KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 

‘Toprak dede’ adının yaşatıldığı parkta anıldı

İç Anadolu’daki muhtarların 'maaş' sevinci

Bünyan'da karla mücadele

Çocukların 'Beleştepe'de kar keyfi

Yöresel Ürünler Fuarı ziyaretçilerine kapılarını açtı

'Talas'ın Erciyes'inde keyifler yerinde

Doğadaki hayvanlara yem bırakıldı

Kayseri’de kar yağışı etkili oldu

Cumhuriyet Meydanı’ndaki kent ekmek büfe sayısı ikiye çıkarıldı

Talas’tan can dostlara şefkat eli

Kayseri'deki depremi önceden sezdiler

Jandarma kadınlara KADES'i anlattı

İldem köşe bucak temizlendi

Kırsal’a kıyafet desteği

Barajlarımız alarm veriyor

Kaski’den Yeşilhisar’a 11 milyonluk yatırım

Anahtar Kelimeler: BAŞKAN ÖZTÜRK HEKİMLERİ’ VERDİ
Gürkan Ofis Mobilyaları

BAŞKAN ÖZTÜRK DİŞ HEKİMLERİ’NE GÜL VERDİ

Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, 22 Kasım Dünya Diş Hekimleri Günü vesilesi  Yahyalı Devlet Hastanesi’ni ziyaret ederek hastanede  görev yapan ‘Diş Hekimleri’ni ziyaret ederek günlerini kutladı.

Dünya Diş Hekimleri Günüleri Günü  vesilesi  ile Yahyalı Devlet Hastanesi’ni ziyaret eden  Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk’e  İl Sağlık Müdürlüğü Destek Hizmetleri Başkan Yardımcısı Levent Kaşihan, Yahyalı İlçe Sağlık Müdürü Yusuf Doğan, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Meral Koşar ve Belediye Meclis Üyesi Adem Sarıçiçek eşlik etti.

Hastanede görev yapan diş hekimleri ile bir araya gelen Başkan Öztürk, hekimlere gül hediye ederek Dünya Diş Hekimleri Günülerini kutlayıp, ağız ve diş sağlığının önemine dikkat çekti “Ağız ve diş sağlığımız konusunda gayret gösteren tüm diş hekimlerimizin Dünya Diş Hekimleri Günü'nü kutlarım. Diş ağrısına “kabir azabı gibi” derler. Onlar bizim için var güçleri ile çalışıyorlar. Diş Hekimlerimizi bu özel günlerinde yalnız bırakmak istemedik. Özellikle pandemi döneminde hasta vatandaşlarımızı iyileştirebilmek için fedakârca çalıştılar. Kendilerine şükranlarımı sunuyorum.”

Ziyaretten duydukları memnuniyetlerini dile getiren diş hekimleri ise Başkan Öztürk’e şükranlarını sunarak çalışmalarında başarılar dilediler.