KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

TÜRKŞEKER GENEL MÜDÜRÜ MÜCAHİT ALKAN’DAN BAŞKAN AKAY’A TAZİYE ZİYARETİ

66. PANCAR ALIM KAMPANYASI VE ŞEKER SEKTÖRÜ HAKKINDA KARŞILIKLI GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİNDE BULUNDULAR

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ, ERCİYES’İN ETEĞİ HACILAR’DA

“YÜKSEK İRTİFANIN BİR AYAĞI BURADA OLACAK”

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ ANKARA'YA ÇIKARMA YAPTI

BÜYÜKKILIÇ ULAŞIM KONUSUNU HER YÖNÜYLE BAKAN’A AKTARDI

MELİKGAZİ BELEDİYESİ KAPALI İŞYERLERİNDEN KİRA ALMAYACAK

PANDEMİDEN ETKİLENEN KİRACILARINA DESTEK OLUNACAK

KAYSERİ ULAŞIM A.Ş.’YE ÖNEMLİ BİR SERTİFİKA DAHA

KAYSERİ ULAŞIM A.Ş. ‘COVİD-19 GÜVENLİ HİZMET BELGESİ’ ALDI

SGK İL MÜDÜRÜ HASGÜL: "YAPILANDIRMA İÇİN SON ŞANS"

1 ŞUBAT SON GÜN

BAŞKAN PALANCIOĞLU KAYSERİ GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ’NÜ ZİYARET ETTİ

ÇALIŞMALAR VE ÜRETİMLER HAKKINDA BİLGİ ALDI

HİÇ KİMSE KİTABA UZAK KALMAYACAK

KİTAPLAR, GEZİCİ KÜTÜPHANE İLE VATANDAŞIN AYAĞINDA

ÇEVREYE DOST BELEDİYEDEN LED TEKNOLOJİSİYLE 1 YILDA 2,5 MİLYON TL TASARRUF

YÜZDE 65 TASARRUF SAĞLANDI

BÜYÜKŞEHİR’DE ‘İSTİŞARE’ TOPLANTISI

Başkan Büyükkılıç, 16 ilçe belediye başkanı ve teşkilatlar ile dayanışma içerisinde hizmetlerin süreceğini söyledi

“TEMİZ İÇME SUYUNUN GÜVENCESİ KASKİ”

“SUYUN KALİTESİ SÜREKLİ TAKİP EDİLİYOR”

"ASANSÖRLERDE SORUMLULUK SİGORTASI ZORUNLU"

Başkan Palancıoğlu: “Bina yöneticilerinin bu hassas konuya daha önem vermeleri gerekmektedir”

ZİNCİDERE GÖLETİ'NDE ÇALIŞMALAR TAM GAZ

“TALAS’A DEĞER KATACAK”

HİSARCIK'TA YENİ BAĞLANTI YOLUNDA ÇALIŞMALAR BAŞLADI

2021 YILINDA DA YENİ YOLLAR YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ

KOCASİNAN BELEDİYESİ’NDEN BORÇ YAPILANDIRMA HATIRLATMASI

SON GÜN 1 ŞUBAT

TALAS BELEDİYESİ’NDEN KEPEZ’E MODERN ORTAOKUL

EĞİTİME SÜREKLİ DESTEK

Gürkan Ofis Mobilyaları

SALGIN HASTALIK 23 NİSAN COŞKUSUNU ENGELLEYEMEDİ

ÇOCUKLAR BUGÜN BAYRAMLARINI DOYA DOYA KUTLAYACAKLAR

Virüs salgını nedeni ile hedeflenenden çok daha küçük ölçek de törenlerle kutlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 100. yılı kutlamaları kapsamında İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün öncülüğünde gerçekleştirilen törende Ata’nın manevi huzurunda saygı duruşunda bulunulurken; geleceğimizin teminatı minik ve genç yüreklerde evlerinin balkonlarında ve sosyal medya da kulamalar yaparak salgın nedeni ie sıkıntılı geçen günleri renklendirdiler. İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci’de kutlamalalra dair yaptığı değerlendirmede “ Bütün pencerelerimiz bayraklarla, Atatürk resimleri ile süslendi. Kayseri’nin çocukları bugün bayramlarını doya doya kutlayacaklar” ifadesini kullandı.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 100. Yılı münasebetiyle Cumhuriyet Meydanı'nda gerçekleştirilen törene İl Milli Eğitim Müdür Celalettin Ekinci, CHP İl Başkanı Ümit Özer, İYİ Parti İl Başkanı Süleyman Bozkurt, siyasi parti temsilcileri ve öğretmenler katıldı.

İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci’nin Atatürk anıtına çelenk sunması ile başlayan program Anıt önünde saygı duruşu ve hep bir ağızdan İstiklal Marşı’nın okunması ile devam etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Celalettin Ekinci medya mensuplarına yaptığı değerlendirmede "Ulusal egemenliğimizi emanet edeceğimiz çocuklarımızın, aynı güne hediye edilmiş bayramını bugün kutluyoruz. Tabi biraz da buruk kutluyoruz. Dünyanın ve ülkemizin içinde bulunduğu salgın nedeniyle, sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle sosyal mesafeye uyarak Çelenk koyduk ama şunu ifade edebilirim ki, belki sokaklarda belki de evlerimizde bayram yapamıyoruz ama gönüllerimizde ve evlerimizde doya doya bayram yapıyoruz. Kayseri'nin çocukları bugün 23 Nisan'ı doya doya yaşayacaklar. Bütün pencerelerimiz bayraklarla ve Atatürk resimleri ile süslendi. Televizyonlarımızda bakanlığımızın hazırladığı program sabahtan akşama kadar devam edecek. Bizim de Kayseri İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak her sene yapılan programın ev versiyonu var. Bütün çocuklarımızı saat 13.30'da Kayserimizde birlik ve beraberliğin güzel bir göstergesi olarak kanallarımız aynı anda yayınlayacaklar. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımızın kutlu olmasını diliyorum. Bundan sonra sokaklarda ve okullarda yapmayı diliyorum. Yarın Ramazan ayına gireceğiz ve Ramazan ayının da tüm dünyada üzerimizde olan bu musibetten kurtulmamıza vesile olmasını Allah'tan niyaz ediyorum" şeklinde konuştu.

Vali Şehmus Günaydın ve Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büüyükkılıç’da kurmayları ile birlikte ellerinde bayrak şehrin muhtelif sokaklarında dolaşarak ilimiz sakinlerinin, özelliklede minik ve genç yüreklerin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını tebrik ettiler.

Özellikle bu sıkıntılı süreçte canla başla görev yapan Sağlık Çalışanlarına şükranlarını sunan Vali Günaydın ve Büyükşehir Belediye Başkanı Büyükkılıç vatandaşlara da biraz daha sabredip evde kalamaya deva edelim çağrısında bulundular.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 100. Yılı kutlamaları salgın hastalık nedeni ile sokak ve meydanlara taşınamazken; yarınlarımızın emanetçisi minik ve genç yüreklerimiz evlerinin balkonlarında ve sosyal medya da gerçekleştirdikleri kutlamalarla umut verip sıkıntılı günlerimize aydınlık oldular.


Haber Kaynak : KAYSERİ HABER HABER MERKEZİ