok, bu toprakları kanlarıyla sulayan Gazi ve Şehitlerimize minnettar olduklarını söyledi.

Ülke topraklarını savunmak amacıyla şehit olan askerlerimize rahmet dileyen Başkan Tok: “Bu ülke toprakları için canından vazgeçen aziz şehitlerimizi rahmetle anıyorum. Gözünü kırpmadan ölüme giden ve bu uğurda kendilerinden vazgeçen siz değerli gazilerimize de şükranlarımı sunuyorum. Allah sizlerden razı olsun. MHP İl Teşkilatı olarak gazilerimizin ve şehit ailelerimizin her zaman yanındayız. Sizlerin de göreviniz hayırlı uğurlu olsun. Bu süreçte elimizden gelen ne var ise onu yapmaya hazırız. Allah yardımcınız olsun” dedi.

Başkan Yavuz ve yönetimi kendilerini ziyaret eden MHP İl Başkanı Serkan Tok’a teşekkür etti ve ziyaretten dolayı memnuniyet duyduklarını dile getirdi.

BAŞKAN TOK’TAN MÜDÜR SERBEZ’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Serkan Tok, Kocasinan Belediyesi Basın Yayın Müdürlü görevine getirilen Gazeteci Mehmet Serbez’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Tok, yıllarca gazeteci olarak Kayseri’ye hizmet veren Serbez’e bundan sonraki görevinde başarılar diledi.

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Serkan Tok ve MHP İl Başkan Danışmanı Kürşat Açıkgöz, Kocasinan Belediyesi Basın Yayın Müdürü olan Gazeteci Mehmet Serbez’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Yıllarca gazeteci kimliğiyle Kayseri’ye hizmet eden Serbez’e yeni görevinde başarılar dileyen Tok: “Basınımızla omuz omuzayız. Her koşulda basını ve basın mensuplarının hakkını savunuyoruz. Sizler de Kayseri’ye gazeteci kimliğinizle hizmet ettiniz. Bundan sonraki görevinizde başarılar dilerim, yolunuz açık olsun” dedi.

Ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden Gazeteci Serbez, Başkan Tok’a teşekkür etti.

BAŞKAN TOK’TAN TÜRK-İŞ’E ZİYARET

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Serkan Tok, Türk İş Kayseri İl Temsilcisi ve Koop İş Sendikası Şube Başkanı İdris Güven’i ziyaret etti. Tok, sendika başkanlarıyla bir süre sohbet ederek sorunlarını dinledi.

Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Serkan Tok, Türk İş Kayseri İl Temsilcisi ve Koop İş Sendikası Şube Başkanı İdris Güven’i ziyaret etti. Gerçekleşen ziyarete, Türk İş Kayseri İl Temsilcisi ve Koop İş Sendikası Şube Başkanı İdris Güven, Yol-İş Sendikası 2 Nolu Şube Başkanı Yaşar Ayerden, Demiryol İş Sendikası Başkana Harun Ören, Türk Metal İş Sendikası Başkanı Ali Gökkaya, Türk Haber İş Sendikası Başkanı Suat Esmer, TES İş Sendikası Başkanı Hasan Aydın, Türk Harb İş İdari Sekreteri Hayrullah Öztürk, Belediye İş Kayseri İl Temsilcisi Soner Salcanlıer, Türk Sağlık İş Temsilcisi Sinan Yıldız, Güvenlik İş Temsilcisi Ömer Ceylan, Türk İş Kayseri İl Başkanlığına bağlı sendikaların idarecileri katıldı.

Başkan Güven’de kıdem tazminatı konusunda taleplerini Başkan Tok’a iletti ve ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Başkan Tok’a teşekkür etti.


Haber Kaynak : KURUM BÜLTENİ