KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

BÜYÜKKILIÇ: “KADIN KOLLARIMIZ YÜZ AKIMIZ”

BAKAN GÜL:“KAYSERİ ÜRETEREK BÜYÜYEN BİR ŞEHİR”

ÖZHASEKİ: “GÖNÜL BELEDİYECİLİĞİNİ İNŞA EDİYORUZ”

AK KURMAYLAR’DAN ESNAF ZİYARETİ

ÖZDOĞAN'DAN "SİYASİ CİNAYETLER" YORUMU

ÖZDEMİR: "ÇİFTÇİNİN TRAKTÖRÜ HACİZ EDİLMEMELİ"

ÖZHASEKİ:“KOCASİNAN VAR GÜCÜYLE ÇALIŞIYOR”

MHP KURMAYLARI BAŞARI İÇİN İSTİŞARE YAPTI

NERGİS: "HEDEFİMİZ % 9 BÜYÜME ORTALAMASI”

ÖZHASEKİ: "20 YILDIR BİRİNCİ PARTİYİZ, BU DÜNYA REKORUDUR"

ÖZHASEKİ: “AK PARTİ DÖNEMİNDE YURTLAR TAM 4 KATINA ÇIKTI”

ERSOY VE İNCETOPRAK’TAN BASIN TOPLANTISI

ÖZDEMİR'DEN MERAL AKŞENER YORUMU

OKANDAN: “MUHALEFETİN MESELESİ ÖĞRENCİ DEĞİL”

BU HAFTA NÖBETÇİ VEKİL İSMAİL TAMER OLDU

AK PARTİLİ BELEDİYELER ÖĞRENCİLER İÇİN HAREKETE GEÇTİ

Gürkan Ofis Mobilyaları

ÖZHASEKİ HAFTA SONU MESAİSİNİ MEMLEKETİNDE DEĞERLENDİRDİ

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki hafta sonu mesaisini geçirmek üzere geldiği ilimizde Ak Kurmayların refakatinde bir dizi toplantı, temel atma, açılış ve yıldönümü etkinliklerine iştirak ederek hemşehrileri ile hasret giderip, hasbihal etti.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Adıyaman Belediye Başkanı Süleyman Kılınç, AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu’nun eşliğinde ilk olarak  Emirgan çay bahçesinde  Kayseri Gönüllü Kültür Kuruluşları Derneği Başkanı Ahmet Taş ve Gönüllü Kültür Kuruluşları'nın temsilcileri ile bir araya gelip şehrin dinamikleri ile ilgili istişarlerde bulundu.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki  ve berberindeki heyet daha sonra Taş Mektep Kayseri Lisesi Mezunlar ve Mensuplar 128. Yıl Buluşması’na işitirak edip  1893 yılında eğitim-öğretim hizmeti vermeye başlayan ve 128 yıldır aralıksız olarak hizmetine devam eden Kayseri Lisesi’nin mezunlarını ve mensuplarını selamladılar.

Hacılar İlçesi’nde hayırsever destekli yapımı tamamlanan Ali Altay Şaşoğlu Orta Okulu’nun açılış ve yine hayırsever destekli yapılacak olan Ülfet Murat Özdemir Aile Sağlığı Mekezi’nin temel atma törenine katılan Özhaseki  tören alanını dolduran Hacılar İlçe sakinlerine seslenerek terörle mücadelenin kararlılıkla sürdürüldüğünü hatırlatarak şöyle konuştu."Şu terörü bitirin, diyorlardı. Elhamdülillah bitirdik, şehirler, dağlar, köyler temizlendi. 250 civarında eşkıya sığınakların içerisinde solucan gibi yaşıyor. Onlar da en kısa zamanda bulunup gebertilecek."

Özhaseki sözlerinin devamında 19 yıllık iktidar sürecinde sağlık, ulaşım gibi birçok alanda yatırım yapıldığının altını çizerek şunları kaydetti.   "Bizler hizmet ve eser siyaseti yürüttüğümüz, ideolojik takıntılardan uzak kalarak hizmete odaklandığımız için çok eser bıraktık. Taş üstüne taş koyandan Allah razı olsun, ölenlere Allah rahmet eylesin."

Özhaseki sözlerini noktalarken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan sayesinde vesayetçi yapının sona erdirilip toprağa gömdüğünü ve bir daha ortaya çıkamayacağını belirtti..