KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

ÖZER, UĞUR MUMCU'NUN SUİKASTİNİN YIL DÖNÜMÜNDE YAZILI BİR AÇIKLAMA YAPTI

“DEVLETİN NAMUS BORCU 28 YILDIR ÖDENEMEDİ”

İYİ PARTİ İL BAŞKANI ATAMAN’DAN ÖZHAKEKİ’YE KINAMA

“ÖZHASEKİ’Yİ KINIYOR VE ÖZÜR DİLEMEYE DAVET EDİYORUM”

ÖZHASEKİ, EDİRNE KEŞAN’DA

"CHP BİR TARAFINI İYİ PARTİ'YE YASLIYOR, BİR TARAFINI HDP'YE YASLIYOR"

CHP KAYSERİ MİLLETVEKİLİ ARIK’TAN 40 BİN LİRALIK MEZARLIK TEPKİSİ

“FAKİRİN YAŞAMA DA ÖLMEYE DE HAKKI YOK”

İYİ PARTİ İL BAŞKANI ATAMAN DOĞALGAZ KONUSUNA DİKKAT ÇEKTİ

“SARIZ VE PINARBAŞI’NIN DOĞALGAZ İLE TANIŞMASI ALLAH’A KALDI”

CHP’Lİ VEKİL ARIK UCUZ ELMA KUYRUĞUNDAKİ VATANDAŞLARLA KONUŞTU

“BU KUYRUK YOKLUK KUYRUĞU”

CHP YÖNETİMİ PAZAR YERLERİNİ GEZEREK VATANDAŞIN DERTLERİNİ DİNLEDİ

“PAZAR ESNAFININ TEZGÂHLARI ÜRÜN DOLU VATANDAŞIN PAZAR ARABASI, TORBALARI BOŞ”

İYİ PARTİ’YE 162 KİŞİLİK TOPLU KATILIM

İYİ PARTİ’DE ÜYE KAYDI ORGANİZASYONU GERÇEKLEŞTİRİLDİ

ARIK KAYSERİ’DE YAŞANAN İNTİHAR OLAYLARINA DİKKAT ÇEKTİ

“EKONOMİK KRİZ İNSANLARI ÖLÜME SÜRÜKLÜYOR”

MHP İL BAŞKANI SERKAN TOK 'GELECEĞİMİZ TEHLİKE ALTINDA OLMASIN'

MHP İl teşkilatınca susuzluk ve kuraklık üzerine çekilen video sosyal medyada ilgi gördü

“NEVŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ARI TELAFİ ETTİ, HELALLİK İSTEDİ”

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı'nın Kapadokya ve Erciyes açıklamasını hakkında, arkadaşımızın bir hatası oldu

AK PARTİ İL BAŞKANI ÇOPUROĞLU KURMAYLARI İLE İSTİŞARE YAPTI

İSTİŞARE VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRDİ

ASKON’DAN SAADET PARTİSİ’NE ZİYARET

SP İL BAŞKANI COŞKUN ASKON ŞUBE YÖNETİMİNİ AĞIRLADI

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ İSMAİL TAMER HACILAR BELEDİYESİ’NDE

TAMER: HACILARIN ÇEHRESİ DEĞİŞTİ

CHP KAYSERİ MİLLETVEKİLİ ARIK’TAN NEVŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI’NA TEPKİ

“KONUŞANA DEĞİL KONUŞTURANA BAK”

KAYSERİ MİLLETVEKİLİ İSMAİL KARAYEL YAHYALI BELEDİYESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

İLÇEYİ GEZEN KARAYEL, ESNAFLARI ZİYARET ETTİ

Gürkan Ofis Mobilyaları

ÖZHASEKİ DOĞU AKDENİZ GÜNDEMİNİ DEĞERLENDİRDİ

AK PARTİ GEN. BŞK. YRD. ÖZHASEKİ: “OYNANAN BÜTÜN OYUNLARIN FARKINDAYIZ”

Kayseri Şeker Fabrikası'nın 66. pancar alım kampanyası törenine iştirak ederek ülke gündemine dair değerlendirmelerde bulunan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki Doğu Akdeniz'deki gelişmelere yönelik olarak "Hasetliklerinden kuduruyorlar, kendi aralarında ekonomik yaptırım dedikleri Türkiye'ye yapılacak yatırımların önünü kesmeye, yabancı firmaları kaçırmaya, sıcak sermaye akışını engellemeye çalışıyorlar. Biz kalkınan bir ülkeyiz, yatırım yapıyoruz, büyüyoruz. Çok şükür bütün oynanan oyunların farkındayız" ifadesini kullandı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki; Kayseri Şeker Fabrikası'nın 66. pancar alım kampanyası töreninde yaptığı konuşmada, Şeker Fabrikası'nın Kayseri'de yaşayan binlerce ailenin ekmek kapısı olduğunu, aynı zamanda kentin sosyal hayatına da damga vurduğunu kaydedip, Cumhuriyet ile Kayseri'de üç fabrika kurulduğunu burada çalışan işçilere yapılan evlerin kente daha sonra inşa edilen evlere örnek teşkil ettiğini belirtti.

Sözlerinin devamında Türkiye'nin zor bir coğrafyada yer aldığına dikkat çeken Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki, tarihten bu yana Türkiye üzerine oynanan oyunların devam ettiğinin altını çizip, Doğu Akdeniz'de yaşananlara dair "Haritaya bakan, normal, orta zekalı veya geri zekalı bir adam bile oradaki haklarımızı çok rahat görebilecekken niye AB ülkeleri hala Türkiye'nin karşısında mücadele ediyor? İçinde bizim inancımıza olan bir karşıtlığın olduğunu görmüyor muyuz, elbette bunları da görüyoruz. Dört bir tarafta Allah'a şükür mücadeleye devam ediyoruz." İfadesini kullandı.

Türkiye'nin Doğu Akdeniz'deki tavrının net olduğunu da vurgulayan Özhaseki sözlerini şöyle sürdürdü."Batıya karşı dik durduğumuzda elbette savaş ilan etmeye korkuyorlar. Akdeniz'de kendi gemilerinizle petrol aradığınızda, doğalgaz aradığınızda elbette size karşı gelip toplarıyla tanklarıyla bir şey yapamıyorlar. Hasetliklerinden kuduruyorlar, kendi aralarında ekonomik yaptırım dedikleri Türkiye'ye yapılacak yatırımların önünü kesmeye, yabancı firmaları kaçırmaya, sıcak sermaye akışını engellemeye çalışıyorlar. Biz kalkınan bir ülkeyiz, yatırım yapıyoruz, büyüyoruz. Çok şükür bütün oynanan oyunların farkındayız. Başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere sağ olsun Devlet Bahçeli Bey ve ekibi bu gerçekleri görerek sonuna kadar bu birlikteliği devam ettiriyor."

Konuşmasında kanlı terör örgütü PKK'ya karşı sürdürülen mücadeleye de başlık ayıran Özhaseki, "Bunlar sadece hak mücadelesi arayan adamlar mıydı? Niye binlerce kilometre öteden birileri bunlara silah, para veriyordu, dağlara çıkartıyordu? Allah'a hamdolsun, son dönemdeki mücadeleyle dün artık Kızılay'daki, Beşiktaş'taki, Kayseri'deki patlamalar bitti. Evlatlarımızın canlarını yakamıyorlar. Dağlara çekilmişlerdi, dağlardan temizlendiler. Ülke dışına gönderdiler, şimdi oralarda bulup canlarına tükürüyoruz bunların, yok etmek için elimizden gelen mücadeleyi sürdürüyoruz. İnşallah gömülecek, toprağın altına girecek ve bir daha da bu lanet örgüt, bölücü örgüt çıkamayacak. Aramıza fitne tohumu ekemeyecek.” dedi.

Sözlerini noktalarken FETÖ ile de etkin bir şekilde mücadele edildiğinin altını kalın çizgiler ile çizen Özhaseki, insanların dini duygularını sömüren örgütün gerçek yüzünün 15 Temmuz hain darbe girişiminde ortaya çıktığını kaydetti.


Haber Kaynak : KAYSERİ HABER HABER MERKEZİ