HERKES TAŞIN ALTINA ELİNİ KOYDU
Talas Belediyesi´nin Belediye Mahallemizde adı altında sürdürdüğü hizmet seferberliği bu kez Zincidere Mahallesi´nde gerçekleştirildi.
Tarih: 10.10.2019 17:42:34/ 268okunma / 0yorum

Talas Belediyesi´nin Belediye Mahallemizde adı altında sürdürdüğü hizmet seferberliği bu kez Zincidere Mahallesi´nde gerçekleştirildi.

Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın, Talas Müftüsü Bünyamin Turgut ile Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ali Ateş´in yanı sıra Zincidere sakinlerinin katılımıyla gerçekleşen programda ilk konuşmayı yapan Zincidere Mahalle Muhtarı Mustafa Çelik, yapılan hizmetlerden dolayı Başkan Yalçın´a teşekkür etti.

Zincidere eski belediye başkanlarından Mustafa Aksu da yaptığı kısa konuşmada bu projenin insanların belediyeye hücum etmesinin önüne geçtiğine dikkat çekerek, “Çok güzel bir program gerçekleştiriliyor. Önceden insanlar hizmet almak için belediyeye hücum etmek zorunda kalıyordu. Yalçın Başkan bu proje ile bunun önüne geçti. Şimdi hizmet, insanların ayağına geliyor. Başkanımıza teşekkür ediyoruz.” dedi.

“SİZ BURALARIN ÇOCUĞUSUNUZ”

Zincidereli olan Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ali Ateş de yaptığı konuşmada Mustafa Yalçın´ın çok başarılı bir belediyecilik geçmişi olduğuna vurgu yaparak, “Buralara gelerek, hizmet getirerek bizleri mutlu ettiniz. Allah da sizleri mutlu etsin. Mustafa Başkan, önce Kayseri Büyükşehir Belediyesi´nde, sonra Van´da iyi işler yaptı şimdi de Talas´ta çok güzel işler yapıyor. Siz zaten buraları gayet iyi bilirsiniz, buraların çocuğusunuz. Yaptıklarınız için Allah razı olsun” diye konuştu.

130 PERSONEL, 55 ARAÇLA İŞ YAPILIYOR

Programda son olarak kürsüye gelen Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın da burada herkesin taşın altına elini koyduğunu ifade ederek, “Eskiden büyüklerimiz, ‘Cenab-ı Allah bir kulunu severse, onu insanlara hizmet etmek için görevlendirir´ derlerdi. Biz bugün burada bu vesile ile bulunduğumuz için ne kadar şükretsek azdır. Belediyecilik insanın ahiretini de dünyasını da kazandıran bir meslektir. Çünkü sürekli olarak insanlara hizmet ediyor, onların ihtiyaçlarını karşılıyorsunuz. Bugün burada Talas Belediyesi´nin yanı sıra Büyükşehir Belediyesi´nin ulaşımla ilgili biriminden, KASKİ´den, Elektrik Şirketi´nden ve Kayserigaz şirketinden elemanlar var. Buradaki herkes canla başla, gönlünden gelerek hizmet ediyor. Yani herkes elini taşın altına koydu ve hizmet üretiyor. 130 personel ve 55 araçla burada iş yapıyoruz. Ayrıca Zincidere sakinleri de çalışmalara iştirak etti ve ortaya çok güzel sonuçlar çıktı, üç gün boyunca da çıkacak inşallah” diye konuştu.

İLK KADEME OLDU, HİZMETLER GELMEYE BAŞLADI

Zincidere´ye ilk önemli hizmet ve yatırımların ilk kademe belediyesi uygulamasıyla başladığına dikkat çeken Başkan Yalçın, Zincidere´nin kendi imkanlarıyla bunları yapmasının mümkün olmadığını ifade ederek, “Zincidere bundan 10 yıl kadar önce çıkartılan bir kanunla Büyükşehir Belediyesi´ne bağlı bir ilk kademe belediyesi oldu. O andan itibaren de önemli hizmet ve yatırımları almaya başladı. Şimdi de Talas Belediyesi´nin bir mahallesi olarak hizmet almaya devam ediyor. Kendi imkanları ve bütçesi ile kalsaydı, bu kadar hizmet ve yatırım üretmesi mümkün değildi. Bundan sonra da inşallah, neye ihtiyaç varsa onları karşılamaya devam edeceğiz” dedi.

“ALLAH BAŞKANIMIZDAN RAZI OLSUN”

Yapılan çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getiren mahalle sakinleri de Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın´ın geçmişte de Zincidere´ye çok katkısının olduğunu ifade ederek, “Allah başkanımızdan razı olsun. Büyükşehir Belediyesi´ndeyken de mahallemize çok hizmet etti, çok emeği var. Şimdi de Talas Belediye Başkanı olarak sürekli hizmet üretiyor. Kendisinden çok memnunuz, Allah başkanımızdan razı olsun” şeklinde görüş belirtti.
Video Tarihi: 10.10.2019 17:42:34
Kaynak: KURUM BÜLTENİ

Anahtar Kelimeler: HERKES TAŞIN ALTINA ELİNİ KOYDU
KAYSERİ TOPLU AÇILIŞ TÖRENİ
KAYSERİ TOPLU AÇILIŞ TÖRENİ
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: “KAYSERİ´DEN YÜKSELEN BU SES HERKESE İBRET OLSUN”
BAKANLARDAN CUMHRUBAŞKANI´NA TAM DESTEK
BAKANLARDAN CUMHRUBAŞKANI´NA TAM DESTEK
Cumhuriyet Meydanı´nda gerçekleştirilen Toplu Açılış Töreni´nde Cumhurbaşkanı Erdoğan´dan önce kürsüye gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Cahit Turhan´ da yaptıkları konuşmada Barış Pınarı harekatının Cumhurbaşkanı Erdaoğan´ın üstün devlet adamlığı sayesinde başarı ulaştığının altını çizip, bakanlıklarının çalışmaları ile ilgili olarak vatandaşları bilgilendirdiler…
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN KAYSERİ´DE
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN KAYSERİ´DE
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan kendisini bekleyen vatandaşlarla selamlaştı, çocuklara oyuncak hediye etti
MUSTAFA VE REYHAN YALINOĞLU CAMİ TANITIM TÖRENİNE YOĞUN İLGİ
MUSTAFA VE REYHAN YALINOĞLU CAMİ TANITIM TÖRENİNE YOĞUN İLGİ
Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu, Mimarsinan Mahallesi´nde yer alan Mustafa-Reyhan Yalınoğlu Camii´nin tanıtım törenine yoğun ilgili gösterildiğini söyledi.
ÜLKÜCÜ ŞEHİT BEKİR ÇİFTER KABRİ BAŞINDA ANILDI…
ÜLKÜCÜ ŞEHİT BEKİR ÇİFTER KABRİ BAŞINDA ANILDI…
Ülkü Ocakları Kayseri İl Başkanlığı önderliğinde buluşan ülkücüler, ülküdaşları Şehit Bekir Çifter´i kabri başında andılar.
REİS KAYSERİ´DE
REİS KAYSERİ´DE
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, 420 MİLYON LİRALIK 140 YATIRIMI AÇIP HALKA HİTAP EDECEK
BÜYÜKKILIÇ, DEREVENK VİYADÜĞÜ´NDE
BÜYÜKKILIÇ, DEREVENK VİYADÜĞÜ´NDE
Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Önceki Dönem Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız ile birlikte Cumhurbaşkanımızın yapacağı toplu açılış töreni ile hizmete girecek olan Derevenk Viyadüğü ve bağlantı yollarını inceledi.
BOĞAZKÖPRÜ CUMARTESİ AÇILIYOR
BOĞAZKÖPRÜ CUMARTESİ AÇILIYOR
Vali Şehmus Günaydın, tertiplenen görsel brifingte Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç ve Karayolları Bölge Müdürü Ahmet Turan Gülhaş ile birlikte Boğazköprü´de yapılan çalışmaları ilimiz medya mensuplarına değerlendirdi.
CUMHURİYET MEYDANI TÜRK BAYRAKLARI İLE DONATILDI
CUMHURİYET MEYDANI TÜRK BAYRAKLARI İLE DONATILDI
PALANCIOĞLU: “BU ÜLKENİN DEĞERLERİ BİRDİR”
KOCASİNAN´DAN DEV YATIRIM ATAĞI
KOCASİNAN´DAN DEV YATIRIM ATAĞI
Kocasinan Belediyesi´nin hizmet odaklı projelerinin ürünü olan 5 yeni tesisin açılışını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yapacak.
EMRİNİZ OLUR, BİZ DE YAPARIZ
EMRİNİZ OLUR, BİZ DE YAPARIZ
‘BELEDİYE MAHALLEMİZDE´ ENDÜRLÜK´TE
BÜNYAN MYO´DAN ‘BARIŞ PINARI´ DESTEK
BÜNYAN MYO´DAN ‘BARIŞ PINARI´ DESTEK
Kayseri Üniversitesi Bünyan Meslek Yüksekokulu akademisyen ve öğrencileri, Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Suriye´nin kuzeyinde başlatılan “Barış Pınarı Harekâtına” destek verdi.
ASKER SELAMI VERDİ, HAREKATI DESTEKLEDİ
ASKER SELAMI VERDİ, HAREKATI DESTEKLEDİ
Kayseri Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kurtuluş Karamustafa: "Türkiye Cumhuriyeti Devleti, artık dünya barışının da en büyük teminatı konumundadır"
BAŞKAN´DAN 19 EKİM DAVETİ
BAŞKAN´DAN 19 EKİM DAVETİ
BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ, 19 EKİM´DE CUMHURBAŞKANIMIZ TARAFINDAN HİZMETE AÇILACAK YATIRIMLARI YERİNDE İNCELİYOR
KİTAP FUARI 700 BİNE GİDİYOR
KİTAP FUARI 700 BİNE GİDİYOR
KİTAP FUARI REKOR ZİYARETÇİ İLE DEVAM EDİYOR
Resmi İlanlar

SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
19 Ekim 2019 Cumartesi
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74

 

KANALIMIZA ABONE OL