KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 

ALO 153 VE BEYAZ MASA KİTAP FUARI’NDA

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ'TAN DEVELİ VE ERCİYES ZİYARETİ

KAYSERİ 4. KİTAP FUARI’NA 3 GÜNDE 214 BİN 610 ZİYARETÇİ

PALANCIOĞLU TEMA VAKFI YÖNETCİLERİNİ AĞIRLADI

ŞEHRİMİZE İKİ PRESTİJLİ PROJE...

GENÇLİK MECLİSİ’NDEN KÖY OKULLARI İÇİN KİTAP KAMPANYASI

BÜYÜKŞEHİR’İN ELEKTRİKLİ OTOBÜSLERİNDEN BÜYÜK TASARRUF VE KARBONDİOKSİT AZALTIMI

KASKİ İNLİÖREN’İN SU SIKINTISINI ÇÖZDÜ

BAŞKAN PALANCIOĞLU MEMUR-SEN ENGELLİLER KOMİSYONU İLE BİR ARAYA GELDİ

KOCASİNAN'DAN SOĞUK HAVADA SICAK ÇORBA İKRAMI

BAŞKAN ÖZDOĞAN “GENÇLER BİZİM GELECEĞİMİZ”

KAYSERİ KİTAP FUARI’NA ZİYARETÇİ AKINI  

TÜRKİYE'DE BİR İLK; DIŞ TİCARET VE LOJİSTİK MESLEK LİSESİ

MELİKGAZİ BELEDİYESİ AV. MEHMET ALTUN ORTAOKULU’NUN TEMELİ ATILDI

TALAS OSMAN-NEYİRE AKGÖZ ASM HİZMETE GİRDİ

METE YARAR’DAN VALİ GÜNAYDIN’A ÖVGÜ DOLU SÖZLER

Gürkan Ofis Mobilyaları

ŞEHİR HASTANESİ´NE MUHSİN YAZICIOĞLU ANISINA

KÜTÜPHANE AÇILDI

İlimizde ikamet eden Sivas kökenli vatandaşların kurduğu ve hemşehrilik  bağlarını güçlendirmek adına kurulan ?Kayseri Sivaslılar Derneği´ tarafından ?Kütüphaneler Haftası´ vesilesi ile  merhum Muhsin YAZIOĞLU anısına Kayseri Şehir Hastanesi´nde kütüphane açıldı.

Kütüphaneler Haftası dolayısıyla Kayseri Şehir Hastanesi´nde oluşturulan kütüphanenin açılışına AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Emrah Karayel, Vali Yardımcısı Ali Uslanmaz, Cumhur İttifakı Kayseri Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, İl Sağlık Müdürü Ali Ramazan Benli, İl Kültür ve Turizm Müdürü İsmet Taymuş ile davetliler iştirak etti?

Kayseri Sivaslılar Derneği Genel Sekreteri Erkan Öztürk´ de çocuklar ve ailelerine kitap sevgisini aşılamak için böyle bir faaliyette bulunduklarını kaydetti. Öztürk şöyle konuştu ?55. Kütüphaneler Haftası münasebetiyle Kayseri Şehir Hastanemizde, Türkiye´nin ilk çocuk kütüphanesi yapma fikri geldi. İnsanların çocuklarıyla birlikte en kaliteli vakit geçirdiği yerin havalimanı ve çocuk hastaneleri olduğunu öğrenince bu fikri yönetim kurulumuza sundum. Yönetim kurulumuz da hemen gündeme aldı ve sponsorlar bulunduktan sonra kütüphanemiz oluştu. Türkiye´nin dört bir yanındaki kitapseverlere ulaştık, binlerce kitabımız geldi. " değerlendirmesinde bulundu?

Başkan Büyükkılıç´ın ´Hayırlı Olsun´ dilekleriyle açılışı yapılan kütüphanede daha sonra katılımcılar bir süre kitap okuyup kütüphanenin kütüphanenin keyfini çıkardılar?