KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 

Tatar KTO’da Basın mensupları ile buluştu

Kayseri’den yavru vatan KKTC’ye özel hediye

Ersin Tatar'dan 'Kayseri' övgüsü

KKTC Cumhurbaşkanı Tatar sanayicilerle buluştu

KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’a ‘Fahri Doktora’ diploması verildi

Bünyan Belediyesi kapalı mahalle yolu bırakmadı

Talas’ta her noktada kış çalışması

Organik tarıma giriş eğitimi

KKTC Cumhurbaşkanı Tatar Kayseri’de

Başkan Büyükkılıç Gastronomi Şehri’nin Ustalarını Ağırladı

Büyükşehir ihale ile arsa satacak

Çolakbayrakdar kar temizleme çalışmalarını takip etti

86 mahalle yolu ulaşıma açıldı

Melikgazi'de aralıksız kar mesaisi

Başkan Yalçın kar ve soğuğa rağmen Şeffaf Oda'da

Hayvanlara kışa özel bakım

Gürkan Ofis Mobilyaları

PALANCIOĞLU TEMA VAKFI YÖNETCİLERİNİ AĞIRLADI

Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu Türkiye'de ilk olan Hayrettin KARACA Parkı’nın yapımı nedeni  ile şükran  ziyaretine  gelen TEMA Vakfı  İl Temsilcisi Abdulkadir Dağlı ve Yönetim Kurulu Üyelerini makamında ağırlayarak bir süre sohbet etti.

Şükran ziyaretine gelen TEMA Vakfı İl Temsilcisi Abdulkadir Dağlı ve Yönetim Kurulu Üyelerini makamında ağırlayarak bir süre sohbet eden Melikgazi Belediye Başkanı Dr. Mustafa Palancıoğlu daha yeşil bir Türkiye için çalışmaya devam edeceklerini vurgulayarak şunları kaydetti  “2 yıl önce Hayrettin Karaca’yı kaybetmiştik. Kendisinin gerçekten Türkiye'de büyük sevgisi var. Ağaç dikmeyi, yeşilliği, çevreci olmasıyla birlikte Türkiye’de ağaç sevgisini çocuklarımıza aşıladı. Kendisi her zaman Türkiye’yi yeşillendirme mücadelesinden ve ağaç sevgisinden dolayı takdir ettiğim bir şahsiyet. Bizde Mecliste aldığımız karar ile Erenköy Mahallemizde güzel bir parka Hayrettin Karaca ismini verdik. Orada da her sene anma etkinliği düzenliyoruz. Bu kapsamda da TEMA Vakfı'nın vermiş olduğu plaketten dolayı teşekkür ediyorum. Ağaç dikmek önemli özellikle iklim değişikliği ile ağacın muazzam derecede ihtiyaç olduğu bir döneme girildi. Bundan dolayı da herkesin ağaç dikmesi gerekiyor. İnşallah biz TEMA ile diğer kurumlarla ağaçlandırmaya devam edeceğiz. Özellikle şu ana kadar 100 binin üzerinde ağaç diktik, bundan sonra da gideceğiz.”

TEMA Vakfı Kayseri İl Temsilcisi Abdulkadir Dağlı’da genel  merkezleri adına şükranlarını sunmaya geldiklerini  vurgulayarak şöyle konuştu “TEMA Vakfı Genel Merkezi olarak Kayseri’de ilk defa Hayrettin Karaca adına Melikgazi Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Palancıoğlu’nun yaptığı park için genel merkezimiz tarafından kendisine teşekkür plaketi takdim etmek için buradayız. Yani bütün TEMA ailesi adına başkanımıza çok teşekkür ediyorum"