KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ 2020’DE YAPILANLARI, 2021’DE YAPILACAKLARI ANLATTI

“2021’DE DEV PROJELER İLE 3 MİLYAR 897 MİLYON TL’LİK YATIRIM PLANLANDI”

MELİKGAZİ 2020’DE GERİ DÖNÜŞÜMÜ AKSATMADAN TAMAMLADI

3 BİN 500 BİNA, 135 BİN DAİRE, 285 MARKET, 5 AVM, 302 OKULDA GERİ DÖNÜŞEBİLİR ATIK TOPLANDI

KOCASİNAN’IN DÖNÜŞÜM KONUTLARI İÇİN KURA ÇEKİMİ BÜYÜK YANKI UYANDIRDI

“KENTSEL DÖNÜŞÜM KANUNU BİZİM İÇİN BİR FIRSATTIR”

TALAS’IN SOKAK HAYVANLARI ÖZEL EKİBİ

“HER CANLIYA HİZMET”

BÜYÜKŞEHİR’İN ‘KAR’ TİMİ, HAFTA SONU 276 MAHALLE YOLUNU ULAŞIMA AÇTI

12 İLÇEDE KAPANAN 276 MAHALLE YOLU ULAŞIMA AÇTILDI

KARLA MÜCADELEDE MELİKGAZİ'DEN YENİ VE HIZLI YÖNTEM

ISI HARİTASINA AKTARILAN YENİ BİR SİSTEM

MMO ŞUBE BAŞKANI SÜLEYMAN VAROL ÇAĞRIDA BULUNDU

“YARINIMIZI KORUMAK ADINA SUYUMUZU KORUYALIM”

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ULAŞIM A.Ş.

DÜNYAYA AÇILDI

MELİKGAZİ’DE PANDEMİ KISITLAMASINDA

KÜLTÜR HİZMETİNE DEVAM EDİLDİ

BAŞKAN YALÇIN

“EĞİTİMLER, HİZMET KALİTESİNİ ARTIRIYOR”

KOCASİNAN’IN

YUNUS EMRE KONUTLARI'NDA MUTLU SON

HAVUÇ  DEYİP GEÇMEYİN  !

KANSERİ  ÖNLEYİP, YAŞLANMAYI YAVAŞLATIYOR…

METEOROLOJİ DUYURDU

KAR YAĞIŞI DEVAM EDECEK

ERCİYES'TE PİSTLER

KAYAKSEVERLERLE DOLDU

KAYSERİLİ 93 YAŞINDAKİ ŞERİFE NİNE’DEN

AŞI OLUN ÇAĞIRISI

KAYSERİ POLİSİ'NDEN

HAYVANLARA YEM DESTEĞİ

(19 Ağustos 2020) https://www.dailymotion.com/video/x7vo3v2 Kayseri Haber Gazetesi Video Haber


19 Ağustos 2020 VALİ GÜNAYDIN DENETİMLERE AVM’LERDE DEVAM ETTİ
DENETİMLER DUYARLILIĞI ARTTIRMAK İÇİN

Kayseri Haber Gazetesi

Anahtar Kelimeler: GÜNAYDIN DENETİMLERE ’LERDE DEVAM
Gürkan Ofis Mobilyaları

VALİ GÜNAYDIN DENETİMLERE AVM’LERDE DEVAM ETTİ

DENETİMLER DUYARLILIĞI ARTTIRMAK İÇİN

İçişleri Bakanlığı tarafından tüm Türkiye’de yapılan denetimler kapsamında, Vali Şehmus Günaydın da AVM denetimi gerçekleştirdi. Vali Günaydın burada yaptığı açıklamada, "Denetimlerimiz vatandaşın duyarlılığını arttırmak için" dedi.

Vali Şehmus Günaydın tarafından AVM’de yapılan denetimlerde mağaza çalışanlarının ve vatandaşların aldığı tedbirleri inceleyerek maske, mesafe ve hijyen kuralına hassasiyetli olunması gerektiği uyarısında bulundu.

Denetimler sonrasında basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Vali Şehmus Günaydın; virüsle mücadeleyi aralıksız sürdüreceklerini ve hayatın her alanında denetimlerin devam edeceğini söylerken şunları kaydetti. "Hepimizin bildiği gibi, haftanın belirli günlerinde ülkemizin her köşesinde olduğu gibi Kayserimizde de yoğun denetimler oluyor. Bu denetimlere başta ben olmak üzere bütün kurum müdürlerimiz, sivil toplum örgütlerimizin başkanları, vatandaşlarımız, muhtarlarımız olarak hepimiz bu denetimlerde bulunuyoruz. Memnuniyetle şunu ifade etmek isterim ki, birçok vatandaşımızla yaptığımız görüşmelerde gönüllü olarak kendilerinin de bu işin bir parçası olduklarını ifade ediyorlar. Zaten bunu sağladığımız müddetçe, virüsle mücadelede başarı elde ederiz. Amacımız farkındalık oluşturmak. Amacımız kamuoyunun hassasiyetini ortaya koymak ve bunu istikrarlı bir şekilde devam ettirmek. Bu virüsle mücadelemizde kesintiye ve duraksamaya yer yok. Aralıksız, kesintisiz ve istikrarlı bir şekilde bu mücadeleyi devam ettirmek zorundayız. Sonuç alıncaya kadar bunu yapmak zorundayız. Bu sadece belirli kesimlerinde bu işi yapmasıyla olacak şey değil. Bir bütün olarak, hayatın her alanında denetimlerimizi yapmak zorundayız. Bugün de AVM'lere geldik ve diğer arkadaşlarımız da diğer alanlardaki denetimlerini devam ettiriyorlar"

Vali Günaydın, vatandaşların maske takmaktan kaçınmaması gerektiğin belirterek sözlerine şu şekilde devam etti. "Bugün hastanelerimizde, sağlık kuruluşlarımızda sağlık çalışanlarımızın olağanüstü gayreti var. Biz kendilerine teşekkür ediyoruz. Gerçekten kendilerinden ve ailelerinden fedakarlıkta bulunarak bu işi devam ettiriyorlar. Aylardır evine gitmeyen sağlık çalışanları var. Çocuklarını bir yakınına bırakıp da günlerce, aylarca çocuklarını göremeyen sağlık çalışanları var. Biz bunu ifade etmekten asla geri durmayacağız. Gelin hep beraber bu arkadaşlarımıza destek verelim. Bugün maske takmak çok zor değil. Yoğun bakımda yatan bir hastaya müdahale etmek çok zor ve riskli bir iş ve sağlık çalışanlarımız bunu yaparken bizler de çok basit olan maskeyi takmaktan itina etmeyelim. Bu arkadaşlarımıza haksızlık yapmış oluruz. Sosyal mesafemizi koruyalım, temizliğimize riayet edelim. Bunları yaptığımız zaman sağlık çalışanlarımızın da işini kolaylaştırmış oluruz. Bunu devam ettireceğiz. Durmak yok diyoruz çünkü bu mücadele ifade ettiğim gibi duraksamaya yer verecek bir durum değil."


Haber Kaynak : KAYSERİ HABER HABER MERKEZİ