KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

SEYİR EVLERİ KONAKLAMA’YA ÇANTANIZI ALIN GELİN!

SEYİR EVLERİ KONAKLAMA YÖN. KUR. BŞK. DURAN: “SEYİR EVLERİ, HER ANINIZDA SİZLERİ BEKLİYOR”

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ, AK PARTİ GENİŞLETİLMİŞ İL BAŞKANLARI TOPLANTISINA KATILDI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Şubat ayı sonunda il kongrelerimizin hepsini bitirmeyi planlıyoruz”

CABBAR BAŞKAN’DAN KİMSESİZ KADINA EV TAŞIMA DESTEĞİ

HEMŞERİLERİMİZİN YANINDA OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ

BÜYÜKKILIÇ, AK PARTİ KAYSERİ KADIN KOLLARI’NIN YENİ YÖNETİMİNİ KABUL ETTİ

“CUMHURBAŞKANIMIZIN GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİ DEDİĞİ BU OLSA GEREK”

BAŞKAN-HAYIRSEVERLER EL ELE, HİZMET ŞAHANE

HAYIRSEVERLER İŞBİRLİĞİYLE KOCASİNAN’A 3 YENİ OKUL

HACILAR’DA ZABITA EKİPLERİ FIRIN VE BAKKALLARDA DENETİM YAPTI

ÖZDOĞAN: HALKIMIZIN SAĞLIĞI HER ŞEYDEN ÖNEMLİ

YALÇIN: “ÇALIŞMALARIMIZA KATKI KOYANLARA TEŞEKKÜR EDİYORUM”

İHTİYAÇ SAHİPLERİNİ BİZE BİLDİRİN!

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ’TAN ‘MEZARLIK VE DEFİN’ AÇIKLAMASI

“KAMUOYUNUN ZİHNİNİ BULANDIRMAK DOĞRU VE ANLAMLI DEĞİL”

BAŞKAN PALANCIOĞLU, MHP YÖNETİM KURULUNA 2020 YILINDA YAPILAN HİZMETLERİ ANLATTI

“MELİKGAZİ BELEDİYESİ OLARAK PANDEMİYİ FIRSATA ÇEVİRDİK”

KOCASİNAN’DA ELEKTRONİK ATIKLAR EKONOMİYE KAZANDIRILIYOR

2020 YILINDA TOPLAM 2 BİN 536 KG ELEKTRONİK ATIK VE 910 KG ATIK PİL TOPLANDI

BAŞKAN YALÇIN BAKÜ KATLİAMI ŞEHİTLERİNİ ANDI

“SOYDAŞLARIMIZIN YANINDAYIZ”

BÜYÜKŞEHİR-TOMARZA EL ELE

“TEK TAŞLA DUVAR OLMAZ”

BÜYÜKŞEHİR’İN KARLA MÜCADELE EKİPLERİ, 35 MAHALLE YOLUNU DAHA ULAŞIMA AÇTI

7 NOKTADA GECE GÜNDÜZ KARLA MÜCADELE

DANİŞMENTGAZİ MAHALLESİ’NDE BİR İHTİYAÇ DAHA GİDERİLDİ

PALANCIOĞLU, F. İMAMOĞLU DİYANET EĞİTİM VE KÜLTÜR MERKEZİ'NDE İNCELEMELERDE BULUNDU

KOCASİNAN’IN KENTSEL DÖNÜŞÜMÜNDE VATANDAŞ MUTLU VE HUZURLU

SEYRANİ ’DE DÖNÜŞÜM SÜRÜYOR

15 GÜNDE 12 YENİ İŞ YERİ AÇILDI

2020’DE 463 YENİ İŞ YERİ AÇILDI

Gürkan Ofis Mobilyaları

SÜLEYMAN ÇETİNSAYA ADINA MEDYA ÖDÜLLERİ YARIŞMASI

YARIŞMAYA SON BAŞVURU TARİHİ 15 OCAK 2021

Erciyes Üniversitesi Süleyman Çetinsaya İletişim Fakültesi ile Kayseri Gazeteciler Cemiyeti’nce ortaklaşa tertiplenen ‘Süleyman Çetinsaya Medya Ödülleri Yarışması’nın tanıtımı gerçekleştirilen basın toplantısı ile yapıldı. Toplantıda konuşan KGC Başkanı Veli Altınkaya” Yaşadığımız şehir hepimiz için çok önemli. 2020 yılı içerisinde yazılan yazı, yorum, haber, televizyon, radyo, gazete, sosyal medya her neyse buradaki çalışmalar üzerinde ödüller verilecek. Özellikle genç arkadaşlarımın bu konuya daha fazla ilgi ve alaka göstereceğini umuyorum" ifadesini kullandı

‘Süleyman Çetinsaya Medya Ödülleri Yarışması’nın tanıtımı ERÜ İletişim Fakültesi Süleyman Çetinsaya Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

ERÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Recai Kılıç toplantının açılışında yaptığı konuşmada çalışanların teşvik edilerek daha üretken bir medya üretiminin söz konusu olacağının altını çizerek "Ödüllendirme programları; ilgili sektördeki çalışanları motive etmek, üretkenliklerini artırmak, daha nitelikli ürünler elde etmelerini sağlamak amacıyla oluşturulan önemli teşvik mekanizmalarıdır. Burada bugün çok güzel işbirliği örneği görüyoruz. Akademi tarafından iletişim fakültemiz, sahada yer alan, sektörü iyi bilen Kayseri Gazeteciler Cemiyetimiz güzel bir işbirliğine imza atarak ve anlamlı bir isim vererek özellikle nitelikli medya üretimi konusunda güzel bir ödül programı tesis etmişler. Amacına ulaşacağına düşünüyoruz. Her yıl belirlenecek tematik bir alanda 2 ana kategoride ve 6 alt grupta oluşturulan bu medya ödülleri yerini bulacaktır. Çalışanlarımız teşvik edilerek daha üretken bir medya üretimi söz konusu olacaktır. Bu konuda biz de rektörlük olarak fakültemizle birlikte bu sürecin kalıcı ve marka haline gelebilmesi için elimizden gelen tüm desteği sarf edeceğiz. Anlamlı bir isim, gerçekten iletişim fakültemizin ve diğer üniversite birimlerimizde Çetinsaya ailesinin çok önemli katkıları var. Kendilerine de bu vesileyle teşekkür ediyoruz" değerlendirmesinde bulundu.

Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veli Altınkaya da Ermenistan’ın Azerbaycan’daki sivil halka yaptığı vahşetin dünya kamuoyu tarafından görülmesi gerektiğini vurgulayarak "Medyada takip ediyoruz; Ermenilerin sivil vatandaşların bulunduğu yerleşim yerlerine attıkları bombalar nedeniyle meslektaşlarımız orada çok zor şartlarda çalışıyorlar. Dilerim ki dünya Ermenistan’ın bu zulmünü, işgalini, masum insanlara karşı uyguladığı soykırımı, katliamı, vahşeti görmüş olsun. Ama dünya maalesef yıllardır Ermenileri şımarttığı gibi bugün de şımartıyor" ifadelerini kullandı.

Başkan Altınkaya sözlerinin devamında " Elbette yaşadığımız şehir hepimiz için çok önemli. 2020 yılı içerisinde yazılan yazı, yorum, haber, televizyon, radyo, gazete, sosyal medya her neyse buradaki çalışmalar üzerinde ödüller verilecek. Çok da fazla bir vaktimiz yok, Arkadaşlarımız şimdiden yılbaşına kadar bu yönde bir gayret sarf ederlerse mutlu olurum. Özellikle genç arkadaşlarımın bu konuya daha fazla ilgi ve alaka göstereceğini umuyorum" diye konuştu.

Konuşmalarının ardından Süleyman Çetinsaya Medya Ödülleri tanıtımını Erciyes Üniversitesi Süleyman Çetinsaya İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hakan Aydın, Dekan Yardımcısı Doç. Dr. Vahit İlhan, Dr. Öğretim Üyesi Fikret Yazıcı yaptı. Yarışmaya son başvuru tarihi 15 Ocak 2021.


Haber Kaynak : KAYSERİ HABER HABER MERKEZİ