KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 

KASKİ’DEN HACILAR’A 6 MİLYONLUK YATIRIM

12 YIL KESİNLEŞMİŞ CEZASI VARDI

KAYSERİ OSB DAVASINDA İLK DURUŞMA

KATİLLER HESAP VERMEYE DEVAM ETTİ

VEZNELER HAFTA SONU DA AÇIK

İLÇELERİN ‘DOĞAL GAZ’ YATIRIMLARI MERCEK ALTINA ALINDI

KADINA ŞİDDETE KARŞI BİLGİLENDİRME

KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR’İN 2022 YILI BÜTÇESİ 1 MİLYAR 800 MİLYON TL

AK KADINLAR KADINA ŞİDDETİ LANETLEDİ

KAYSERİ BAROSU KADIN HAKLARI KOMİSYONU, KADINA ŞİDDETE ‘HAYIR’ DEDİ

GERİ DÖNÜŞÜM İLE DOĞA KORUNUYOR

SAHABİYE PROJESİ’NDE SON DURUM

BARAJLARIMIZ ALARM VERİYOR

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ PRAG’A GİTTİ

DURGUN:“HEPİMİZİN ÜZERİNDE BİR ÖĞRETMEN ELİ VAR”  

ÖĞRETMEN BAŞKAN’IN 'ÖĞRETMENLER GÜNÜ' KUTLAMASI BÖYLE OLUR

Anahtar Kelimeler: SAVRUK BAĞLAMIŞ KAYGRUP’ ZİYARET
Gürkan Ofis Mobilyaları

SAVRUK, BAĞLAMIŞ VE ALAN’DAN KAYGRUP’A ZİYARET

“BAŞSAĞLIĞI” VE “HAYIRLI OLSUN” ZİYARETİNDE BULUNDULAR

Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Av. Mehmet Savruk, Kayseri Ticaret Borsası Başkanı Recep Bağlamış ve Kayseri Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mustafa Alan medya grubumuzu ziyaret ederek taziye ve hayırlı olsun temennilerini dile getirdiler.

Kay Grup Yayın Yönetmeni Sami Dayangaç tarafından ağırlanan konuklardan ilk ziyareti gerçekleştiren Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Av. Mehmet Savruk oldu. Savruk Veli Altınkaya’nın ölümünden duyduğu üzüntüyü dile getirip ilimiz basın camiası için büyük bir kayıp olduğunu vurgulayarak “Mekanı cennet olsun. Tüm basın camiasına başsağlığı diliyorum” dedikten sonra görevi devir alan Dayangaç’a da “Hayırlı Olsun” temennisinde bulunup başarılar diledi.

Kayseri Ticaret Borsası Başkanı Recep Bağlamış’ta ziyaretinde Veli Altınkaya’nın Covid 19 kurbanı olmasının büyük bir kayıp olduğunun altını çizip üzüntüsünü ve taziye dileklerini dile getirirken”Geride güçlü bir ekip var, Sami beyin koordinesinde güzel işler yapılacağına, bayarağın çok daha iyi noktalara taşınacağına inancımız tam” değerlendirmesinde bulundu.

 

 

Kayseri Esnaf Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mustafa Alan’da her şeye rağmen hayatın devam ettiğine vurgu yapıp Veli Altınkaya’nın ölümünün herkesi derinden üzdüğünü ancak hız kesmeden faaliyetlerin sürmesi gerektiğini vurgulayarak ”Sami bey ve ekibi bizlerin sesi olmaya devam edecektir. Kendisine ve ekip arkadaşlarına başarılar diliyor, yeni dönemin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” ifadesini kullandı.

 

 

KayGrup Genel Yayın Yönetmeni Dayangaç’ta ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getirip, desteklerin bize güç ve azim vereceğini kaydetti.