KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 

ALO 153 VE BEYAZ MASA KİTAP FUARI’NDA

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ'TAN DEVELİ VE ERCİYES ZİYARETİ

KAYSERİ 4. KİTAP FUARI’NA 3 GÜNDE 214 BİN 610 ZİYARETÇİ

PALANCIOĞLU TEMA VAKFI YÖNETCİLERİNİ AĞIRLADI

ŞEHRİMİZE İKİ PRESTİJLİ PROJE...

GENÇLİK MECLİSİ’NDEN KÖY OKULLARI İÇİN KİTAP KAMPANYASI

BÜYÜKŞEHİR’İN ELEKTRİKLİ OTOBÜSLERİNDEN BÜYÜK TASARRUF VE KARBONDİOKSİT AZALTIMI

KASKİ İNLİÖREN’İN SU SIKINTISINI ÇÖZDÜ

BAŞKAN PALANCIOĞLU MEMUR-SEN ENGELLİLER KOMİSYONU İLE BİR ARAYA GELDİ

KOCASİNAN'DAN SOĞUK HAVADA SICAK ÇORBA İKRAMI

BAŞKAN ÖZDOĞAN “GENÇLER BİZİM GELECEĞİMİZ”

KAYSERİ KİTAP FUARI’NA ZİYARETÇİ AKINI  

TÜRKİYE'DE BİR İLK; DIŞ TİCARET VE LOJİSTİK MESLEK LİSESİ

MELİKGAZİ BELEDİYESİ AV. MEHMET ALTUN ORTAOKULU’NUN TEMELİ ATILDI

TALAS OSMAN-NEYİRE AKGÖZ ASM HİZMETE GİRDİ

METE YARAR’DAN VALİ GÜNAYDIN’A ÖVGÜ DOLU SÖZLER

Anahtar Kelimeler: KORKUTAN YANGIN
Gürkan Ofis Mobilyaları

OSB´DE KORKUTAN YANGIN

1. Organize Sanayi Bölgesi´nde yapı kimyasalları malzemesi üreten bir fabrikada, çıkan yangın yürekleri ağza getirip korku ve panik yaratırken, fabrika kullanılmaz hale geldi.

1. Organize Sanayi Bölgesi´nde  yapı kimyasalları malzemesi üreten  bir fabrikada, çıkan yangın yürekleri  ağza getirip  korku ve panik yaratırken,  fabrika  kullanılmaz hale geldi.

1.Organize Sanayi Bölgesi´nde faaliyet gösteren  ve  yapı kimyasalları maddesi ürettiği öğrenilen bir fabrikada öğle saatlerinde  henüz belirlenemeyen nedenle çıkan yangın  korku ve paniğe sebep oldu?

Kısa süre  alevler  içerisinde kalan  fabrikanın  çalışanları hemen  fabrikadan çıkartılırken, olay yerine  intikal eden  Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü itfaiye ekipleri ve Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekiplerinin müdahalesi ile  yangın kısa sürede söndürüldü?.

İtfaiye ekipleri  yangına müdahale ederken  polis ekipleri de fabrika çevresinde güvenlik önlemi aldı ve meraklı  kalabalığı   uzaklaştırdı.

Üretim bölümünde maddi hasar yaşanan  ve herhangi bir can kaybı olmayan  söz konusu yangın, tamamen kontrol altına alınmış olup, soğutma   çalışmaları  ve hasar tesbit işlemeleri  başlatıldı?

Söndürülen yangın sonrası fabrika kullanılamaz hale gelirken  olay yerinde  incelemelerde bulunan Kayseri Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Tahir Nursaçan da, yetkililerden bilgiler aldı. Nursaçan, ?Bugün maalesef üzücü bir gün yaşıyoruz. Fabrikamızda üzücü bir yangın hadisesi yaşandı. Organize Sanayi Bölgesi itfaiye ekipleri olarak ok ciddi manada zaman geçirmedik ve yangına müdahale ettik. Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekiplerinin de desteğini aldı. Organizede yangın söndürme ekipmanı olan fabrikalarımızın da desteği ile yangını söndürmüş bulunuyoruz? değerlendirmesinde  bulundu?Yangının neden  çıktığı  henüz  tesbit edilemezken , yangınla ilgili geniş çaplı  soruşturma başlatıldığı öğrenildi..