KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

KOCASİNAN BELEDİYESİ VE HAYIRSEVERLER DESTEK VERDİ

ÜMİT ANTEPLİ AİLE VE SAĞLIK MERKEZİ HİZMETE AÇILDI

PALANCIOĞLU, KAZIM KARABEKİR KENTSEL DÖNÜŞÜMDE

“ANAHTARLIK DEĞİL ANAHTAR İLE TAPUSUNU VERİYORUZ”

İL HIFZISIHHA KURULUNCA SINIRLANDIRMA

DÜĞÜN, PAZAR VE AVM'YE GİRİŞLERİ SINIRLANDIRILDI

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ, İNCESU MARİNA AÇILIŞINA KATILDI

KAYSERİ İÇİN İHALESİ YAPILAN PROJELERİ ANLATTI

PALANCIOĞLU KAYSERİ FİRMALARINI KUTLADI

İSO İKİNCİ 500’E 13 KAYSERİ FİRMASI GİRDİ

ERCİYES, BİSİKLETÇİLERİN DE GÖZDESİ

CINGI: EYLÜL'DE YABANCI ÜLKELERDEN BİRÇOK BİSİKLET TAKIMI ERCİYES’E GELECEK

PROTOKOLDEN RECEP MAMUR’A ÖVGÜ

RECEP MAMUR CAMİ AÇILDI

BÜYÜKKILIÇ, MİLLET BAHÇESİ REİS’İN ADINI TAŞIYACAK

BÜYÜKKILIÇ, MİLLET BAHÇESİ İLE İLGİLİ OLARAK ÖNEMLİ AÇIKLAMALARDA BULUNDU

VALİ GÜNAYDIN’DAN MUHTARLARA PANDEMİ MESAJI

HEP BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ

BÜYÜKKILIÇ, İL PANDEMİ KURULU TOPLANTISINA KATILDI

BAKAN SOYLU VE KOCA’YA GÖRÜŞ BİLDİRDİ

MESLEK EĞİTİM KURSLARINA BÜYÜK İLGİ

KOCASİNANLI KADINLAR MESLEK SAHİBİ OLUYOR

HEMŞEHRİLERİMİZİN GÖRÜŞ VE ÖNERİLERİ BİZİM İÇİN ÖNEMLİ

ÇÖZÜM ODAKLI ÇALIŞIYORUZ

KALKAN, EĞİTİMİN ERTELENMESİ KARARINI YORUMLADI

COVİD-19 GÖLGESİNDE RİSK ARTAR

ERÜ ÖĞRENCİLERİNİN TEKNOFEST BAŞARISI

ORTA İRTİFA’DA EN YÜKSEK PUANI ALDILAR

270 GRAM TOZ ESRARLA YAKALANDI

ÜZERİNDEN TOZ ESRAR ÇIKAN ŞAHIS GÖZALTINA ALINDI

BALKONDA ÇIKAN YANGINDA DUMAN ZEHİRLEDİ

2 KİŞİ TEDAVİ ALTINA ALINDI

Anahtar Kelimeler: PALANCIOĞLU KAYSERİ ŞEKER’

PALANCIOĞLU, KAYSERİ ŞEKER’DE

AKAY VE PALANCIOĞLU “KAYSERİ İÇİN NELER YAPABİLİRİZ’İ” KONUŞTU

Kayseri Melikgazi Belediye Başkanı Dr. H. Mustafa Palancıoğlu, Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay’ı ziyaret ederek, tarımsal ve güncel konular ile Kayseri’ye faydalı projelere ilişkin görüş alışverişinde bulundular.

Kayseri Şeker Göl Tesislerinde gerçekleşen ziyarette Başkan Akay, Kayseri Şeker Fabrikası’nın 2020-2021 kampanya dönemi ve yatırım planları, şeker sektörünün mevcut durumu, tarımsal faaliyetler ve çiftçinin kalkınmasına ilişkin yürütülen çalışmalar hakkında Başkan Palancıoğlu’na bilgiler verdi. Kayseri Melikgazi Belediye Başkanı Dr. H. Mustafa Palancıoğlu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, Kayseri Şeker’in sadece Kayseri’nin değil artık tüm Türkiye’nin bir değeri haline geldiğini söyledi. Palancıoğlu, Başkan Akay ve yönetiminin gerçekleştirdiği başarılı çalışmaların neticesinde, Kayseri Şeker’in her geçen gün çok daha iyi bir konuma geldiğini de belirterek şöyle devam etti.

 “Uzun zamandır Kayseri Şeker’e ziyarete gelememiştik. Pandemiden dolayı zaten çok fazla dışarı çıkmıyordu insanlar. Bugün Tatava ve biz de artık Bayram arefesindeyiz, sağ olsun Hüseyin bey bizi çok güzel bir ortamda misafir etti. Kayseri Şeker, Kayseri’nin en önemli kurumlarından bir tanesi, Hüseyin beyin ellerinde de daha güzel şekil alıyor. Burası Kayseri için çok büyük bir değer, bu nedenle Kayseri Şeker’e hepimizin sahip çıkması lazım. İnşallah bundan sonra Kayseri Şeker sadece Kayseri için değil, tüm Türkiye için önemli işlere imza atacaktır. Çalışmalar güzel oldukça biz de kendilerine daha fazla güveniyoruz. Melikgazi Belediyesi olarak hem Kayseri Şeker ile hem de Hüseyin Başkanımız ile gerçekten güzel bir muhabbetimiz var. Biz kendisi ile elimizden geldiğince; Kayseri için neler yapabiliriz?diye konuşuyor ve bunun mücadelesini veriyoruz. Burada da güzel bir ortam oluşturmuşlar sağ olsunlar. Ben şimdiden değerli hemşerilerimizin yaklaşan Kurban Bayramı’nı tebrik ediyorum, Cenabı Allah birlik ve beraberlik içerisinde bize bu ülkeye ve bu şehre hizmet etmeyi nasip etsin. Ben misafirperverliğinden ve başarılı çalışmalarından dolayı Hüseyin Başkan’a ve yönetimine teşekkür ediyorum”

Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay ise Başkan Palancıoğlu ile sık sık istişarelerde bulunarak, ülkenin ve Kayseri’nin faydasına yapılabilecek çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunduklarını belirterek, şöyle konuştu.

 “Bayram öncesinde bugün Tatava ve ben de bu güzel günde değerli Belediye Başkanımızı burada misafir etmekten dolayı duyduğum memnuniyeti ifade etmek istiyorum. Çok değerli Başkanımız Sayın Palancıoğlu, bizim zaman zaman istişare ettiğimiz, fikirlerinden oldukça istifade ettiğimiz başkanlarımızdan bir tanesi. Bugün de kendisini misafir ederek bolca sohbet etme imkânı bulacağız. Bizim sohbetlerimiz, ülkemiz ve özellikle şehrimiz için neler yapılabilir?Ne tür katkılar sağlanabilir?Gibi çeşitli görüş alışverişleri üzerine kurulu. İnşallah bu istişarelerimizin faydalı olacağına inanıyorum. Bu vesile ile hem çok değerli hemşerilerimizin, hem geniş bir coğrafyadaki aziz çiftçilerimizin, Kurban Bayramlarını tebrik ediyorum. Allah sağlık afiyet içerisinde ve ağız tadıyla nice bayramlara eriştirsin ve ülkemiz ile devletimize zeval vermesin”


Haber Kaynak : KURUM BÜLTENİ