KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

KAYÜ 2021-2022 AKADEMİK DÖNEMİ AÇIŞ DERSİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

KAYSERİ’NİN ŞEFLERİ KAYMEK’TE YETİŞİYOR

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ, İMAM HATİPLİ ÖĞRENCİLERLE BULUŞTU

BÜYÜKKILIÇ'TAN SANAT VE MESLEKİ EĞİTİM KURSLARINA ZİYARET

TALAS'TA İNGİLİZCE YABANCI DİL KURSLARI BAŞLADI

AHİLİK PROJESİ YARIŞMASI

DENEYAP ATÖLYESİ ÖĞRENCİ SEÇME SINAVI BAŞLADI

ÜNİVERSİTE ÖĞRENCİLERİNE ÜCRETSİZ DANIŞANLIK

BAŞKAN ÇOLAKBAYRAKDAR ÖĞRENCİLERİN DİLEK VE ŞİKAYELERİNİ DİNLEDİ

KAYMEK'TE YENİ EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI BAŞLADI

KOCASİNANLI GENÇLER GELECEĞE DAHA DONANIMLI HAZIRLANIYOR

KAYMEK GENÇLİK MERKEZLERİ YENİ DÖNEME HAZIR

MELMEK KURSLARI’NA YENİ DÖNEM KAYITLARI BAŞLADI

AGÜ MİMARLIK’TAN ÇOCUK ATÖLYESİ

AGÜ MİMARLIK’TAN KARAHANTEPE’DE DİJİTAL BELGELEME VE MAKET ÇALIŞMASI

ARI YETİŞTİRİCİLERİNE SERTİFİKALARI VERİLDİ

Gürkan Ofis Mobilyaları

TALAS BELEDİYESİ İLÇE OKULLARININ SPOR SAHALARINI YENİLEDİ

İlçe genelindeki eğitim kurumlarında yaptığı bakım onarım ve yenileme çalışmalarıyla okulları yeni eğitim-öğretim yılına hazır eden Talas Belediyesi şimdi de spor alanlarını yenilenerek öğrencilerin hizmetine sundu.

Talas Belediyesi şimdi de spor alanlarını yenilenerek öğrencilerin hizmetine sundu. Başlatılan program kapsamında Talas genelinde yer alan eğitim kurumları içerisindeki basketbol ve futbol sahaları baştan aşağı yenilendi.

Çalışmalardan duydukları memnuniyeti ifade eden okul yöneticileri ve öğretmenler de Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın’ın eğitime her zaman katkı sağladığını kaydederek şükranlarını sunan Talas Atatürk Meslek ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Selçuk Erdem, her türlü taleplerinin anında cevaplandığını belirterek  şunları kaydetti.  “Özellikle gençlerimize yönelik olarak okulumuzun oyun alanları komple elden geçirildi. Basketbol ve futbol sahalarımız tamamen yenilendi.” diyen Okul Müdürü Erdem, “Bahçemizin tertip düzeni sağlandı, çimler biçildi ve temizliği yapıldı. Bunun yanında düzenli olarak belediyemiz tarafından hijyen ve dezenfeksiyonu yapılıyor. Başkanım gençlere gerçekten çok değer veriyor. Başkan Yalçın’ın öğretmen olduğunu bildiğimiz için biz kendimizden görüyoruz. Başkan beye çok teşekkür ediyoruz. Her türlü talebimiz anında karşılık görüyor. Çoğu talebimiz Başkan Yalçın’ın bile haberi olmadan yerine getiriliyor, çalışanlarda bu konuda çok duyarlılar.”

Mehmet-Zeynep Akköse İlkokulu Müdürü Mustafa Tunç ve Bilge Kağan İlk ve Ortaokul Müdürü Aydın Kılıç’ da benzer ifadeler kullanarak Başkan Yalçın ve ekibine teşekkür ettiler.