KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 

KASKİ’DEN HACILAR’A 6 MİLYONLUK YATIRIM

12 YIL KESİNLEŞMİŞ CEZASI VARDI

KAYSERİ OSB DAVASINDA İLK DURUŞMA

KATİLLER HESAP VERMEYE DEVAM ETTİ

VEZNELER HAFTA SONU DA AÇIK

İLÇELERİN ‘DOĞAL GAZ’ YATIRIMLARI MERCEK ALTINA ALINDI

KADINA ŞİDDETE KARŞI BİLGİLENDİRME

KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR’İN 2022 YILI BÜTÇESİ 1 MİLYAR 800 MİLYON TL

AK KADINLAR KADINA ŞİDDETİ LANETLEDİ

KAYSERİ BAROSU KADIN HAKLARI KOMİSYONU, KADINA ŞİDDETE ‘HAYIR’ DEDİ

GERİ DÖNÜŞÜM İLE DOĞA KORUNUYOR

SAHABİYE PROJESİ’NDE SON DURUM

BARAJLARIMIZ ALARM VERİYOR

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ PRAG’A GİTTİ

DURGUN:“HEPİMİZİN ÜZERİNDE BİR ÖĞRETMEN ELİ VAR”  

ÖĞRETMEN BAŞKAN’IN 'ÖĞRETMENLER GÜNÜ' KUTLAMASI BÖYLE OLUR

Gürkan Ofis Mobilyaları

TALAS BELEDİYESİ’NDEN YATIRIMLARA 3,4 MİLYONLUK YENİ KAYNAK

Mülkiyeti Talas Belediyesi’ne ait 4 adet villa parseli düzenlenen açık artırma usulü ihale ile satıldı. Talas Belediyesi’nin hizmet ve yatırımlarda kaynak olarak kullanacağı arsa satışından 3 milyon 432 bin lira gelir elde edildi.

Belediye Meclis Salonu’nda Başkan Yardımcısı İsmail Güngör’ün başkanlığında gerçekleştirilen ihalelerin ilkinde, Harman Mahallesi Özel Erciyes Koleji’nin güneyindeki villa parselinin satışı yapıldı. 1 milyon lira muhammen bedelli ihaleyi 1 milyon 383 bin liralık son teklifi ile İlyas Aksu kazandı.

Yukarı Mahalle 6274 Sokak 1109 ada 9 ve 10 numaralı parselde bulunan 2 adet villa arsasını ise 678 bin ve 670 bin liralık teklifleri ile Ahmet-Mahmut-Ezgi Korkmaz ortaklığı elde etti.

Reşadiye Mahallesi Huzur Sokak ile Çisem Sokak’ın kesişimi 171 ada 18 parselde bulunan villa arsasının sahibi ise 701 bin liralık son teklifi ile Kerem Ekici oldu.

Böylece satışı gerçekleşen toplam 4 adet villa parselinden 3 milyon 432 bin lira gelir sağlandı. Öte yandan satışa sunulan 1 villa parseli ile 7 adet konutun satışı ise pazarlığa kaldı. Yeterli teklif verilmediği için pazarlığa bırakılan taşınmazların ihalesine 28 Temmuz Çarşamba günü devam edilecek. Pazarlığa bırakılan villa parseli ve konutlarla ilgili olarak Talas Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü’nün 0352 437 00 54/2420 ve 2440 numaralı telefonlarından bilgi alınabilir. İstekliler, ihale şartnamesini de yine aynı birimden temin edebilir.

Ayrıca www. talas.bel.tr/duyurular adresinden satılık taşınmazların videosunu incelemek mümkün olacak.