KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

HÜRRİYET MTAL İKİNCİ OLDU

KAYSERİSPOR’DA YÖNETİM KRİZİ

BELLONA KAYSERİ’NİN GENÇLERİ ÇALIŞIYOR

TÜRKİYE BİSİKLET MİLLİ TAKIMI ERCİYES’TE KAMPA BAŞLADI

ŞAMPİYONUN ADI, KASK AKADEMİ VOLEYBOL

5. GELENEKSEL ATIŞ ŞENLİĞİ 11 TEMMUZ’DA

KAYSERİSPORLU SABOVİC RUS EKİBİ KHİMKİ'YE TRANSFER OLDU

YAZ KAMPLARI BAŞLADI

FLAVİO, KAYSERİSPOR’A YAKIN

BELLONA KAYSERİ’YE AVRUPA PİYANGOSU

TALASGÜCÜ UMUTLARINI TÜKETTİ

FUNTA TAŞKIN ŞAMPİYONA KLASİKLERİNE DEVAM EDİYOR

KAYSERİ HÜRRİYET MTAL 2’DE 2 YAPTI

ERCİYES GENÇLERİ AĞIRLAMAYA BAŞLADI

MENSAH’A RİZESPOR TALİP

KAYSERİSPOR, NABİL DİRAR’I İSTİYOR

HES Kablo Kayserispor, Fenerbahçe’de forma şansı bulamayan Nabil Dirar’ı kadrosuna dahil etmek için girişimlere başladığı iddia edildi.

Anahtar Kelimeler: OLİMPİK HAVUZ’ MUTLU
Gürkan Ofis Mobilyaları

OLİMPİK HAVUZ’DA MUTLU SON

TADİLAT ÇALIŞMASI SONA ERDİ VE HAVUZ AÇILDI

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan ve Kayseri’de yüzme sporunun yükünü taşıyan olimpik havuz tadilatının ardından hizmete girdi.

Türkiye Olimpiyata Hazırlık Merkezi (TOHM) Kayseri yüzme takımı,  lisanslı yüzücülerin, su topu, sualtı hokeyi sporcularının antrenmanlarını yaptığı olimpik havuzun tadilatı sona erdi.

Havuzda yapılan çalışmalara ilişkin açıklamalarda bulunan Gençlik ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı, şöyle dedi: “Havuzdaki tadilat tamamlandı. Su tutma işlemi yapıldı. Havuzun işleme girmesiyle 'Yüzme Bilmeyen Kalmasın Projesi’ni tekrar devam ettireceğiz. 3'ten 93'e inşallah her yaş grubuna ulaşacağız. Ayrıca performans sporcularımız çalışmalarını sürdürecek. Burada Türkiye Olimpiyata Hazırlık Merkezi Kayseri Yüzme takımının da çalışması var. Onlar havuz tadilatta iken Niğde'de çalıştılar. Şimdi da Ankara'dalar. Yarından itibaren burada çalışmalarına devam edecekler. Türkiye'de en iyi olimpik havuzlardan birisi burada, Kayseri'de. Havuz bu tadilat ile birlikte uzun yıllar sorunsuz hizmet edecek. Bu tesis hem halk seansları hem de performans sporcuların çalışması için aracılık edecektir. Kayserimize ve bütün yüzme camiasına hayırlı olsun. Pandemi dönemi nedeniyle tedbirler alarak. TOHM, performans ve kurslar ile her alanda hizmet vereceğiz.”

Ali İhsan Kabakcı, sözlerini şu şekilde sonlandırdı: “Yüzme Bilmeyen Kalmasın' projesi Cumhurbaşkanımızın ve bakanımızın da desteklediği bir proje ona devam edeceğiz. Ayrıca engelli kardeşlerimiz içinde proje yapacağız.  Engel tanımayan o özel kardeşlerimize havuzumuzun nilüfer çiçekleri olarak adlandırdığım kardeşlerimize de açacağız. Herkese ulaşacağız.”

Haber: Şevket Tekin