KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 

ÖZHASEKİ'DEN AKŞENER'E TEPKİ

AK KURMAYLAR ANTALYA’DA TOPLANDI

ADIM ADIM 2023 KAYSERİ’DE

MEMLEKET PARTİSİ GENEL BAŞKANI İNCE KAYSERİ’DE

ÖZHASEKİ: “KILIÇDAROĞLU'NA HAKKIMI HELAL ETMİYORUM”

BAKAN AKAR: “TÜRKİYE DE BU COĞRAFYANIN KADERİDİR"

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ BÜNYAN’DA

ÖZHASEKİ: “TERÖRLE MÜCADELEMİZ KARARLILIKLA SÜRECEK”

TAMER’DEN 'ASGARİ ÜCRET' YORUMU

AK PARTİLİ ŞEN: “SÜREKLİ TAARRUZ HALİNDE OLMALIYIZ”

ÖZHASEKİ’DEN KILIÇDAROĞLU’NA ÇAĞRI

BAŞKAN PALANCIOĞLU: “AK PARTİ 2023 YILI HEDEFLERİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ”

Başkan Çopuroğlu: “Dünyada fazla örneği olmayan bir partiyiz”

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ İKTİDARA GELİŞİN 19. YIL DÖNÜMÜNÜ KUTLADI

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ UHSAŞ HEYETİ’Nİ AĞIRLADI

İNCETOPRAK’TAN ÇOPUROĞLU’NA ZİYARET

Gürkan Ofis Mobilyaları

ÖZHASEKİ:“KOCASİNAN VAR GÜCÜYLE ÇALIŞIYOR”

Kocasinan Belediyesi’nin Kentsel Dönüşüm Projeleri kapsamında Yunus Emre Mahallesi'nde gerçekleştirilecek olan  2. etap konutlarının tanıtımı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki’nin de katıldığı tören ile gerçekleştirildi. Özhaseki törende yaptığı konuşmada Kocasinan Belediyesi ekiplerinin var güçleri ile çalıştığını vurguladı.

Kocasinan Belediyesince Yunusemre Mahallesi’nde gerçekleştirilen Kentsel Dönüşüm ikinci etap konutlarının tanıtım törenine AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki’nin yanı sıra  AK Parti Kayseri Milletvekilleri Hülya Nergis Atçı ve İsmail Tamer, Büyükşehir Belediye Başkanı  Memduh Büyükkılıç, AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, AK Parti Kocasinan İlçe Başkanı Hüseyin Okandan, kamu kurum ve kuruluşların temsilcileri, belediye meclis üyeleri,  bölge sakinleri ve davetliler katıldı.                            

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayraktar  törenin açılış konuşmasında  belediye olarak kentsel dönüşüm çalışmalarını hız kesmeden devam ettirdiklerini vurgulayıp, bu dönüşümle birlikte sosyal dönüşümü de aynı anda gerçekleştiğinin altını çizerek şunları kaydetti.  “Özellikle kentsel dönüşüm kanunu çıkartarak, belediyelerin işlerini kolaylaştıran Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür ediyor, şükranlarımı sunuyorum. Çıkarılmış olan kanunla birlikte daha hızlı bir şekilde dönüşüm projeleri gerçekleştiriyoruz. Kayseri’yi iyi tanıyan, ihtiyaçlarını iyi bilen birisi olarak yapılan bu çalışmaların her birinde Önceki Dönem Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Mehmet Özhaseki’ nin destekleri ve katkıları var. Bundan dolayı Bakanımız Sayın Mehmet Özhaseki’ ye teşekkür ediyorum. Kentsel dönüşüm kanunu bizim için bir fırsattır. Bu çerçevede hemşehrilerimin rızasını alarak, dönüşümü gerçekleştiriyoruz”                                

Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç’da  Kentsel Dönüşüm Projeleri çerçevesinde Kocasinan’da çok iyi çalışmalar yapıldığını ifade ederek “Kayseri’miz gelişiyor ve güzelleşiyor” değerlendirmesinde  bulundu.                        

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı  ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki ise Kocasinan Belediyesi ekiplerinin  var güçleri  ile çalıştıklarını  kaydederek şöyle konuştu “Cenab-ı Allah’tan hak sahibi kardeşlerimizin evlerini teslim edip, huzurla evlerinde oturmalarını niyaz ediyoruz. 25 yıldır sürdürdüğümüz kentsel dönüşümle eski evlerin yenilenmesi konusunda başarılı olan belediye başkanlarımızı hayırla anarken, Ahmet Başkanımızı da buradan anmadan geçemeyeceğiz. Geldiği günden beri kentsel dönüşüme kendini iyice adadı. Her bir alanda evlerimizin yenilenmesi konusunda modern ve daha konforlu oturmamızı sağlayacak şekilde güzelleştirmesi ve depreme hazırlanması noktasında da var gücüyle gayret ediyor. Allah kendinden razı olsun ve başarılı etsin. Türkiye’yi bilen kardeşiniz olarak söylüyorum, birçok belediye kentsel dönüşüm işine kolay kolay girmiyor. Çünkü eziyetli ve zor bir iş. Kayseri’mizde hızlı bir şekilde dönüşüm gerçekleşiyor. 25 yıldır şehrimizde dönüşüm gerçekleşmektedir. Yerel yönetimler gayretli ve milletvekillerimiz üzerlerine düşeni yapıyor. Uyum kültürümüzün olduğu şehrimizde bereket var. Rabbim bizlere güzel işler yapmayı nasip etsin. Başkanımız en zor işlere talip oluyor. Başkanımızdan Allah razı olsun. Bizlerde ona yardımcıyız. Emeğine sağlık” 

Konuşmaların ardından gerçekleştirilen  dua sonrası kürsüye çıkan katılımcılar butona basılarak Yunusemre kentsel dönüşümün 2’nci etap konutlarının temeline ilk harcı koyup çalışmaları başlattılar.