KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 

KORONA VİRÜS GÖZYAŞI İLE DE BULAŞIYOR

YERLİ VE MİLLİ KANAMA DURDURUCU

KAYSERİ COVİD 19’U KOVUYOR !

KORONA VİRÜS GÖZÜ DE ETKİLİYOR

ŞEHİR HASTANESİ’NDE GÜNLÜK ON BİN HASTA BAKIYORUZ

AFRİKALI HASTA KAYSERİ’DE ŞİFA BULDU

TÜRKOVAC İÇİN ACİL KULLANIM ONAYI BAŞVURUSU

DİZ VE KALÇA AĞRILARI

ÜNİVERSİTELİ SEVİM BİYONİK PROTEZ İSTİYOR

TOMARZA’DA KOLONOSKOPİ UYGULAMASI

DR. IŞILDAK:"ŞİDDETİ ÖNLEYECEK TEDBİRLER İSTİYORUZ"

TURKOVAC GÖNÜLLÜLERİ İÇİN ONLİNE TOPLANTI

ANTİBİYOTİKLERİ DAHA AKILCI KULLANMALIYIZ

PSİKOLOG ERTUĞRUL: “ÇOCUKLARINIZLA DAHA KALİTELİ ZAMAN GEÇİRİN”

PANDEMİ DÖNEMİNDE ÇOCUKLARIN RUH SAĞLIĞI

BAŞKAN ÖZTÜRK ÇOCUK HASTA ODASININ AÇILIŞINI YAPTI

Gürkan Ofis Mobilyaları

TÜRK KIZILAY KAYSERİ ŞUBESİ KURBAN BAĞIŞINDA YİNE 1´İNCİ OLDU

Türk Kızılay´ın Kurban Bayramında başlattığı, ?Vekalet Yoluyla Kurban Bağışı´ kampanyasında Kayseri yine 1´inci oldu.

Kurban Bayramı nedeniyle Türk Kızılay tarafından başlatılan ?Vekalet Yoluyla Kurban Bağışı´ kampanyasında Kayseri, 467 hisse yurtdışı, 183 hisse yurtiçi ve 120 hisse kredi kartı olarak yapılan bağışlarla performans bakımından Türkiye 1.´si oldu.

Vatandaşların hala en güvenilir kurum olarak Türk Kızılay´ı gördüklerini ve güvenlerinin boşa çıkmaması için çalıştıklarını söyleyen Türk Kızılay Kayseri Şube Genel Sekreteri Mehmet Sırsaklar, ?Kurban Bayramı Türk Kızılay için, elimizdeki verilere baktığımızda gayet iyi geçti. Özelikle Kayseri için bunu söyleyebiliriz. Performansa ve il nüfuslarında orana bakıldığında geçen yıl da Türkiye birincisiydik ve bunun altına düşmedik hatta üzerine çıktık. Vatandaşlarımız sağ olsunlar hala en güvenilir kurum olarak Kızılay´ı görerek, bağışlarını esirgemiyorlar. Hepsine yeniden çok teşekkür ediyoruz. Vekalet yoluyla kurban bağışında beklentilerimiz de karşılandı diye düşünüyoruz. Türkiye´de sayı olarak bakıldığında 467 hisse yurtdışı, 183 hisse yurtiçi, 120 hisse de internetten yapılan bağışımız var. Şu anda 770 hisse civarını bulduk" ifadelerini kullandı.

Sırsaklar, Bunlara sayı olarak bakıldığında Türkiye´de 3. sıradayız ama performans ve nüfus değerine bakıldığında İstanbul gibi büyük şehirler var önümüzde. Bu sene performansa baktığımızda 1. olarak yine Kayseri´yi göreceğiz. Kızılay olarak vatandaşlarımızdan yine bize güvenmelerini, aynı şekilde bizden desteklerini esirgememelerini istiyoruz. Bu kurban bağışında da yine gördük ki vatandaşlarımız hiçbir olumsuzluğa aldırmadan yine en güvenilir kurum olarak Kızılay´ı seçtiler. Hepsine çok teşekkür ediyoruz. İnşallah bundan sonraki bağışlarında bağışlarını bekliyoruz. Biz de onların güvenini boşa çıkarmamak için elimizden geleni yapıyoruz? dedi.