KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 

ALO 153 VE BEYAZ MASA KİTAP FUARI’NDA

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ'TAN DEVELİ VE ERCİYES ZİYARETİ

KAYSERİ 4. KİTAP FUARI’NA 3 GÜNDE 214 BİN 610 ZİYARETÇİ

PALANCIOĞLU TEMA VAKFI YÖNETCİLERİNİ AĞIRLADI

ŞEHRİMİZE İKİ PRESTİJLİ PROJE...

GENÇLİK MECLİSİ’NDEN KÖY OKULLARI İÇİN KİTAP KAMPANYASI

BÜYÜKŞEHİR’İN ELEKTRİKLİ OTOBÜSLERİNDEN BÜYÜK TASARRUF VE KARBONDİOKSİT AZALTIMI

KASKİ İNLİÖREN’İN SU SIKINTISINI ÇÖZDÜ

BAŞKAN PALANCIOĞLU MEMUR-SEN ENGELLİLER KOMİSYONU İLE BİR ARAYA GELDİ

KOCASİNAN'DAN SOĞUK HAVADA SICAK ÇORBA İKRAMI

BAŞKAN ÖZDOĞAN “GENÇLER BİZİM GELECEĞİMİZ”

KAYSERİ KİTAP FUARI’NA ZİYARETÇİ AKINI  

TÜRKİYE'DE BİR İLK; DIŞ TİCARET VE LOJİSTİK MESLEK LİSESİ

MELİKGAZİ BELEDİYESİ AV. MEHMET ALTUN ORTAOKULU’NUN TEMELİ ATILDI

TALAS OSMAN-NEYİRE AKGÖZ ASM HİZMETE GİRDİ

METE YARAR’DAN VALİ GÜNAYDIN’A ÖVGÜ DOLU SÖZLER

Gürkan Ofis Mobilyaları

BÜYÜKŞEHİR´DEN CUMHURİYET´E ARMAĞAN

Büyükşehir Belediyesi, Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ün gençlere emanet ettiği Cumhuriyet´in en iyi şekilde korunması ve yüceltilmesi için gençliğin çok daha iyi yetişmesine yönelik çalışmalarına devam ediyor.

Büyükşehir Belediyesi, Gazi Mustafa Kemal Atatürk´ün gençlere emanet ettiği Cumhuriyet´in en iyi şekilde korunması ve yüceltilmesi için gençliğin çok daha iyi yetişmesine yönelik çalışmalarına devam ediyor. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, gençliğin daha donanımlı yetişmesi için yapılan çalışmalardan biri olan Talas Gençlik Merkezi´ni Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki ve Kayseri protokolüne gezdirdi.

Büyükşehir Belediyesi, Cumhuriyet´in 94´üncü yıldönümünde en önemli yatırımlarından birisini Cumhuriyet´in emanetçisi olan gençlere yaptı. Talas Gençlik Merkezi´ne dönüştürülen eski Amerikan Koleji, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik´in ifadesiyle, vatanını milletini seven, ezanına ve bayrağına sahip çıkan gençliğin yetişmesi misyonuyla faaliyet gösteriyor.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Türkiye´de eşi benzeri olmayan Gençlik Merkezi´nde Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki ve Kayseri protokolünü ağırladı. Talas Gençlik Merkezi´nin tanıtımına yönelik geziye Bakan Özhaseki´nin yanı sıra Vali Süleyman Kamçı, Garnizon Komutanı Tuğgeneral Ercan Teke, 12´nci Hava Ulaştırma Ana Üs Komutanı Tuğgeneral Selçuk Aygün, AK Parti İl Başkanı Hüseyin Cahit Özden ve diğer yetkililer katıldı.

Konuklarına Talas Gençlik Merkezi hakkında bilgiler veren Başkan Çelik, tarihi binanın kimliğine uygun bir şekilde dekore edilerek gençliğin hizmetine sunulduğunu söyledi. Gençlik merkezinin her katında bulunan okuma salonları, dijital kütüphaneler, etüt salonları, oyun salonları, konferans salonları, yatakhaneler gibi birimleri tanıtan Başkan Çelik, halen 21 öğrencinin gençlik merkezinde kaldığını ve bu sayının artacağını ifade ederek, gelecekte önemli mevkilere gelecek başarılı gençleri her konuda en iyi şekilde yetiştireceklerini kaydetti.