KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 

Karlı yolları aşıp, aşılıyorlar

112 ekipleri paletli ambulanslarla kar-kış dinlemedi hastaların imdadına yetişti

COVİD 19 vaka sayısı yine pik yapma yolunda

Kayseri Şehir Hastanesi’nde ilk

Develi Yeni Devlet Hastanesi hasta kabulü için son aşamaya geldi

Yahyalı Devlet Hastanesi’ne yeni birimler

Kayseri'deki depremin ardından 8 kişi hastaneye başvurdu

COVİD 19 vakaları Kayseri’de de tırmanışa geçti

Hava ambulansı ile 219 hasta taşındı

Prof. Dr. Aykut Özdarendeli’ye TÜBA’dan Ödül

Kuruyemiş ve baharat kapalı ortamlarda satılacak

Taraftarlar için aşı çadırı kurulacak

‘Sağlıkta Şiddet’ mercek altına alındı

Karnından 9 kilo ur çıkarıldı

 “TÜRKOVAC” ekibine şükran ziyareti

Turkovac'a yoğun ilgi

Anahtar Kelimeler: TOMARZA’ KOLONOSKOPİ UYGULAMASI
Gürkan Ofis Mobilyaları

TOMARZA’DA KOLONOSKOPİ UYGULAMASI

Tomarza Yaşar Karayel Devlet Hastanesi'nde başlatılan endoskopi ve kolonoskopi uygulaması ile ilçe sakinleri  ilçe dışındaki hastanelerde verilen uzun süreli randevuları beklemekten kurtuldular.

Tomarza Yaşar Karayel Devlet Hastanesi'nde ilçe sakinlerini büyük oranda rahatlatacak olan Endoskopi ve Kolonoskopi uygulaması ilk kez gerçekleştirildi. Başka hastanelerde birkaç ay sonrasında kendilerine randevu verildiğini belirten vatandaşlar, başarılı geçen endoskopi ve kolonoskopi sonrasında hastane yönetimine ve bu hizmetin verilmesinde emeği geçenlere şükranlarını sundular.

Endoskopi hizmetini gerçekleştiren Genel Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Adem Karabacak, Anestezi ve Reanimlasyon uzmanı Uzm. Dr. Esranur Çetin ve ameliyat ekibi, ilçedeki vatandaşları rahatlatan bir hizmetin Tomarza ilçesine kazandırılmasından ve vatandaşlara hizmet vermekten dolayı gururlu olduklarını vurguladılar.

Op.Dr. Adem Karabacak, Hastanede gerçekleştirilen başta sünnet, fıtık kesesi onarımı, kıl dönmesi ile beraber endoskopi ve kolonoskopi gibi tıbbi işlemlere Tomarza ve çevre ilçelerin yanı sıra Kayseri merkezden de ilgi olduğunu, bu sebeple hasta randevuların da yoğun olduğunu dile getirerek "Tomarza Yaşar Karayel Devlet Hastanesi yönetimi olarak tüm ameliyathane ekibimize teşekkür eder yaptıkları işlemlerde başarılar dilerim" ifadesini kullandı.