KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 

İNCETOPRAK:“YÜKSEKTEN DÜŞÜP UÇTUĞUNUZU ZANNEDİYORSUNUZ”

Özhaseki: “Yakında asgari ücretinde, emeklinin de, dar gelirlinin de ücretlerinin nasıl arttığını, nasıl rahatladığını herkes görecek”

ÇOPUROĞLU, İÇ ANADOLU İL BAŞKANLARI İSTİŞARE TOPLANTISIN KATILDI

Nergis: “İktidarımız döneminde kadınların eğitim almaları noktasında çok ciddi mücadeleler verildi”

ÖZHASEKİ'DEN AKŞENER'E TEPKİ

AK KURMAYLAR ANTALYA’DA TOPLANDI

ADIM ADIM 2023 KAYSERİ’DE

MEMLEKET PARTİSİ GENEL BAŞKANI İNCE KAYSERİ’DE

ÖZHASEKİ: “KILIÇDAROĞLU'NA HAKKIMI HELAL ETMİYORUM”

BAKAN AKAR: “TÜRKİYE DE BU COĞRAFYANIN KADERİDİR"

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ BÜNYAN’DA

ÖZHASEKİ: “TERÖRLE MÜCADELEMİZ KARARLILIKLA SÜRECEK”

TAMER’DEN 'ASGARİ ÜCRET' YORUMU

AK PARTİLİ ŞEN: “SÜREKLİ TAARRUZ HALİNDE OLMALIYIZ”

ÖZHASEKİ’DEN KILIÇDAROĞLU’NA ÇAĞRI

BAŞKAN PALANCIOĞLU: “AK PARTİ 2023 YILI HEDEFLERİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ”

Anahtar Kelimeler: İLMEK VEBALİN ALTINDAN NASIL KALKACAK
Gürkan Ofis Mobilyaları

İLMEK BU VEBALİN ALTINDAN NASIL KALKACAK

İYİ PARTİ İL BAŞKAN YARDIMCISI ATAMAN: “RAHAT HİZMET EDEMİYORSA NEDEN 700 BİN LİRALIK MAKAM ARACI ALDI”

İYİ Parti’den ayrılarak AK Parti’ye geçen İncesu Belediye Başkanı Mustafa İlmek’in partiden ayrılmasına İYİ Parti İl Başkanlığından yanıt geldi. İl Başkan Yardımcısı Sebati Ataman, İlmek’i eleştirerek ‘Rahat hizmet bahanesi ardına saklanmasın” dedi.

31 Mart seçimlerinde Kayseri'nin İncesu ilçesinde İYİ Parti'den belediye başkan adayı olan ve seçim sonucunda belediye başkanı olarak seçilen Mustafa İlmek ve Belediye Meclis Üyelerinin AK Parti saflarına geçmesinin ardından konuya ilişkin yazılı bir basın açıklaması yapan İl Başkan Yardımcısı M.Sebati Ataman gelişmeleri sert bir dille eleştirerek  “Sayın İlmek, halka daha rahat hizmet edebilmek adına böyle bir kara aldığını açıklama gibi bir bahanenin altına sığınmaya kalkmasın. hizmet etmek için maddi sıkıntıları bahane edecek ise, 700 bin liralık makam aracını niye almıştır. Bu vebalin altından nasıl kalkacak” ifadesini kullandı.

31 Mart seçimlerinde Kayseri'nin İncesu ilçesinde İyi Parti'den belediye başkan adayı olan ve seçim sonucunda belediye başkanı olarak seçilen Mustafa İlmek ve Belediye Meclis Üyelerinin Ak Parti saflarına geçmesinin ardından İyi Parti adına yazılı bir basın açıklaması yaparak yaşananları sert bir dille eleştiren İl Başkan Yardımcısı M. Sebati Ataman  Mustafa İlmek’in kendisini destekleyen İYİ Parti ve CHP’li seçmene ihanet ettiğini iddia ederek şunları kaydetti:

“Millet İttifakı İncesu Belediye Başkanı adayı olan ve İYİ Parti’den İncesu Belediye Başkanı seçilen Mustafa İlmek, aldığı kara ile AKP saflarına katıldığını açıklamıştır. Sayın İlmek unutmasın ki, kendisine inanan ve seçimi kazanması için gece gündüz çalışan ve bulunduğu makama taşıyan İncesu’lu İYİ Parti ve CHP’li 8213 seçmen kendisine haklarını helal etmeyecektir. Sayın İlmek’e sorarım bu vebalin altında huzur içerisinde hayatına nasıl devam edecektir. Sayın İlmek, halka daha rahat hizmet edebilmek adına böyle bir kara aldığını açıklama gibi bir bahanenin altına sığınmaya kalkmasın. Hizmet etmek için maddi sıkıntıları bahane edecek ise, 700 bin liralık makam aracını niye almıştır.”