KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

ÖZHASEKİ, EDİRNE KEŞAN’DA

"CHP BİR TARAFINI İYİ PARTİ'YE YASLIYOR, BİR TARAFINI HDP'YE YASLIYOR"

CHP KAYSERİ MİLLETVEKİLİ ARIK’TAN 40 BİN LİRALIK MEZARLIK TEPKİSİ

“FAKİRİN YAŞAMA DA ÖLMEYE DE HAKKI YOK”

İYİ PARTİ İL BAŞKANI ATAMAN DOĞALGAZ KONUSUNA DİKKAT ÇEKTİ

“SARIZ VE PINARBAŞI’NIN DOĞALGAZ İLE TANIŞMASI ALLAH’A KALDI”

CHP’Lİ VEKİL ARIK UCUZ ELMA KUYRUĞUNDAKİ VATANDAŞLARLA KONUŞTU

“BU KUYRUK YOKLUK KUYRUĞU”

CHP YÖNETİMİ PAZAR YERLERİNİ GEZEREK VATANDAŞIN DERTLERİNİ DİNLEDİ

“PAZAR ESNAFININ TEZGÂHLARI ÜRÜN DOLU VATANDAŞIN PAZAR ARABASI, TORBALARI BOŞ”

İYİ PARTİ’YE 162 KİŞİLİK TOPLU KATILIM

İYİ PARTİ’DE ÜYE KAYDI ORGANİZASYONU GERÇEKLEŞTİRİLDİ

ARIK KAYSERİ’DE YAŞANAN İNTİHAR OLAYLARINA DİKKAT ÇEKTİ

“EKONOMİK KRİZ İNSANLARI ÖLÜME SÜRÜKLÜYOR”

MHP İL BAŞKANI SERKAN TOK 'GELECEĞİMİZ TEHLİKE ALTINDA OLMASIN'

MHP İl teşkilatınca susuzluk ve kuraklık üzerine çekilen video sosyal medyada ilgi gördü

“NEVŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ARI TELAFİ ETTİ, HELALLİK İSTEDİ”

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı'nın Kapadokya ve Erciyes açıklamasını hakkında, arkadaşımızın bir hatası oldu

AK PARTİ İL BAŞKANI ÇOPUROĞLU KURMAYLARI İLE İSTİŞARE YAPTI

İSTİŞARE VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRDİ

ASKON’DAN SAADET PARTİSİ’NE ZİYARET

SP İL BAŞKANI COŞKUN ASKON ŞUBE YÖNETİMİNİ AĞIRLADI

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ İSMAİL TAMER HACILAR BELEDİYESİ’NDE

TAMER: HACILARIN ÇEHRESİ DEĞİŞTİ

CHP KAYSERİ MİLLETVEKİLİ ARIK’TAN NEVŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI’NA TEPKİ

“KONUŞANA DEĞİL KONUŞTURANA BAK”

KAYSERİ MİLLETVEKİLİ İSMAİL KARAYEL YAHYALI BELEDİYESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

İLÇEYİ GEZEN KARAYEL, ESNAFLARI ZİYARET ETTİ

BAŞKAN ÇOPUROĞLU,

AK PARTİ İL BAŞKANLARI TOPLANTISINA KATILDI

AK PARTİ’DEN SUÇ DUYURUSU

Ak Parti İl Teşkilatı’ndan yazılı bir acıklama yapılarak 81 İl Teşkilatı olarak Fikri Sağlar, Can Ataklı ve İlker Başbuğ hakkında suç duyurusunda bulunulduğu duyuruldu.

Gürkan Ofis Mobilyaları

ÖZHASEKİ GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ

“FRANSA TÜRKİYE’YE DÜŞMANLIK EDİYOR”

Kayseri’de katıldığı bir cami açılışında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunan AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, “Fransa’nın karşılarında dimdik duran Türkiye Cumhuriyeti’ne düşmanlık ettiğini biliyoruz” dedi.

Türk milletine karşı Fransa’nın düşmanlığının çok açık olduğunu söyleyen Mehmet Özhaseki, “Özellikle Fransa’nın başını çektiği Peygamber Efendimize söylemeye bile dilimizin varmadığı hakaretleri yapan insanların artık fikir özgürlüğü adı altında yaptıkları hakaretler hakikaten içimizi acıtıyor. Onların yaptığı belki bir tarafa, zaten senelerdir Türkiye’ye muhalif olarak senelerdir boy gösteriyorlar. AB’ye girerken bizi almama nedenlerinin başında kalplerinin altında yatan bizim Müslüman olmamız. Biz bunu elbette biliyoruz. Akdeniz’de bir çıkar savaşı varsa orada bize karşı olmalarının sebebi, Türkiye Cumhuriyeti’ne olan düşmanlıkları. Bunu biliyoruz elbette. Suriye’de yaptıkları her türlü kötülüklerin arkasında, bölücü terör örgütlerinin arkasında bunların olmasının tek nedeninin bağımsız ve dimdik ayakta duran bir Türk milleti olduğunu ve bunların da ona karşı düşmanlık ettiklerini çok iyi biliyoruz ama şimdi bütün bunları da bıraktılar aleni olarak gözümüzün nuru efendimize saldırmaya başladılar. Efendimizin hayatını okuyan herkesin ona hayran olacağına inanıyoruz biz ama okumazsanız, tanımazsanız geriden düşmanlık edersiniz. Bakın, onu seven ona aşık olur ve ondan da ayrılamaz. Bütün hareketlerine de zaten o iz vurmaya başlar. Allah bizi efendimizden ayırmasın, onun şefaatine nail etsin. Fransa’daki gibi sapıkların da devlet başkanı da olsa, yardımcısı da olsa, çevresi de olsa sapık her yerde sapıktır, onun gibi sapıkları da Allah ıslah etsin diyeceğim ama ıslah olmaktan geçtiler, Allah perişan etsin diyorum” ifadelerini kullandı.

Fransa’ya gerekli cevabın en sert şekilde verileceğini belirten AK Parti Kayseri Milletvekili Taner Yıldız da, “Fransa’nın başını çektiği ve şu anda birçok ülkenin de yandan destek vererek ne yazık ki içimizdeki bazı insanların da desteklemeyi esirgemedikleri lanetlenecek bir tavırla karşı karşıyayız ama bu aynı zamanda bizim imanımızın sınava tabi tutulduğu bir andır. Bizler nefsimizin, malımızın, mülkümüzün daha önce mi yoksa efendimizden sonra mı geldiğini her birimizin kalbimizde sorgulamamız gerekiyor. Bunun karşılığında da biz efendimizin sevgisi ile ancak müşerref olmuş oluyoruz. Biz bu sınavları kendi nefsimize vererek, aynı zamanda kendimizi hem uluslararası arenada hem de bulunduğumuz yerlerde göstererek, kendi imanımızla ilgili konunun gereğini yapmamız gerekiyor. Cumhurbaşkanımız bir grup toplantısında ‘Efendimize hakaret edildiği yerde ben kimim de bana hakareti konuşuyoruz’ dedi. Ümmetin bir parçası olarak bunu söyledi. Bizler de kendi imtihanlarımızı vermek zorundayız. O yüzden hem insani hem de İslami bir gerek olarak bunun cevabını en sert şekilde vermiş olacağız” dedi.


Haber Kaynak : İHA