KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

CHP YÖNETİMİ PAZAR YERLERİNİ GEZEREK VATANDAŞIN DERTLERİNİ DİNLEDİ

“PAZAR ESNAFININ TEZGÂHLARI ÜRÜN DOLU VATANDAŞIN PAZAR ARABASI, TORBALARI BOŞ”

İYİ PARTİ’YE 162 KİŞİLİK TOPLU KATILIM

İYİ PARTİ’DE ÜYE KAYDI ORGANİZASYONU GERÇEKLEŞTİRİLDİ

ARIK KAYSERİ’DE YAŞANAN İNTİHAR OLAYLARINA DİKKAT ÇEKTİ

“EKONOMİK KRİZ İNSANLARI ÖLÜME SÜRÜKLÜYOR”

MHP İL BAŞKANI SERKAN TOK 'GELECEĞİMİZ TEHLİKE ALTINDA OLMASIN'

MHP İl teşkilatınca susuzluk ve kuraklık üzerine çekilen video sosyal medyada ilgi gördü

“NEVŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ARI TELAFİ ETTİ, HELALLİK İSTEDİ”

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı'nın Kapadokya ve Erciyes açıklamasını hakkında, arkadaşımızın bir hatası oldu

AK PARTİ İL BAŞKANI ÇOPUROĞLU KURMAYLARI İLE İSTİŞARE YAPTI

İSTİŞARE VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRDİ

ASKON’DAN SAADET PARTİSİ’NE ZİYARET

SP İL BAŞKANI COŞKUN ASKON ŞUBE YÖNETİMİNİ AĞIRLADI

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ İSMAİL TAMER HACILAR BELEDİYESİ’NDE

TAMER: HACILARIN ÇEHRESİ DEĞİŞTİ

CHP KAYSERİ MİLLETVEKİLİ ARIK’TAN NEVŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI’NA TEPKİ

“KONUŞANA DEĞİL KONUŞTURANA BAK”

KAYSERİ MİLLETVEKİLİ İSMAİL KARAYEL YAHYALI BELEDİYESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

İLÇEYİ GEZEN KARAYEL, ESNAFLARI ZİYARET ETTİ

BAŞKAN ÇOPUROĞLU,

AK PARTİ İL BAŞKANLARI TOPLANTISINA KATILDI

AK PARTİ’DEN SUÇ DUYURUSU

Ak Parti İl Teşkilatı’ndan yazılı bir acıklama yapılarak 81 İl Teşkilatı olarak Fikri Sağlar, Can Ataklı ve İlker Başbuğ hakkında suç duyurusunda bulunulduğu duyuruldu.

VEKİL ARIK HAZİNE VE MALİYE BAKANI’NA SORDU

“BORCA KARŞILIK CAMİ ARSASI ALMAK RUTİN UYGULAMA MIDIR?”

KILIÇDAROĞLU ELİTAŞ’A 15 BİN LİRA TAZMİNAT ÖDEYECEK

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Kayseri 2. Asliye Hukuk Mahkemesi tarafından 15 bin lira tazminat cezasına çarptırıldı.

CHP KAYSERİ MİLLETVEKİLİ ÇETİN ARIK’TAN ÇARPICI İDDİA

“BU ÇOCUKLARIN SMA’LI DOĞMASINA KİM GÖZ YUMUYOR”

MHP MİLLETVEKİLİ ÖZDEMİR’E CEVAP GELDİ

“SARIOĞLAN İLÇESİ 2022 YILINDA DOĞAL GAZLA BULUŞACAK”

Anahtar Kelimeler: ÖZHASEKİ YÖNETİCİLERİ BULUŞTU
Gürkan Ofis Mobilyaları

ÖZHASEKİ, STK YÖNETİCİLERİ İLE BULUŞTU

KÜLTÜR KURULUŞLARI İLE KAHVALTIDA BİRARAYA GELDİ

AK Parti yerel yönetimlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri milletvekili Avukat Mehmet Özhaseki, Kayseri Gönüllü Kültür Kuruluşlarına bağlı sivil toplum temsilcileri ile bayramlaştı.

Özel İyi Dersler Anadolu Lisesi'nin düzenlediği kahvaltılı programa Kayseri Gönüllü Kültür Kuruluşları Derneği Başkanı Ahmet TAŞ, üyeler, okul idarecileri ve MAZLUMDER Genel Başkan Yardımcısı Avukat Osman YURT katıldılar.

Bayramlaşma programının açılışında konuşan Gönüllü Kuruluşlar Başkanı Ahmet TAŞ, ev sahipliği için İyi Dersler Lisesi yönetimine, davete icabet içinde Avukat Mehmet ÖZHASEKİ'ye teşekkür ederek katılımcıların bayramlarını tebrik etti.

Bayramlaşmanın ardından sivil toplum kuruluşları temsilcilerinin ülke ve dünya gündemi ile ilgili sorularına da ÖZHASEKİ, içtenlikle cevaplar verdi. Avukat Mehmet ÖZHASEKİ, Bir süre önce TBMM yasalaşan  Çoklu Baro Sisteminin yansımaları hakkında açıklamalarda bulundu. İstanbul Sözleşmesi, genç evlilik mahpusları ve aileyi yıkan yasaların kaldırılması için çalışmalar yapıldığını dile getirdi. Terörle mücadele de iyi bir noktaya gelindiğini şu an ülke içinde 400'ün altında PKK üyesi kaldığını söyledi. Koronavirüs sürecini Türkiye'nin başarı ile yürüttüğünü söyleyen ÖZHASEKİ, devletin kendi insanını koruduğu kadar başka ülkelere de yardım ulaştırarak itibar sahibi olduğunu bildirdi.

Suriye'de Türkiye'nin onayı olmadan bir çözümün olamayacağını belirten ÖZHASEKİ, İran ve Rusya'nın  masada verdikleri sözü pratikte tutmadıkları için problemin sağlıklı çözüme ulaşamadığını bildirdi.

Ayasofya'nın açılışının 86 yıllık hasretin bitmesi olduğunu söyleyen ÖZHASEKİ, ezanın aslına dönmesinin ardından Ayasofya'nın ibadete açılmasının ayrı bir sevinç olduğunu bildirdi. Libya ve Doğu Akdeniz'deki politikalar, Türkiye'ye sığınan Iraklı Türkmenlerin sınır dışı edilmesi ve yeni kurulan partiler ve ittifaklar hakkında da bilgiler veren ÖZHASEKİ, İyi Dersler Anadolu Lisesi mezunu olup ÖSS de dereceye giren Akif Emre ÖZTÜRK (Kayseri Birincisi, Türkiye 18.si) ona da başarı plaketi takdim etti. Davet için Gönüllü Kültür Kuruluşları ve İyi Dersler Lisesi yöneticilerine teşekkür etti.

Gönüllü Kültür Kuruluşları Derneği Başkanı Ahmet TAŞ, Çevre ve Şehircilik eski bakanı ve Kayseri milletvekili Avukat Mehmet ÖZHASEKİ ile yaptıkları bayramlaşma ve bilgilenme toplantısından çok memnun kaldıklarını bildirdi. TAŞ, katılım için ÖZHASEKİ’ye İyiDersler Lisesi ve Gönüllü Kuruluşlar temsilcilerine teşekkür etti.


Haber Kaynak : KURUM BÜLTENİ