KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

ÖZHASEKİ: KENTSEL DÖNÜŞÜM BİR ZORUNLULUKTUR

“2000 öncesinde yapılmış 3, 4, 5 katlı evlerde oturan kardeşlerimizin mutlaka bu binaların depremselliğini kontrol ettirmesi lazım”

KOCASİNAN BELEDİYESİ 336 KİŞİYİ EV SAHİBİ YAPTI

YUNUS EMRE KENTSEL DÖNÜŞÜM KONUTLARI 1. ETAP KURA ÇEKİMİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

ARAÇ MUAYENESİ YAPTIRCAK VATANDAŞLARA İZİN

ARAÇ MUAYENESİ İÇİN RANDEVU ALAN VATANDAŞLAR İZİNLİ OLACAK

ERCİYES YERLİ VE YABANCI TURİSTLERE AÇIK

CINGI:"YAĞAN KAR İLE BERABER EKSTREM PİSTLERİMİZİ DE AÇACAĞIZ"

MELİKGAZİ BELEDİYESİ 'NDEN "KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI" EĞİTİMİ

Palancıoğlu, "Online olarak telefonferans üzerinden düzenlenen eğitim programında müdürlerimiz kanun hakkında bilgi edindi.”

OSB YÖNETİM KURULU’NDAN ‘SAVURGANLIK’ İDDİALARINA SAVUNMA

“VERİLEN HABER GERÇEĞİ YANSITMIYOR”

BELLONA SANDALYE VE YATAK FABRİKASI AÇTI

GÜLAL: HOLDİNGİMİZ AKTİF OLARAK YÜZDE 90 SEVİYESİNDE BÜYÜDÜ

BÜYÜKŞEHİR’DEN SERVİSÇİ ESNAFINA 1 MİLYON TL’LİK DESTEK

SERVİS ESNAFINDAN 1 YIL VİZE ÜCRETİ ALINMAYACAK

BÜYÜKŞEHİR’İN ‘KAR’ TİMİ, İLÇEDE KAPALI YOL BIRAKMIYOR

87 MAHALLE YOLU ULAŞIMA AÇILDI

BAŞKAN PALANCIOĞLU'NDAN MİLLETVEKİLLERİNE BRİFİNG

2020 YILINDA YAPILAN HİZMETLERİ ANLATTI

KOCASİNAN’IN KENTSEL DÖNÜŞÜMÜYLE 336 AİLE,

YENİ EVLERİNİN HEYECANINI CANLI YAYINLA YAŞAYACAK

MELİKGAZİ'DE FAALİYET RAPORU İÇİN HİZMET İÇİ EĞİTİM

“MELİKGAZİ OLARAK ÖĞRENMEYE VE ÖĞRETMEYE DEVAM EDİYORUZ”

BÜYÜKŞEHİR’DE ‘YEŞİLHİSAR’ TOPLANTISI

“BÜTÜN İLÇELERİMİZİN DOĞAL GÜZELLİKLERİ ÖNEMLİ”

KTO BAŞKANI GÜLSOY BABASINI HAKK’A UĞURLADI

95 YAŞINDA HAYATA VEDA EDEN HACI MEHMET GÜLSOY DUALARLA HAKK’A UĞURLANDI

ASKON, MHP İL BAŞKANI TOK’U ZİYARET ETTİ

BİZLER GÖNÜL İNSANLARIYIZ

KAYSERİSPOR TRANSFERDE GÖZÜNÜ KARARTTI

TEMSİLCİMİZ, MATTHİAS FANİMO KULÜBÜNE TEKLİFTE BULUNDU

Gürkan Ofis Mobilyaları

YAHYALI´DA BARIŞ PINARI´NA BAYRAKLI DESTEK

Kayseri´nin Yahyalı İlçesi, Suriye´de yürütülen Barış Pınarı Harekâtına destek vermek amacıyla bayraklarla donatıldı.

Yahyalı Kaymakamlığı ve Yahyalı Belediyesi tarafından başlatılan kampanya çerçevesinde, ilçe halkına ev ve iş yerlerine bayrak asmaları için davette bulunuldu. Ayrıca kampanya çerçevesinde 6 bin adet Türk Bayrağı ilçede dağıtıldı.

İlçe merkezindeki esnaflara ve öğrencilere yapılan bayrak dağıtımına Yahyalı Kaymakamı Yunus Emre Altıner, Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk, Yahyalı AK Parti İlçe Başkanı Esat Türkmenoğlu ve Yahyalı Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Nebi Akkuş katıldı.

Bayrak dağıtımında basına açıklamalarda bulunan Yahyalı Belediye Başkanı Esat Öztürk; ? Güzel Yahyalı´mızdan Barış Pınarı Harekâtına katılan Mehmetçiklerimize dua ediyoruz. Rabbim onları muvaffak eylesin, muzaffer eylesin, tırnaklarına taş değdirmesin. Yahyalı´da bayrak sevgisi, bayrak sevdası hat safhada. Bugünde esnaflarımıza hem zabıtlarımız marifetiyle hem de ilçe kaymakamımız ve ilçe başkanlarımızla beraber bayrak dağıtıyoruz. Cenab-ı Allah ?Vatan Sevdamızı? hiçbir zaman elimizden almasın. Biz gerekirse bayrağımız uğrunda öleceğimizi, doğduğumuz gün söz vermişiz. Her zamanda söylediğimiz gibi ?Her Türk, asker doğar.? Biz bu sevdayla büyüdük, bu sevda ile de öleceğiz. İlçemizdeki esnaflarımızın vitrinlerini, evlerimizin balkonlarını bayraklarla donatmak için bayrak dağıtıyoruz. 29 Ekim tarihine kadar hemşehrilerimin bayrak sevdalarını görmek istiyorum. Bu tabi fiilen olur. Bayraklarını hem dükkânlarına hem de evlerine asarak olur. Ben buradan bayrak asmaları için tüm hemşehrilerime davette bulunuyorum.? ifadelerini kullandı.

Yahyalı Kaymakamı Yunus Emre Altıner ise yaptığı açıklamada ? Barış Pınarı Harekâtıyla, zaten var olan, Vatan ve Bayrak bilincini ilçemizde canlandırmak istiyoruz. Onun için her işyerine ve her eve bayrak asılmasını istiyoruz. Bunun içinde belediyemizle birlikte bayrak dağıtım planı yaptık. Herkesin bildiği gibi, bizim ülkemizin hiçbir ülkenin toprağında gözü yok. Biz kendi vatan topraklarımızı savunmak için böyle bir mücadelenin içinde girdik. Yıllardır da bu mücadeleyi veriyoruz. Şuanda bir sınır dışı operasyonu var. İnşallah, en kısa zamanda, en az kayıpla askerlerimiz birliklerine dönerler. Cumartesi günü Sayın Cumhurbaşkanımız ilimize teşrif edeceklerdir. Bütün ilçe insanı, Kayseri hemşehrilerimiz Cumhurbaşkanımızı ağırlayacaklar. Ve kendisine de bu operasyonda destek olma anlamında daha yoğun ve kalabalık bir insan kitlesi ile kendisini ağırlayacağız. Böyle zamanlarda insanların dargınlıkları, kırgınlıkları, siyasi görüş ayrılıkları bir kenara bırakılır. Çünkü şuan mesele, vatanımızın meselesi. Bu son süreçte, ülkemizin ve devletimizin her konuda yanında olmak zorundayız. Allah, milletimizin ve memleketimizin yardımcısı olsun. Devletimizin ve Mehmetçiğimizin yardımcısı olsun.? şeklinde konuştu.


Haber Kaynak : KURUM BÜLTENİ