YENİ SEZON ÖNCESİ TSYD´DEN UYARI
ENSARİ, “SABİT KARTLAR İÇİN GEREKEN EVRAKLARI ZAMANINDA TAMAMLAYIN”
Tarih: 11.7.2018 16:03:25/ 502okunma / 0yorum

Türkiye Spor Yazarları Derneği Kayseri Şube Başkanı Oktay Enseri, düzenlediği toplantı ile futbol ve basketbol müsabaklarına giriş için yapılan basın akreditasyonu konusunda uyarılarda bulundu.

Gazeteciler Cemiyeti dernek binasında yapılan toplantıya, Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veli Altınkaya, Türkiye Spor Yazarları Derneği Kayseri Şube Başkanı Oktay Ensari ve ilimizde bulunan gazete ve televizyonları spor birimi sorumluları katıldı.

Spor müsabakalarına girişlerde yaşanan sıkıtılara dikkat çekilen toplantıda, Türkiye Futbol Federasyonu´na yapılan basın akreditasyonu için hazırlanan evrakların tam, eksiksiz ve zamanında hazırlanılması istendi. Toplantıda, 2018-2019 sezonu akreditasyonu için basın çalışanlarından 20 Temmuz´a kadar evraklarını hazırlamaları da istendi.

Müsabakalara giriş kartları konusunda uyarılarda bulunan Türkiye Spor Yazarları Kayseri Şube Başkanı Oktay Ensari, şöyle dedi: “2018-2019 sezonu başlıyor. Erciyesspor´un akreditasyonu sorunu yok ama Kayserispor ve AGÜ Spor için akreditasyon işlemi yapıyoruz. Bugünki toplantımızda sarı basın kartı olmayan arkadaşlarımızın durumlarını konuşacağız. Burada gerekenleri görüşeceğiz. Ayrıca sabit kart içinde, sizlere birer belge vereceğiz. Geride kalan sezonda bazı arkadaşlarımızın kartları çıkmadı, kartların çıkmamasının nedeni başvuru sahiplerinden kaynaklıdır. Sebebi de eski sarı basın kartlarının nuralarını vermeleridir. Geride kalan sezonda sıkıntı yaşadık. Yeni sezonda arkadaşlarımızdan gerekenlerin yapılmasını istiyoruz. Yapmamaları durumunda ise bizim elimizden gelen bir şey olmayacak. Kurallara hepimiz uymalıyız. Kurallar sadece bizim için değil, herkes için geçerlidir.”

HABER: ŞEVKET TEKİN
Kaynak: SPOR SERVİSİ

Anahtar Kelimeler: YENİ SEZON ÖNCESİ TSYD UYARI
Resmi İlanlar

SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
22 Şubat 2019 Cuma
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74

 

KANALIMIZA ABONE OL