KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 

KASKİ’DEN HACILAR’A 6 MİLYONLUK YATIRIM

12 YIL KESİNLEŞMİŞ CEZASI VARDI

KAYSERİ OSB DAVASINDA İLK DURUŞMA

KATİLLER HESAP VERMEYE DEVAM ETTİ

VEZNELER HAFTA SONU DA AÇIK

İLÇELERİN ‘DOĞAL GAZ’ YATIRIMLARI MERCEK ALTINA ALINDI

KADINA ŞİDDETE KARŞI BİLGİLENDİRME

KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR’İN 2022 YILI BÜTÇESİ 1 MİLYAR 800 MİLYON TL

AK KADINLAR KADINA ŞİDDETİ LANETLEDİ

KAYSERİ BAROSU KADIN HAKLARI KOMİSYONU, KADINA ŞİDDETE ‘HAYIR’ DEDİ

GERİ DÖNÜŞÜM İLE DOĞA KORUNUYOR

SAHABİYE PROJESİ’NDE SON DURUM

BARAJLARIMIZ ALARM VERİYOR

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ PRAG’A GİTTİ

DURGUN:“HEPİMİZİN ÜZERİNDE BİR ÖĞRETMEN ELİ VAR”  

ÖĞRETMEN BAŞKAN’IN 'ÖĞRETMENLER GÜNÜ' KUTLAMASI BÖYLE OLUR

Gürkan Ofis Mobilyaları

BAŞKAN ÖZDOĞAN’DAN ESNAFA YENİ PAZAR YERİ MÜJDESİ

ÖZDOĞAN: TÜM ÇALIŞMALARIMIZI İLÇEMİZİ GÜZELLEŞTİRMEK İÇİN YAPIYORUZ

Hacılar Belediye Başkanı Bilal Özdoğan, ilçede kurulu pazar yerini ve esnafını ziyaret etti. Pazar yerinde fiyatların oldukça uygun olduğunu söyleyen Başkan Özdoğan, esnafa kapalı ve modern yeni pazar yeri müjdesi de vererek, “Tüm çalışmalarımızı ilçemizi güzelleştirmek için yapıyoruz” dedi.

Hacılar ilçe merkezinde kurulan pazar yerini ziyaret eden Başkan Özdoğan’a Meclis Üyesi Mustafa Gürbüz ve Zabıta Müdürü Naci Kış eşlik etti.

Esnaftan alışveriş yapan ve vatandaşlarla sohbet edip hatırlarını soran Başkan Özdoğan, esnafın taleplerini de yerinde dinledi. Esnaftan alışverişini yapan Başkan Özdoğan, fiyatların uygun olduğunu da belirterek vatandaşları pazardan alışveriş yapmaya davet etti.

Esnaflara yeni pazar yeri müjdesini de veren Başkan Özdoğan konuyla ilgili şöyle konuştu;

“Bir taraftan esnafımızı ziyaret etmek diğer taraftan da dinamik denetleme sürecinde insanlarımızın kurallara uyduğunu büyük bir memnuniyetle müşahede ettik. Bu süreci hep birlikte atlatacağız. Hacılarımız bu süreçte üzerine düşeni layıkıyla yapıyor. Bu süreci kurallara riayet ederek devam edeceğiz. Kurallara uyan herkese teşekkürü bir borç biliyoruz. Pazar konusuna gelince de ürünlerimizin, esnafımızın ve insanlarımızın güzelliğini bir kere daha gözlemleme imkanı oldu. Gerek ürün kalitesi gerek ürün fiyatları gerekse çeşitlilik noktasında insanlarımız burada gönül rahatlığıyla alışverişini yapabiliyorlar. Hacılar ilçemizde kurulu bulunan pazar yerimiz de hijyen ve kalite noktasında hiçbir sıkıntı yok. Pazar yerimiz ile ilgili bu yıl içerisinde proje aşamasındayız, Büyükşehir Belediyemiz inşallah nasip olursa bu çalışmayı tamamladığında detayını da vereceğiz. Daha geniş daha ferah daha merkezi bir alanda pazaryeri çalışmamıza inşallah bu yıl içerisinde Büyükşehir Belediyemizin desteği ile tamamlanacağı müjdesini buradan vermek istiyorum.”