KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 

Tatar KTO’da Basın mensupları ile buluştu

Kayseri’den yavru vatan KKTC’ye özel hediye

Ersin Tatar'dan 'Kayseri' övgüsü

KKTC Cumhurbaşkanı Tatar sanayicilerle buluştu

KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’a ‘Fahri Doktora’ diploması verildi

Bünyan Belediyesi kapalı mahalle yolu bırakmadı

Talas’ta her noktada kış çalışması

Organik tarıma giriş eğitimi

KKTC Cumhurbaşkanı Tatar Kayseri’de

Başkan Büyükkılıç Gastronomi Şehri’nin Ustalarını Ağırladı

Büyükşehir ihale ile arsa satacak

Çolakbayrakdar kar temizleme çalışmalarını takip etti

86 mahalle yolu ulaşıma açıldı

Melikgazi'de aralıksız kar mesaisi

Başkan Yalçın kar ve soğuğa rağmen Şeffaf Oda'da

Hayvanlara kışa özel bakım

Gürkan Ofis Mobilyaları

AKKIŞLA BELEDİYE BAŞKANI ARSLAN: “DURMAYACAĞIZ! YILMAYACAĞIZ! BIKMAYACAĞIZ!”

Akkışla Belediye Başkanı Ayhan Arslan İlçe merkezinde kurulan pazarı ziyaret ederek alışveriş yapan ilçe sakinleri ile sohbet edip, ilçe esnafının hatırlarını sordu.

Pazar esnafını, alışveriş yapan vatandaşları ziyaret eden Akkışla Belediye Başkanı Ayhan Arslan hepsine bereketli alışverişler dileyerek taleplerini sordu.

Pazar ziyaretinin ardından ilçe esnafını da ziyaret ederek onları ve alışveriş yapan vatandaşlarla sohbet edip talep ve şikayetlerini dinledi.

Belediye araçları ile mahallelerden ilçe merkezine gelen ilçe sakinleri ile de sohbet eden Başkan Aslan onlarında taleplerini dinledi.

Gezinin ardından Akkışla Kaymek Binası toplantı salonunda gerçekleştirlen Değerlendirme ve Yatırım Toplantısına da iştirak eden Başkanı Arslan, İlçe Kaymakamı Erkan Minuz, Kurum Amirleri, Meclis Üyeleri, Muhtarlar ve Sivil Toplum Kuruluşu temsilcileri ile ilçe sakinlerinin refahı ve daha huzurlu yarıları için istişarlerde bulunup şunları kaydetti.  “Cuma'nın bereketini hemşehrilerimizle birlik beraberlik içerisinde yaşıyoruz. Görüşülecek taleplerle ilgili istişarelerin arkasından durmadan yeni dönem için çalışmalarımıza hız kazandırma adına kışın dersimize çalışıp, gerekli görüşmelerin akabinde baharın hizmetlerimizi tek tek yapmayı planlıyoruz. Durmayacağız! Yılmayacağız! Bıkmayacağız! Azimle, keyifle çalışmalarımızı Kayseri'nin başkentine taşımaya yine devam edeceğiz.”