KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 

KASKİ’DEN HACILAR’A 6 MİLYONLUK YATIRIM

12 YIL KESİNLEŞMİŞ CEZASI VARDI

KAYSERİ OSB DAVASINDA İLK DURUŞMA

KATİLLER HESAP VERMEYE DEVAM ETTİ

VEZNELER HAFTA SONU DA AÇIK

İLÇELERİN ‘DOĞAL GAZ’ YATIRIMLARI MERCEK ALTINA ALINDI

KADINA ŞİDDETE KARŞI BİLGİLENDİRME

KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR’İN 2022 YILI BÜTÇESİ 1 MİLYAR 800 MİLYON TL

AK KADINLAR KADINA ŞİDDETİ LANETLEDİ

KAYSERİ BAROSU KADIN HAKLARI KOMİSYONU, KADINA ŞİDDETE ‘HAYIR’ DEDİ

GERİ DÖNÜŞÜM İLE DOĞA KORUNUYOR

SAHABİYE PROJESİ’NDE SON DURUM

BARAJLARIMIZ ALARM VERİYOR

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ PRAG’A GİTTİ

DURGUN:“HEPİMİZİN ÜZERİNDE BİR ÖĞRETMEN ELİ VAR”  

ÖĞRETMEN BAŞKAN’IN 'ÖĞRETMENLER GÜNÜ' KUTLAMASI BÖYLE OLUR

Anahtar Kelimeler: SOSUN ÖRENCİK YOLLARINA ÖNCESİ ASFALT
Gürkan Ofis Mobilyaları

SOSUN VE ÖRENCİK YOLLARINA KIŞ ÖNCESİ ASFALT

“BİZ BAŞKANIMIZDAN MEMNUNUZ”

Talas Belediyesi asfalt ekipleri ilçe merkezinde gerçekleştirdikleri yoğun mesailerinin yanı sıra kırsal mahallelerde de yol yapım ve asfalt çalışmasını aralıksız sürdürüyor. Kış öncesi Sosun ve Örencik mahallelerinde yapılan asfalt çalışmalarıyla kırsaldaki vatandaşlar daha konforlu yolculuk imkânına kavuşuyor.

Talas Belediyesi vatandaşlara güvenli ve rahat bir ulaşım için asfalt sezonunu dolu dolu geçiriyor. Asfalt ekipleri ilçenin dört bir yanında adeta mekik dokuyor. İlçe merkezindeki hizmetlerin kırsal mahallelere de taşındığı çalışmalarla yollar daha kaliteli hale getiriliyor.

Her gün farklı bir yerleşim yerinde çalışmalarını sürdüren ekipler son olarak Örencik ve Sosun mahallelerinde yollara asfalt serdi. Örencik Mahallesinde farklı yollarda toplam 700 metre sıcak asfalt çalışması gerçekleştirilirken, Sosun Mahallesinde ise 1 kilometre uzunluğunda yol asfaltlandı.

Örencik Mahalle Muhtarı Nurettin Bulut, yapılan çalışmalardan duyduğu memnuniyeti ifade ederek, “Yollarımız asfaltlandı, köprümüz yapıldı. Başkanımıza şahsım ve köylüm adına teşekkür ediyorum. Biz başkanımızdan memnunuz. Allah ondan razı olsun.” dedi.

“YUKARI MAHALLELERE GERÇEKTEN DEĞER VERİYOR”

Sosun Mahalle Muhtarı Fatih Boyraz ise Talas Belediye Başkanı Mustafa Yalçın’ın kırsal mahallelere önem verdiğini belirterek, “Yollarımıza sıcak asfalt döşeniyor. Bir kısmı parkeydi, bir kısmında hiç asfalt yoktu. Böylelikle kışı kolay geçirmemiz sağlanıyor. Mustafa Yalçın Başkanımız yukarı mahallelere gerçekten değer veriyor. Kendisine teşekkür ediyorum.” diye konuştu.