KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

KAYSERİSPOR’UN HEDEFİNDE KONYA VAR

KARŞILAŞMA CUMA GÜNÜ SAAT 16:00’DA BAŞLAYACAK

KAYSERİSPOR’A KAPTANDAN KÖTÜ HABER

İLHAN PARLAK İKİ HAFTA SAHALARDAN UZAK KALACAK

VOLEYBOL İL TEMSİLCİLİĞİ’NDE BEKLENMEDİK AYRILIK

HALİL DİCLE, 5 YILDIR GÖREVİ YÜRÜTÜYORDU

KAYSERİ GENÇLERBİRLİĞİ, TESTTEN GEÇTİ

TEMSİLCİMİZİN İLK MAÇI, 18 NİSAN’DA

KAYSERİSPOR, KAZANAMIYOR

KAYSERİSPOR, KAZANAMIYOR

HAYRİYE TÜRKSOY HANÇER, AVRUPA ŞAMPİYONU

ŞAMPİYONA 8-11 NİSAN’DA ANTALYA’DA YAPILDI

MELİS GÜLCAN AMELİYAT OLDU

MİLLİ SPORCU, 1-2 HAFTA İÇERİSİNDE ÇALIŞMAYA BAŞLAYACAK

KÜÇÜKLER ATLETİZM FESTİVALİ SONA ERDİ

MÜSABAKALARDA 8 TAKIM MÜCADELE ETTİ

BASIN SÖZCÜSÜ TOKGÖZ’DEN MÜCADELE VURGUSU

TOKGÖZ, “BU MÜCADELEDEN, SAVAŞTAN KAÇMAYACAĞIZ”

KAYSERİSPOR-ANTALYA MAÇININ ARDINDAN

HAMZAOĞLU, “SKORU LEHİMİZE ÇEVİREBİLMEK İÇİN HER ŞEYİ DENEDİK”

KOCASİNAN, SÜPER LİG VE 1.LİG’E DAMGA VURDU

ÇOLAKBAYRAKDAR, “KOCASİNAN ADI HIZLA YÜKSELİYOR”

BREAK DANS’A İLGİ HER GEÇEN GÜN ARTIYOR

KABAKCI, “2024 OLİMPİYATLARINA HAZIRLANIYORUZ”

BU OYUNLA İŞİMİZ ZOR

HES KABLO KAYERİSPOR 0-1 ANTALYASPOR

KAYSERİSPOR, MAÇ SAATİNİ BEKLİYOR

KAYSERİ-ANTALYA MAÇI, PAZAR GÜNÜ SAAT 16:00’DA

TFF’DEN BÖLGESEL AMATÖR LİGİ İÇİN ERTELEME KARARI

BAL’DA LİGLER MAYIS AYI SONUNA ERTELENDİ

KABAKCI, ŞAMPİYON PEHLİVANLARI AĞIRLADI

SPORCULAR MİLLİ TAKIMLARA KATILMA HAKKI ELDE ETTİ

Anahtar Kelimeler: TENİSİ YEREL . MÜSABAKALARI TAMAMLANDI
Gürkan Ofis Mobilyaları

MASA TENİSİ YEREL LİG 3. ETAP MÜSABAKALARI TAMAMLANDI

MÜSABAKALARDA 78 SPORCU DERECE İÇİN MÜCADELE ETTİ

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Masa Tenisi İl Temsilciliği tarafından düzenlenen Masa Tenisi Yerel Lig 3. Etap Müsabakaları tamamlandı.

Kadir Has Kongre ve Spor Merkezi Masa Tenisi Spor Salonu’nda düzenlenen müsabakalara gençlerde 40, yıldızlarda ise 38 sporcu katıldı. İki gün süren ve oldukça heyecanlı geçen müsabakaların ardından dereceye giren sporculara madalyaları düzenlenen tören ile verildi.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı, dereceye giren sporcuları ve antrenörleri tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.

Müsabakaların ardından sonuçlar şu şekilde oldu;

Yıldız Erkekler

1. Kenan Eren Kahraman

2. Yusuf Gaygısız

3. Ömer Kasım Bulut

4. Berat Can Bölük

Yıldız Kızlar

1. Ayşe İzel Bilgiç

2. Ecrin Çetin

3. Emine Çetin

4. Ayten Ceren Kahraman

Genç Erkekler

1. Mehmet Ali Karaboğa

2. Furkan Köse

3. Yunus Gaygısız

4. Süleyman Tekin

Genç Kızlar

1. Altinay Hatun Bulut

2. Elif Duman

3. Ecrin Melike Aksu

4. Sena Karagöz