KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 

Büyükşehir kapalı kırsal mahalle yolu bırakmadı

Hafta sonu sisli havaya dikkat

Tatar pastırma kesti, esnafı ziyaret etti

Melikgazi soğuk kış günlerinde sokak hayvanlarını unutmadı

Hayvanseverlerden Başkan Çolakbayrakdar’a teşekkür

83 kırsal mahalle yolu ulaşıma açıldı

Dikkat Uzmanlar Uyarıyor

Yayla’da mahsur kalan 4 kişilik aile kurtarıldı

Meteoroloji'den 'çığ' uyarısı

Talas'ta pazar esnafına sıcak çorba

Yaban hayvanlarına destek

Kayseri OSB'de temiz enerji için temizlik sürüyor

Gençlerin projelerine destek

Talas’ta kayak keyfi

Başkan Altun yaban hayvanlarına yem verdi,

AFAD'da Değerlendirme Toplantısı yapıldı

Gürkan Ofis Mobilyaları

ÜNİVERSİTELİ SEVİM NUR BİYONİK KOLLARINA KAVUŞUYOR

İlimizde yaşanan iş kazası sonucu kollarını kaybeden Ahi Evran Üniversitesi öğrencisi Sevim Nur Türkmen hayırseverlerin destekleriyle hayalini kurduğu biyonik kollarına kavuşacak.  Sevim Nur için AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki’nin de katkı verdiği yardım için Melikgazi Belediyesi ve iş insanları seferber oldu.

İlimizde 3 ay önce Sevim Nur Türkmen çalıştığı iş yerinde geçirdiği kaza nedeniyle kollarını kaybetti. Biyonik kollarla hayata tekrar tutunmak isteyen Sevim Nur’un çağrısı üzerine harekete geçen Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu konuyu geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirilen ve AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ile Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ın da hazır bulunduğu okul yapımı protokol imza törenine taşıdı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki’nin de olduğu toplantıda Sevim Nur için yardım toplandı. Toplantıya katılan bir iş adamı Selçuk Sancak gerekli olan 150 bin Euro nun yarısını karşılama sözü verirken,Salonda bulunan iş insanları ve Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’ın önerisiyle ilçe belediyeleri bağışta bulundu.

Kollarına kavuşacağı haberini alan Sevim Nur ve ailesinin çok mutlu oldukları öğrenilirken, yaşananlar ilimizi sakinlerini de sevindirdi.