KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 

İNCETOPRAK:“YÜKSEKTEN DÜŞÜP UÇTUĞUNUZU ZANNEDİYORSUNUZ”

Özhaseki: “Yakında asgari ücretinde, emeklinin de, dar gelirlinin de ücretlerinin nasıl arttığını, nasıl rahatladığını herkes görecek”

ÇOPUROĞLU, İÇ ANADOLU İL BAŞKANLARI İSTİŞARE TOPLANTISIN KATILDI

Nergis: “İktidarımız döneminde kadınların eğitim almaları noktasında çok ciddi mücadeleler verildi”

ÖZHASEKİ'DEN AKŞENER'E TEPKİ

AK KURMAYLAR ANTALYA’DA TOPLANDI

ADIM ADIM 2023 KAYSERİ’DE

MEMLEKET PARTİSİ GENEL BAŞKANI İNCE KAYSERİ’DE

ÖZHASEKİ: “KILIÇDAROĞLU'NA HAKKIMI HELAL ETMİYORUM”

BAKAN AKAR: “TÜRKİYE DE BU COĞRAFYANIN KADERİDİR"

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ BÜNYAN’DA

ÖZHASEKİ: “TERÖRLE MÜCADELEMİZ KARARLILIKLA SÜRECEK”

TAMER’DEN 'ASGARİ ÜCRET' YORUMU

AK PARTİLİ ŞEN: “SÜREKLİ TAARRUZ HALİNDE OLMALIYIZ”

ÖZHASEKİ’DEN KILIÇDAROĞLU’NA ÇAĞRI

BAŞKAN PALANCIOĞLU: “AK PARTİ 2023 YILI HEDEFLERİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ”

Anahtar Kelimeler: PARTİ . . . ÖZHASEKİ:
Gürkan Ofis Mobilyaları

AK PARTİ GEN. BŞK. YRD. ÖZHASEKİ:

“OYLARIMIZIN HAKKINI VERMEK İÇİN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYORUZ”

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki “Biz, aldığımız oyların hakkını vermek için gece gündüz ekibimiz ile beraber çalışıyoruz.” değerlendirmesinde  bulundu.

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki Kocasinan Belediyesince önceki gün Cumhuriyet Meydanı’nda gerçekleştirilen araç tanıtım töreninde yaptığı konuşmada ilimizdeki  yöneticilerle bir araya gelerek, birlik içinde hareket edip şehrimize  yapılacak işleri istişare ettiklerinin altını çizip gerekli olan projeleri kente kazandırdıklarını kaydetti.

Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki sözlerinin devamında geçmiş dönemlerde Kayseri'deki parklara ailelerin giremediğini hatırlatarak "1994 yılında göreve geldiğimde boş olan kasaları doldurduk. Torbanın dibini büzdüğümüz için kaçak vermez oldu ve yukarıda bir şeyler birikmeye başladı. Onu da doğru yerlere kullandık ve güzel hizmetler olmaya başladı. 6-7 parktan yaklaşık 2 bin parka çıktık biz. Cumhuriyet Meydanı'nda bile tarihi eserlerin olduğu yeri, ortamı çıkarabilmek, bir peyzaj çalışması yapabilmek için neredeyse 400-500 eski dükkânı yıktık. Biz geldiğimizde 'hep hizmet edeceğiz' diye söyledik. Biz kimseyi ayırmayız, sağcı solcu diye bakmayız. A partili B partili diye, dini, imanı, ırkı ne diye asla bakmayız. Biz hizmet ederiz dedik ve 25 senedir verdiğimiz sözde duruyoruz. Biz, aldığımız oyların hakkını vermek için gece gündüz ekibimiz ile beraber çalışıyoruz.” değerlendirmesinde  bulundu.

Geçmişte yaptıkları altyapı ve raylı sistem gibi güzel hizmetlerin şimdi öneminin daha iyi kavrandığı belirten Özhaseki, ekip olarak çalışıp doğru bildiklerini yaptıklarını dile getirip, Kayserili belediyeler olarak Kayseri Serbest Bölge'yi kurduklarını ve burada milyon liralık ihracat yapıldığını, binlerce kişinin ekmek parası kazandığını vurguladı.

Yamula Barajı gibi ekonomiye katkı sağlayacak önemli projeler yaptıklarını vurgulayan Özhaseki, "Belediyeler bir taraftan alt ve üstyapı çalışmalarıyla uğraşırken, bir taraftan da bu şehri ayağa kaldıracak devasa ekonomik projelere de imza attılar. 139 fabrikanın temeli bir günde atıldı. Yapılacak iyi işlerin hep arkasında durduk. Kötü bildiğimiz ne varsa set çekmeye çalıştık ve onları engelledik." diye konuştu.

Kayseri'nin şehircilikte Türkiye'de birinci olduğunu vurgulayan Özhaseki, kente hızlı trenin de geleceğini ve bu konudaki çalışmaların aralıksız devam ettiğini aktarıp, şehirlerin ömrünün devletlerin ömründen daha eski olduğunu belirterek; "Şehrin yöneticileri birlik olup çalışırlarsa bu şehirler gelişir. Bizler kol kola çalıştıkça şehrimizi geleceğe taşımaya devam edeceğiz. Bir tarafta Cumhurbaşkanımızın isminin verileceği millet bahçesi başladı, Çevre Şehircilik Bakanlığı yapıyor. Havaalanının genişletilmesi projesi başladı, devam ediyor. Hızlı tren için ise kredi görüşmeleri devam ediyor. Gerekli sürecin tamamlanmasıyla hızlı tren Kayseri'ye mutlaka gelecek. Bundan kimsenin endişesi olmasın." İfadesini  kullandı.