KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 

KASKİ’DEN HACILAR’A 6 MİLYONLUK YATIRIM

12 YIL KESİNLEŞMİŞ CEZASI VARDI

KAYSERİ OSB DAVASINDA İLK DURUŞMA

KATİLLER HESAP VERMEYE DEVAM ETTİ

VEZNELER HAFTA SONU DA AÇIK

İLÇELERİN ‘DOĞAL GAZ’ YATIRIMLARI MERCEK ALTINA ALINDI

KADINA ŞİDDETE KARŞI BİLGİLENDİRME

KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR’İN 2022 YILI BÜTÇESİ 1 MİLYAR 800 MİLYON TL

AK KADINLAR KADINA ŞİDDETİ LANETLEDİ

KAYSERİ BAROSU KADIN HAKLARI KOMİSYONU, KADINA ŞİDDETE ‘HAYIR’ DEDİ

GERİ DÖNÜŞÜM İLE DOĞA KORUNUYOR

SAHABİYE PROJESİ’NDE SON DURUM

BARAJLARIMIZ ALARM VERİYOR

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ PRAG’A GİTTİ

DURGUN:“HEPİMİZİN ÜZERİNDE BİR ÖĞRETMEN ELİ VAR”  

ÖĞRETMEN BAŞKAN’IN 'ÖĞRETMENLER GÜNÜ' KUTLAMASI BÖYLE OLUR

Gürkan Ofis Mobilyaları

KOCASİNAN´DA DOĞA DOSTU ELEKTRİKLİ ARAÇLAR YOLLARDA

Kocasinan Belediyesi, 8 adet doğa dostu sıfır karbon emisyonlu elektrikli mobil temizlik aracını filosuna ekledi.

Doğa dostu sıfır karbon emisyonlu elektrikli ?Mobil temizlik Aracı´ donatılarıyla dikkat çekiyor. Yüzde 100 elektrikli olarak tasarlanan ve 2 gün şarjı gidenaraç, zamandan ve maliyetten büyük tasarruf sağlıyor. Aracın içerisinde; süpürme fırçaları, temizlik araç-gereçler ve etkili su püskürtme sistemi gibi donatılar yer alıyor. Kocasinan Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü´ne bağlı ekipler, mobil temizlik aracı ile etkin bir şekilde hijyen temizliği çalışması yürütecek.Temizlik aracı sayesinde wc ve lavabolarda zararlı mikroorganizmaları tamamen önleyerek, vatandaşlara daha temiz ve daha sağlıklı bir ortam sunulacak. Ayrıca 3 adet cincır aracı temizlik aracını da filosuna ekleyen Kocasinan Belediyesi, ilçenin dört bir yanında geri dönüşüm çalışmasını yürütecek.

Temizlik araçlarını Kocasinan Belediyesi hizmet binasının önünde tanıtan Başkan Çolakbayrakdar, daha temiz Kocasinan için çalıştıklarını belirterek, ?Vatandaşlarımızın ihtiyaç duyduğu an hizmeti hızlı bir şekilde ayağına götürmek önceliğimizdir. Hem hizmet çeşitliliği hem de vatandaşlara hizmeti anında ulaştırabilmek için mobil araçların önemi daha fazladır. Çünkü vatandaşın bizden ihtiyaç duyduğu hizmeti hızlı bir şekilde cevap vermektir. Bununla birlikte çevreci yaklaşımla karbon emisyonunu ortadan kaldırıp, doğayı hiçbir şekilde kirletmeyen elektrikli araçlarla bu hizmetleri yerine getirmektir. Vatandaşlarımız, Çözüm Merkezi veya diğer iletişim araçlarımızdan bize ulaştıkları takdirde personelimiz, temizlik aracıyla taleplerini yerine getireceklerdir. Bütün gayretimiz, Kocasinan bölgesinin her bir köşesinde vatandaşa hizmeti ayağına götürmek içindir.? şeklinde konuştu.

Başkan Çolakbayrakdar, ?Kocasinan Belediyesi olarak daha temiz bir çevre ve daha sağlıklı bir toplum için gösterdiğimiz titizliği gayreti daha da artırarak sürdüreceğiz.? ifadelerini kullandı.