KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

KAYSERİSPOR, KAZANMAYI SEVDİ

GANCHEV, “KAYSERİSPOR'U BUGÜN TÜM TÜRKİYE GÖRDÜ”

BELLONA KAYSERİ’DE HEDEF AVRUPA KUPASI

BEŞİKTAŞ MAÇININ ARDINDAN AVRUPA HAZIRLIKLARI BAŞLAYACAK

VOLEYBOL 2.LİG’DE PLAY-OFF YARI FİNAL HEYECANI

KARŞILAŞMALAR, 21-22-23 MART’TA ANKARA’DA OYNANACAK

SOYKARCI AİLESİNİN ACI GÜNÜ

MUSA SOYKARCI’NIN ANNESİ VEFAT ETTİ

HATAY’A GEÇİT YOK!

A.HATAYSPOR 1-3 HES KABLO KAYSERİSPOR

KAYSERİSPOR, HATAY MAÇINA HAZIR

KARŞILAŞMA PAZAR SAAT 16:00’DA BAŞLAYACAK

MELİKGAZİ MAÇINA COVİD ENGELİ

MELİKGAZİ BELEDİYE-MİLAS MAÇI ERTELENDİ

KAYSERİSPOR-HATAY’A HAZIRLANIYOR

KARŞILAŞMA PAZAR GÜNÜ SAAT 16:00’DA BAŞLAYACAK

SÜPER LİG’DE 29.HAFTA HAKEMLERİ AÇIKLANDI

HATAY-KAYSERİ MAÇINDA YAŞAR KEMAL UĞURLU DÜDÜK ÇALACAK

BELLONA KAYSERİ, BOTAŞ MAÇINA HAZIR

KARŞILAŞMA CUMARTESİ GÜNÜ SAAT 16:00’DA BAŞLAYACAK

TALASGÜCÜ, HAZIRLIK MAÇINDA GALİP

YAHŞIYANSPOR 1-2 TALASGÜCÜ BELEDİYESPOR

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’TAN YERLİ VE MİLLİ VURGUSU

“UĞUR HOCAMIZ, TAMAMEN YERLİ VE MİLLİDİR”

KAYSERİSPOR’DA GALİBİYET SEVİNCİ

MUSTAFA TOKGÖZ “GALİBİYETİMİZ TARAFTARIMIZA ARMAĞAN OLSUN”

BELLONA KAYSERİ’NİN GENÇLERİ GÖZ DOLDURDU

TEMSİLCİMİZ, GENÇLER LİGİ’NDE 3 KARŞILAŞMAYA ÇIKTI

KVHG DERNEĞİ 1.OLAĞAN GENEL KURULU’NA HAZIRLANIYOR

GENEL KURUL İLK TOPLANTISI 22 MART’TA YAPILACAK

KAYSERİSPOR’UN ‘UĞUR’U

HES KABLO KAYSERİSPOR 2-1 ÇAYKUR RİZESPOR

Anahtar Kelimeler: SÜPER . HAFTANIN HAKEMLERİ AÇIKLANDI
Gürkan Ofis Mobilyaları

SÜPER LİG’DE 26. HAFTANIN HAKEMLERİ AÇIKLANDI

SİVASSPOR-KAYSERİSPOR MAÇINDA ALİ ŞANSALAN GÖREV YAPACAK

Süper Lig’in 26.haftasında görev yapacak hakemler açıklandı. Demir Grup Sivasspor-HES Kablo Kayserispor karşılaşmasında Ali Şansalan görev yapacak.

Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu’ndan yapılan açıklama ile 26.haftada görev yapacak hakemler belli oldu. Demir Grup Sivasspor-HES Kablo Kayserispor karşılaşmasında Ali Şansalan görev yapacak.

26.haftada görev yapacak hakemler şu şekilde;

19 ŞUBAT CUMA

19.00 Medipol Başakşehir-Trabzonspor: Halil Umut Meler

20 ŞUBAT CUMARTESİ

13.30 Kasımpaşa-Fatih Karagümrük: Yaşar Kemal Uğurlu

16.00 Yeni Malatyaspor-İttifak Holding Konyaspor: Sarper Barış Saka

16.00 Yukatel Denizlispor-Gençlerbirliği: Tugay Kaan Numanoğlu

19.00 Aytemiz Alanyaspor-Galatasaray: Zorbay Küçük

21 ŞUBAT PAZAR

13.30 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Atakaş Hatayspor: Serkan Tokat

16.00 Demir Grup Sivasspor-Hes Kablo Kayserispor: Ali Şansalan

16.00 Gaziantep-Fraport TAV Antalyaspor: Arda Kardeşler

19.00 Fenerbahçe-Göztepe: Hüseyin Göçek

22 ŞUBAT PAZARTESİ

19.00 MKE Ankaragücü-Çaykur Rizespor: Halis Özkahya

Haber: Şevket Tekin