KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 

İNCETOPRAK:“YÜKSEKTEN DÜŞÜP UÇTUĞUNUZU ZANNEDİYORSUNUZ”

Özhaseki: “Yakında asgari ücretinde, emeklinin de, dar gelirlinin de ücretlerinin nasıl arttığını, nasıl rahatladığını herkes görecek”

ÇOPUROĞLU, İÇ ANADOLU İL BAŞKANLARI İSTİŞARE TOPLANTISIN KATILDI

Nergis: “İktidarımız döneminde kadınların eğitim almaları noktasında çok ciddi mücadeleler verildi”

ÖZHASEKİ'DEN AKŞENER'E TEPKİ

AK KURMAYLAR ANTALYA’DA TOPLANDI

ADIM ADIM 2023 KAYSERİ’DE

MEMLEKET PARTİSİ GENEL BAŞKANI İNCE KAYSERİ’DE

ÖZHASEKİ: “KILIÇDAROĞLU'NA HAKKIMI HELAL ETMİYORUM”

BAKAN AKAR: “TÜRKİYE DE BU COĞRAFYANIN KADERİDİR"

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ BÜNYAN’DA

ÖZHASEKİ: “TERÖRLE MÜCADELEMİZ KARARLILIKLA SÜRECEK”

TAMER’DEN 'ASGARİ ÜCRET' YORUMU

AK PARTİLİ ŞEN: “SÜREKLİ TAARRUZ HALİNDE OLMALIYIZ”

ÖZHASEKİ’DEN KILIÇDAROĞLU’NA ÇAĞRI

BAŞKAN PALANCIOĞLU: “AK PARTİ 2023 YILI HEDEFLERİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ”

Gürkan Ofis Mobilyaları

ÖZHASEKİ, BAKANLAR İLE KAYSERİ’Yİ GÖRÜŞTÜ

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki, Kayseri ile ilgili konularda görüşmek üzere Adalet Bakanı Abdulhamit Gül ve Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli’yi ziyaret etti.

Günün erken saatlerinde Adalet Bakanı Abdulhamit Gül ile görüşen AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili Mehmet Özhaseki,sosyal medyadan yaptığı açıklamada “Sayın Bakanımıza Kayserimize göstermiş oldukları yakın ilgi ve destekleri için şehrimiz adına teşekkür ediyorum.” İfadesini kullandı.

Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki sonrasında, önceki gün sorunlarını ve taleplerini dinlediği Kayseri Ziraat Odası İl Koordinasyon Kurulu Başkanı Abdülkadir Güneş ve beraberindeki Akkışla, İncesu, Sarıoğlan, Sarız, Yahyalı ve Yeşilhisar Ziraat Oda Başkanları’nı Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ile buluşturdu.

Kayserili çiftçilerin durumlarını Bakan Pakdemirli’ye direkt olarak iletme imkânı bulan Ziraat Oda Başkanları, kendileriyle ilgilenen Bakan Pakdemirli’ye ve sorunların çözümü için vakit kaybetmeden bu görüşmeyi sağlayan Özhaseki’ye teşekkürlerini sundular.

Ayrıca Özhaseki, geçtiğimiz günlerde çiftçilerin ellerinde kalan patates ve soğanların AK Partili Belediyeler ve akabinde devlet tarafından satın alınıp vatandaşlara dağıtılmasından doğan memnuniyet sebebiyle çok mutlu olduklarını ifade etti.