KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

ÖZHASEKİ, “BU MİLLETE TUZAK KURAN VESAYETÇİLERİ TOPRAĞA GÖMDÜK”

“MİLLETİMİZİN DERDİ, BAŞIMIZIN ÜSTÜNEDİR”

SAADET KAYSERİ KADIN KOLLARI’NDAN SU TASARRUFU VURGUSU

HEP BİRLİKTE TASARRUF SAĞLAMALIYIZ

ÖZER, UĞUR MUMCU'NUN SUİKASTİNİN YIL DÖNÜMÜNDE YAZILI BİR AÇIKLAMA YAPTI

“DEVLETİN NAMUS BORCU 28 YILDIR ÖDENEMEDİ”

İYİ PARTİ İL BAŞKANI ATAMAN’DAN ÖZHAKEKİ’YE KINAMA

“ÖZHASEKİ’Yİ KINIYOR VE ÖZÜR DİLEMEYE DAVET EDİYORUM”

ÖZHASEKİ, EDİRNE KEŞAN’DA

"CHP BİR TARAFINI İYİ PARTİ'YE YASLIYOR, BİR TARAFINI HDP'YE YASLIYOR"

CHP KAYSERİ MİLLETVEKİLİ ARIK’TAN 40 BİN LİRALIK MEZARLIK TEPKİSİ

“FAKİRİN YAŞAMA DA ÖLMEYE DE HAKKI YOK”

İYİ PARTİ İL BAŞKANI ATAMAN DOĞALGAZ KONUSUNA DİKKAT ÇEKTİ

“SARIZ VE PINARBAŞI’NIN DOĞALGAZ İLE TANIŞMASI ALLAH’A KALDI”

CHP’Lİ VEKİL ARIK UCUZ ELMA KUYRUĞUNDAKİ VATANDAŞLARLA KONUŞTU

“BU KUYRUK YOKLUK KUYRUĞU”

CHP YÖNETİMİ PAZAR YERLERİNİ GEZEREK VATANDAŞIN DERTLERİNİ DİNLEDİ

“PAZAR ESNAFININ TEZGÂHLARI ÜRÜN DOLU VATANDAŞIN PAZAR ARABASI, TORBALARI BOŞ”

İYİ PARTİ’YE 162 KİŞİLİK TOPLU KATILIM

İYİ PARTİ’DE ÜYE KAYDI ORGANİZASYONU GERÇEKLEŞTİRİLDİ

ARIK KAYSERİ’DE YAŞANAN İNTİHAR OLAYLARINA DİKKAT ÇEKTİ

“EKONOMİK KRİZ İNSANLARI ÖLÜME SÜRÜKLÜYOR”

MHP İL BAŞKANI SERKAN TOK 'GELECEĞİMİZ TEHLİKE ALTINDA OLMASIN'

MHP İl teşkilatınca susuzluk ve kuraklık üzerine çekilen video sosyal medyada ilgi gördü

“NEVŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ARI TELAFİ ETTİ, HELALLİK İSTEDİ”

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı'nın Kapadokya ve Erciyes açıklamasını hakkında, arkadaşımızın bir hatası oldu

AK PARTİ İL BAŞKANI ÇOPUROĞLU KURMAYLARI İLE İSTİŞARE YAPTI

İSTİŞARE VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRDİ

ASKON’DAN SAADET PARTİSİ’NE ZİYARET

SP İL BAŞKANI COŞKUN ASKON ŞUBE YÖNETİMİNİ AĞIRLADI

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ İSMAİL TAMER HACILAR BELEDİYESİ’NDE

TAMER: HACILARIN ÇEHRESİ DEĞİŞTİ

Gürkan Ofis Mobilyaları

ÖZHASEKİ ARABAŞI SOFRASINDA KONUŞTU

?ANKARA´NIN İHTİYACINA CEVAP VERECEK PROJELER HAZIRLIYORUZ?

Ankara Yahyalılılar Kültür ve Dayanışma Platformu tarafından düzenlenen 4. Geleneksel Arabaşı Programı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Özhaseki ile Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak´ın katılımıyla Keçiören Belediyesi Bengi Düğün Sarayı´nda gerçekleştirildi. Programa Keçiören´de yaşayan Kayserililer yoğun ilgi gösterirken, diğer davetliler de lezzet dolu akşamın keyfini çıkardı.

YÖRESEL LEZZET KEÇİÖREN´DE YAŞATILDI

Keçiören Belediyesi, geleneklerin yaşatılması için sivil toplum kuruluşları ile olan işbirliğini Ankara Yahyalılılar Kültür ve Dayanışma Platformu´nun organizasyonuyla düzenlenen 4. Geleneksel Arabaşı programına destek vererek sürdürdü. Keçiören Belediyesi tarafından inşa edilen Bengi Düğün Sarayı´nda gerçekleştirilen program vatandaşlardan yoğun ilgi gördü. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve AK Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki ile Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak´ın da davetli olduğu programda davetlilere tavukla pişirilen çorba ve pişirilmiş hamur ikram edildi. Türkiye´nin birçok yerinde olduğu gibi Kayseri mutfağının da yöresel yemeği olan arabaşı davetlilere lezzetli bir akşam yaşattı.

?KAYSERİ´Yİ ÇOK SEVİYORUM?

Kayserililerin yoğunlukta olduğu programda konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mehmet Özhaseki, "İnsanoğlunun doğduğu yeri sevmesi fıtratındandır. Sevgili Peygamberimiz Hz. Muhammed (s.a.v) Mekke´den ayrılırken arkasına dönüp bakar ve üç damla gözyaşı döker. Ardından da, herkesin doğduğu yeri sevmesinin fıtri olduğunu dile getirir. Bu yüzden ben de Kayseri´yi çok seviyorum" dedi.

?AK PARTİ BELEDİYECİLİĞİNİN NASIL OLDUĞUNU İSPATLAYACAĞIZ?

Şükürler olsun ki Cenab-ı Allah bana hep hizmet etmeyi nasip etti diyen Özhaseki şunları söyledi:

?Kaderde belediyecilik varmış, seneler önce Kayseri´de başladık hizmet etmeye. Teslim aldığımız Kayseri ile teslim ettiğimiz Kayseri arasında dağlar kadar fark var. Bizden önce belediye ihalelerine mafyadan başkası giremiyordu. Şehrin yarıdan fazlası gecekonduydu, hizmet gitmiyordu ve insanlar huzursuzdu. Ama biz teslim ederken Paris´le yarışacak hale getirdik Kayseri´yi. Güneydoğu´da terörün harap ettiği yerleri de onarmak gibi bir görevi üstlendim. Orada yaşayan insanların yuvalarını kurup dualarını almak nasip oldu. Şimdi de görev ve takdir Ankara´dan yana oldu. Ankara hepinizin karnının doyduğu, benimde görev yaptığım yer. Ankara´ya da güzel hizmetler yapacağız. Ankara´nın ihtiyacına cevap verecek projeler hazırlıyoruz. Bunları yapacak gücümüz, bilgimiz ve deneyimimiz var. Raylı sistem nasıl yapılır derseniz çok şükür ki en iyi ben bilirim. Stadyum, baraj nasıl yapılır haberim var. Asıl önemli olan cepten para çıkmadan nasıl yapılır, onu daha iyi biliyorum. Türkiye´de bunun üstadı benim. Kayseri´deki belediyeciliğimizle ilgili kitaplar yazılıyor. Ellerinde para olanlar bizim yaptıklarımızı yapamıyor. Ama biz bedavadan, cepten para çıkmadan hizmet etme modelini bulduk. İnşallah Ankara´da AK Parti belediyeciliğinin nasıl olduğunu bir kez daha ispatlayacağız.?

?BAŞKAN OLARAK DA MİSAFİR ETMEK İSTİYORUZ?

Geleneksel Arabaşı Programı´nın her sene düzenlenmesi için destek vermeye devam edeceklerini kaydeden Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, ?Nezih bir ortamda 4. Geleneksel Arabaşı Programı´nda bulunmaktan mutluluk duyuyorum. Ben de bir Konyalı olarak arabaşını çok seviyorum. Kayserili hemşehrilerimizin davetine katılmam gerektiğini düşünerek bu keyifli ortamı sizlerle paylaşmak istedim. Arabaşı çorbasını ve hamurunu yapanlara, emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Sayın Bakanımız da programa teşrif ettiler. İnşallah kendilerini Ankaramızın Belediye Başkanı olarak göreceğiz. Bugün Ak Parti Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı olarak aramızdalar ancak belediye başkanı seçildikten sonra da kendilerini burada ağırlamak isteriz, bundan memnuniyet duyarız. Allah birliğimizi daim etsin. Herkesi saygı, sevgi ve hürmetle selamlıyorum? dedi.


Haber Kaynak : İHA