KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 

KASKİ’DEN HACILAR’A 6 MİLYONLUK YATIRIM

12 YIL KESİNLEŞMİŞ CEZASI VARDI

KAYSERİ OSB DAVASINDA İLK DURUŞMA

KATİLLER HESAP VERMEYE DEVAM ETTİ

VEZNELER HAFTA SONU DA AÇIK

İLÇELERİN ‘DOĞAL GAZ’ YATIRIMLARI MERCEK ALTINA ALINDI

KADINA ŞİDDETE KARŞI BİLGİLENDİRME

KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR’İN 2022 YILI BÜTÇESİ 1 MİLYAR 800 MİLYON TL

AK KADINLAR KADINA ŞİDDETİ LANETLEDİ

KAYSERİ BAROSU KADIN HAKLARI KOMİSYONU, KADINA ŞİDDETE ‘HAYIR’ DEDİ

GERİ DÖNÜŞÜM İLE DOĞA KORUNUYOR

SAHABİYE PROJESİ’NDE SON DURUM

BARAJLARIMIZ ALARM VERİYOR

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ PRAG’A GİTTİ

DURGUN:“HEPİMİZİN ÜZERİNDE BİR ÖĞRETMEN ELİ VAR”  

ÖĞRETMEN BAŞKAN’IN 'ÖĞRETMENLER GÜNÜ' KUTLAMASI BÖYLE OLUR

Gürkan Ofis Mobilyaları

KOCASİNAN BELEDİYE BAŞKANI ÇOLAKBAYRAKDAR

GARA VE BİTLİS ŞEHİTLERİNİN ANISINA AĞAÇ DİKTİ

 

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, AK Parti Kocasinan Gençlik Kolları ile birlikte Gara ve Bitlis’te şehit olan asker ve polislerin anısına ağaç dikti. Gara ve Bitlis şehitlerinin anısına ağaçları toprakla buluşturduklarını belirten Başkan Çolakbayrakdar, “Daha yeşil Kocasinan ve yemyeşil bir Kayseri için her gün farklı noktada ağaçlandırma çalışmalarımız devam edecek.” dedi.

 

 

Yenidoğan Mahallesi’ndeki ağaçlandırma alanında gençlerle ağaçları toprakla buluşturan Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinan’ı daha güzel hale getirmek için yoğun gayret ettiklerini vurgulayarak, “Mevsim itibariyle bahar yüzünü göstermeye başladı. Her mevsim kendine özgü farklı iş konularıyla yer alıyor. Bahar gelince ise ilk olarak ağaçlandırma faaliyetleri akla geliyor. Sezonun ilk ağaçlandırma çalışmalarını Yenidoğan Mahallesi’ndeki ağaçlandırma alanına ağaç dikerek başladık. Bundan sonra rutin aralıklarla değişik sosyal gruplarla ağaç dikme etkinliğimiz devam ederken diğer yandan ise Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerimiz tarafından her gün farklı noktada ağaçlandırma çalışmalarımız devam edecek. Kocasinan’ımızı yeşillendirmek ve Kayseri’mizi yemyeşil hale getirmek için çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz.  Hemşehrilerimizin, her geçen gün daha güzel bir çevreye uyanabilmeleri için elimizden gelen çalışmaları yapıyoruz.” ifadelerini kullandı.  Gara ve Bitlis şehitlerinin anısına ağaçları toprakla buluşturduklarını belirten Başkan Çolakbayrakdar, “Bugünkü dikilen ağaçların büyük bir anlamı var. Gara ve Bitlis’te şehit düşen kardeşlerimizin anısına ağaçları toprakla buluşturduk. Bu vesileyle vatanımızda huzurlu bir şekilde yaşıyorsak şehitlerimizin sayesindedir. Bu toprakları bizlere vatan olarak bırakan ecdada rahmet diliyorum. Vatanı ve bayrağı uğruna canlarını seve seve feda eden tüm şehitlerimize Cenab-ı Allah'tan rahmet diliyor, gazilerimizi şükran ve minnetle anıyorum.” diye konuştu.

 

Ağaç dikme etkinliğinin ardından bölge sakinleriyle sohbet eden Başkan Çolakbayrakdar, mutlulukları yüzlerine yansıyan çocuklara Kocasinan Belediyesi’nin ‘Sinan ve Sinem’ çizgi karakterinden oluşan yapboz hediye etti.