KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

KONYASPOR-KAYSERİSPOR MAÇININ ARDINDAN

HAMZAOĞLU: “KAZANABİLSEYDİK ÇOK ŞEY KAZANMIŞ OLACAKTIK”

KAYSERİSPOR’UN GALİBİYET HASRETİ 6 MAÇA ÇIKTI

SARI-KIRMIZILI EKİP, SON OLARAK HATAY’I YENMİŞTİ

KONYA’DA DA KAZANAMADIK

İTTİFAK HOLDİNG KONYASPOR 0–0 HES KABLO KAYSERİSPOR

ÖZGE YILMAZ’DAN DÜNYA SIRALAMASI REKORU

YILMAZ, FERDİ SIRALAMADA TÜM ZAMANLARIN REKORUNU KIRDI

GÜREŞ’TE GELENEK BOZULMADI

GÜREŞ EĞİTİM MERKEZİ, TÜRKİYE İKİNCİSİ OLDU

KAYSERİSPOR, KONYA MAÇINA HAZIR

KONYA-KAYSERİ MAÇI, CUMA SAAT 16:00’DA

TENİS HEYECANI SONA ERDİ

MÜSABAKALARA 140 SPORCU KATILDI

ZEHRA YILMAZ AVRUPA ÜÇÜNCÜSÜ OLDU

KİCK BOKS AVRUPA KUPASI MÜSABAKALARI SONA ERDİ

SÜPER LİG’DE 35.HAFTA HAKEMLERİ AÇIKLANDI

KONYA-KAYSERİ MAÇINI ALİ ŞANSALAN YÖNETECEK

KAYSERİSPOR’UN HEDEFİNDE KONYA VAR

KARŞILAŞMA CUMA GÜNÜ SAAT 16:00’DA BAŞLAYACAK

KAYSERİSPOR’A KAPTANDAN KÖTÜ HABER

İLHAN PARLAK İKİ HAFTA SAHALARDAN UZAK KALACAK

VOLEYBOL İL TEMSİLCİLİĞİ’NDE BEKLENMEDİK AYRILIK

HALİL DİCLE, 5 YILDIR GÖREVİ YÜRÜTÜYORDU

KAYSERİ GENÇLERBİRLİĞİ, TESTTEN GEÇTİ

TEMSİLCİMİZİN İLK MAÇI, 18 NİSAN’DA

KAYSERİSPOR, KAZANAMIYOR

KAYSERİSPOR, KAZANAMIYOR

HAYRİYE TÜRKSOY HANÇER, AVRUPA ŞAMPİYONU

ŞAMPİYONA 8-11 NİSAN’DA ANTALYA’DA YAPILDI

MELİS GÜLCAN AMELİYAT OLDU

MİLLİ SPORCU, 1-2 HAFTA İÇERİSİNDE ÇALIŞMAYA BAŞLAYACAK

Anahtar Kelimeler: SÜPER .HAFTA HAKEMLERİ AÇIKLANDI
Gürkan Ofis Mobilyaları

SÜPER LİG’DE 29.HAFTA HAKEMLERİ AÇIKLANDI

HATAY-KAYSERİ MAÇINDA YAŞAR KEMAL UĞURLU DÜDÜK ÇALACAK

Süper Lig’in 29.haftasında görev yapacak hakemler açıklandı. Atakaş Hatayspor-HES Kablo Kayserispor karşılaşmasında Yaşar Kemal Uğurlu düdük çalacak.

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulundan yapılan açıklamaya göre, ligde haftanın maçlarını yönetecek hakemler şu şekilde;

6 MART CUMARTESİ

16.00 Yukatel Denizlispor-Yeni Malatyaspor: Arda Kardeşler

19.00 Beşiktaş-Gaziantep: Mete Kalkavan

7 MART PAZAR

13.30 Fatih Karagümrük-MKE Ankaragücü: Halis Özkahya

16.00 Gençlerbirliği-Medipol Başakşehir: Özgür Yankaya

16.00 Atakaş Hatayspor-Hes Kablo Kayserispor: Yaşar Kemal Uğurlu

19.00 Galatasaray-Demir Grup Sivasspor: Ali Şansalan

8 MART PAZARTESİ

16.00 Trabzonspor-Aytemiz Alanyaspor: Suat Arslanboğa

16.00 Fraport TAV Antalyaspor-Kasımpaşa: Serkan Tokat

19.00 İttifak Holding Konyaspor- Fenerbahçe: Fırat Aydınus

19.00 Göztepe-Büyükşehir Belediye Erzurumspor: Zorbay Küçük

Haber: Şevket Tekin