KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

   Süleyman ERDOĞAN
   editor@kayserihaber.com.tr                      

   

BAKAN SELÇUK AÇIKLADI

Emeklilerimizin Ramazan ikramiyelerini 7-11 Nisan’da verilecek

VİRÜSE KARŞI İKİ ÖNEMLİ TOPLANTI

Büyükkılıç: alınan önlemlere uyulmalı

MELİKGAZİ’DE STANDI KAPATILAN PAZAR ESNAFINDAN İŞGALİYE ALMAYACAK

Palancıoğlu: dezenfekte çalışmalarımız devam ediyor

KOCASİNAN’IN AKCİĞERLERİNE CEVİZ VE ÇAM FİDANI TAKVİYESİ

Çolakbayrakdar: 5 yılda 307 bin fidan dikildi

AK PARTİLİ TAMER’DEN VİRÜS KİTİ İDDİALARINA YANIT

Kit’ler sağlık bakanlığı kontrolündedir

DEVELİ KAYMAKAMI DURU:

Personellerimiz 24 saat hizmette

YAHYALI BELEDİYESİ’NDEN “EVDE KAL” ÇAĞRISI

Yahyalı ilçe meydanında bulunan ilçe isminin yazılı olduğu maket üzerine “evde kal” yazısı eklendi

DEVELİ’DE ÖĞRETMENLER GÖNÜLLÜ OLARAK MASKE ÜRETİMİNE BAŞLADI

Develi Halk Eğitim Merkezindeki öğretmenler ve kursiyerler maske üretimine başladı

İL SAĞLIK MÜDÜRÜ BENLİ

İl Sağlık Müdürü Ali Ramazan Benli, kamu kurum ve kuruluşlarından gelen yardımlara yönelik teşekkür mesajı yayınladı

DEVLET HASTANESİ DOĞRU VE YANLIŞ BİLİNENLERİ ANLATTI

Kayseri Devlet Hastanesi, koronavirüsü salgınından korunma yolları ile ilgili doğru ve yanlış olarak bilinenleri anlattı

ERÜ’LÜ 62 ÖĞRENCİDEN 39 DİLDE 'EVDE KAL' MESAJI

Erciyes Üniversitesi'nde okuyan 62 yabancı öğrenci 39 dilde ve Türkçe olarak 'Evde Kal' mesajı verdi.

ANADOLU KADINININ MESAJLARI "MOTİFLER" KAYIT ALTINA ALINDI

MOTİFLER ANADAN KIZA, HAFIZADAN HAFIZAYA AKTARILMIŞ

KORONAVİRÜSTEN ÖLENLERİN SAYISI 108'E, VAKA SAYISI 7402'YE YÜKSELDİ

Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca, bugün koronavirüsten 16 hastanın hayatını kaybettiğini, vefat eden sayısının 108'e vaka sayısının ise bin 704 kişi artarak 7 bin 402'ye yükseldiğini açıkladı.         

TALAS'TA VATANDAŞLARA HİJYEN ÇANTASI

10 BİN ADET HİJYEN ÇANTASI DAĞITILDI

39 BARO BAŞKANI’NDAN TBB’YE DESTEK ÇAĞRISI

TBB İLE BİRLİKTE OLUNACAĞI DUYURULDU

PANDEMİ KURULU TOPLANDI

VALİ GÜNAYDIN PANDEMİ KURULU’NA BAŞKANLIK YAPTI

Anahtar Kelimeler: ÖZHASEKİ’ DURUMU

ÖZHASEKİ’NİN DURUMU İYİ

Özhaseki'nin, kırılan burnuna Prof. Dr. Ömer Özkan tarafından müdahale edildiğini ve sağlık durumunun iyi olduğunu söylendi

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Bülent Aydınlı, Antalya'da trafik kazasında yaralanan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'nin, kırılan burnuna Prof. Dr. Ömer Özkan tarafından müdahale edildiğini ve sağlık durumunun iyi olduğunu açıklarken, Özhaseki sosyal medya hesabından geçmiş olsun temennilerine teşekkür etti.

Antalya’da geçirdiği trafik kazası sonrası yaralanan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki ve eşi Neşe Özhaseki Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde tedavi altına alındı.

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Bülent Aydınlı hastanede düzenlediği basın toplantısında, kazada yaralanan Özhaseki, eşi Neşe Özhaseki, AK Parti Samsun Milletvekili ve eski Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, eşi Semiha Yılmaz ile eski Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel'in ambulansla hastaneye getirildiğini ve gerekli tüm tetkiklerin yapıldığını belirtti.

Mehmet Özhaseki'nin boyunda çekilen MR'ında bir kemiğin uç kısmında küçük çatlak tespit edildiğini ancak herhangi bir müdahale yapılmadığını belirten Aydınlı, kendisine sorun oluşturabilecek bir durumun söz konusu olmadığını kaydetti.

Özhaseki’nin Burnunda ise parçalı bir kırık olduğunu aktaran Aydınlı, "Burnuna anestezi eşliğinde ameliyathanede Prof. Dr. Ömer Özkan tarafından müdahale edilerek, yerine oturtuldu ve bir miktar kesik olan yerler dikildi. Odasına istirahate aldık. Şu anda gayet iyi, ağızdan yemek yemeğe başladı, oturur pozisyonda. Bir gün daha burada kalmasını istedik, onlar da buna uydular” değerlendirmesinde bulundu.

Özhaseki'nin genel sağlık durumunun iyi olduğunu belirten Aydınlı, konuşabildiğini, yürüyebildiğini, herhangi bir sıkıntının gözükmediğini kaydetti.

Aydınlı, Neşe Özhaseki'nin de çenesinden bir darbe aldığını ancak herhangi bir problem olmadığını bildirdi.

Mehmet Özhaseki'nin hava ambulansı ile gönderilip, gönderilmeyeceği yönündeki soruya ise Aydınlı, hava ambulansını gerektirecek bir durumun söz konusu olmadığını belirtti.

Özhaseki ise yaptığı yazılı açıklamada “Antalya’da yaşadığımız trafik kazası nedeniyle arayarak geçmiş olsun dileklerini ileten, şahsımı ve ailemi yalnız bırakmayan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a ilgi ve alakaları için şükranlarımı arz ediyorum. Ayrıca gerek hastaneye gelerek, gerek telefonla arayarak, gerek mesaj göndererek, gerekse sosyal medyadan geçmiş olsun dileklerini ileten, dualarını esirgemeyen tüm dostlarımıza ve dava arkadaşlarımıza ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Rabbim eksikliğinizi göstermesin, milletimizi her türlü kaza ve afetten muhafaza buyursun” dedi.

Haber Kaynak : AA