KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 

AK KURMAYLAR ANTALYA’DA TOPLANDI

ADIM ADIM 2023 KAYSERİ’DE

MEMLEKET PARTİSİ GENEL BAŞKANI İNCE KAYSERİ’DE

ÖZHASEKİ: “KILIÇDAROĞLU'NA HAKKIMI HELAL ETMİYORUM”

BAKAN AKAR: “TÜRKİYE DE BU COĞRAFYANIN KADERİDİR"

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ BÜNYAN’DA

ÖZHASEKİ: “TERÖRLE MÜCADELEMİZ KARARLILIKLA SÜRECEK”

TAMER’DEN 'ASGARİ ÜCRET' YORUMU

AK PARTİLİ ŞEN: “SÜREKLİ TAARRUZ HALİNDE OLMALIYIZ”

ÖZHASEKİ’DEN KILIÇDAROĞLU’NA ÇAĞRI

BAŞKAN PALANCIOĞLU: “AK PARTİ 2023 YILI HEDEFLERİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ”

Başkan Çopuroğlu: “Dünyada fazla örneği olmayan bir partiyiz”

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ İKTİDARA GELİŞİN 19. YIL DÖNÜMÜNÜ KUTLADI

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ UHSAŞ HEYETİ’Nİ AĞIRLADI

İNCETOPRAK’TAN ÇOPUROĞLU’NA ZİYARET

AK KURMAYLAR’DAN HAVALİMANI İNCELEMESİ

Gürkan Ofis Mobilyaları

ÜLKÜ OCAKLARI İL BİNASI DUALARLA YENİDEN AÇILDI

Ülkü Ocakları Kayseri İl Başkanlığı 103 gündür kapalı olan il başkanlığı binası okunan Kur’an-ı Kerim tilavetiyle açıldı.

Geçtiğimiz hafta Ülkü Ocakları Genel Başkanı Ahmet Yiğit Yıldırım tarafından İl Başkanlığına atanan Ali Çelik, kapalı kalan il binasında yapılan hazırlıklar sonra açıldığını ifade etti.

Ülkü Ocakları Kayseri İl Başkanlığına atanan Ali Çelik, 103 gündür kapalı olan il binasını dualarla açarak, Ülkü Ocakları’nın mukaddes bir yere sahip olduğunu ifade etti. Milli manevi şuurla yetişmiş, Müslüman Türk gençliğinin bir vesilesi olan Ülkü Ocakları’nın açılışını yüce ayetlerle yapmayı uygun gördüklerini belirten Başkan Çelik: “Malumunuz 103 günlük bir süre boyunca Ülkü Ocaklarımız kapalıydı. 21 Ağustos yine böyle bir mübarek cuma günü Ülkü Ocakları Genel Başkanımız sayın Ahmet Yiğit Yıldırım beyefendinin takdirleriyle atamamız yapıldı ve görevimize başladık. Malumunuz kapalı kaldığı süre içerisinde ön hazırlık yapmamız gerektiği için bu hafta cuma günü bu mübarek saatler içerisinde Allah’ın emri olan ayetlerle açılışımızı yapıp, misafirlerimizi ağırlamak istedik. Bizim nazarımızda Ülkü Ocakları’nın yeri mukaddestir. Biz de milli manevi şuurla yetişmiş, Müslüman Türk gençliğinin bir vesilesi olan Ülkü Ocakları’nın açılışını haliyle yüce ayetlerle yapmayı uygun gördük. Bu süreç içerisinde bizim ifade etmeye çalıştığımız, gayret edeceğimiz hususlar de milli manevi şuurla yetişmiş, Müslüman Türk gençliğinin topluma kazandırılması, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin bekasında sonsuz yer alabilmesini sağlamaktır. Bizler inanmış, Allah’a teslim olmuş, Resulüne uyan kullarız. Duamız da şudur ki Rabbim çıkmış olduğumuz bu mukaddes yolculukta bizleri yalnız bırakmasın. Bugüne kadar yalnız bırakmadı, bizde bu uğurda çile çeken ağabeylerimizin, büyüklerimizin o çilelere rağmen imanlı, ihlaslı duruşlarıyla bizde güç kazandık. Bundan sonrası içinde Allah nasip ederse tek gayemiz, milliyetçi nesillerin, milli manevi şuurla donatılmış Türk gençlerinin örnek ahlakı ve Peygamber ahlakı ile toplumda yer bulabilmesidir. Liderimiz Devlet Bahçeli bizim pusulamızdır. Ülkü Ocakları Genel Başkanımız sayın Ahmet Yiğit Yıldırım beyefendinin de ifade ettiği gibi Türk gençliği yalnız değildir, kimsesiz değildir. Biz bu uğurda mücadelemizi var gücümüzle devam ettireceğiz” dedi.