KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

ÇİFT AŞILI VATANDAŞA KARANTİNA YOK

"EN UFAK GRİP BELİRTİSİNDE DAHİ ECZANEDEN ÖNCE HASTANEYE GİDELİM"

BÜYÜKŞEHİR’DEN İLK YARDIM SERTİFİKA YENİLEME EĞİTİMİ

VAKA SAYILARINDA EN ÇOK ARTIŞ OLAN KAYSERİ'DE BAŞKAN UYARDI

KORONA VİRÜSTE 'ÇOCUK' KORKUSU

KAYSERİ’DE COVİD 19 VAKA ARTIŞI HIZ KESMİYOR

MOBİL SAĞLIK EKİPLERİ DAĞ, TEPE DEMEDEN VATANDAŞLARI AŞILIYOR

LİSE ÖĞRENCİSİ ZORLU YOĞUN BAKIM SÜRECİNİ ATLATTI

SİVRİSİNEK LARVALARINDA BİLİNMEYEN TEHLİKE

KAYSERİ PANDEMİDE 4. DALGAYI YAŞIYOR

BÜYÜKŞEHİR, DMD HASTALIĞINA KAYITSIZ KALMADI,

GECE AŞISI YÜREKLERE SU SERPTİ

TURKOVAC’TAN GÜZEL HABER

YOĞUN BAKIMLARI AŞISIZLAR DOLDURUYOR

KAYSERİ BİR KEZ DAHA COVİD 19’A TESLİM Mİ OLUYOR?

HASTANELERE RANDEVUSUZ GELMEYİN

Anahtar Kelimeler: HASTANEDE BAŞHEKİM DEĞİŞTİ!
Gürkan Ofis Mobilyaları

O HASTANEDE DE BAŞHEKİM DEĞİŞTİ!

Kayseri Nimet Bayraktar Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi'nde Başhekim değişti. Eski Başhekim Ahmet Kuzu, yeni Başhekim Kazım Coşkun’a görevi teslim etti. Diğer yandan, Kayseri Şehir Hastanesi Başhekimi Prof Dr İlhami Çelik’in ardından başhekimlik görevine ise vekaleten Uzman Doktor Ahmet Ceylan görevlendirildi.

Başhekimlik görevini teslim eden Ahmet Kuzu, ‘’Yaklaşık 4 yıldır vatandaşlarımıza  en iyi hizmeti sunmak için mücadele ettik. Bu konuda Başhekim yardımcımız Dt. Kazım Coşkun’un ve tüm yönetici arkadaşlarımızın büyük emekleri oldu. Kazım Bey şu anda devraldığı başhekimlik görevinde bayrağı daha ileriye taşımak için elinden geleni yapacaktır.’’ dedi. Başhekimlik görevini devralan Kazım Coşkun da, “Ahmet Bey’e geçmişteki çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Kendisi görev süresi boyunca çok güzel işlere imza attı. Biz de aldığımız hizmet bayrağını daha ileriye taşımak için elimizden geleni yapacağız.” dedi.

Kayseri Şehir Hastanesi’nde de görev değişiklikleri yaşandı. Kayseri Şehir Hastanesi Başhekimi Prof Dr İlhami Çelik, yeni kurulan fakültenin dekanı olmuştu.  Çelik’in ardandan başhekimlik görevine ise vekaleten atama yapıldı. Başhekim yardımcısı olan Uzman Doktor Ahmet Ceylan Hastanenin yeni Başhekim vekili olarak görevlendirildi. Yeşilhisarlı olan ve 2016-2018 Yılları arasında Yeşilhisar İlçe Devlet Hastanesi Başhekimi olan Ahmet CEYLAN, Ocak 2018'den beri Sağlık Hizmetleri Başkanı olarak da görev yapıyordu.