KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ: “TARİH YENİDEN YAZILIYOR”

ALTIN ÇINAR JÜRİ ÜYELERİ BELLİ OLDU

25 YIL SONRA 'KABARDİNKA' COŞKUSU

18 BİN LİRA ÖDÜLLÜ ŞİİR YARIŞMASI

MOSTARLI MİNİK YÜREKLERE EBRU KURSU

JANDARMA KONAĞI HİZMETE AÇILIYOR

SUYA KANMIŞ HATUN TÜRBESİ RESTORE EDİLDİ

TALAS MUSİKİ CEMİYETİ’NDEN HİCAZ FASLI

E-38 SANAT SERGİSİ VATANDAŞIN BEĞENİSİNE SUNULDU

SELÇUKLU ESERİ TÜRBE 40 GÜNDE GÜN YÜZÜNE ÇIKTI

TOMARZA'DA KÂİNATIN KALBİ KÂBE-İ MUAZZAMA SERGİSİ AÇILDI

KAYSERİ ESERLERİNİ İSTİYOR

ANADOLU'DA 4 BİN SENE ÖNCE ASLAN YAŞIYORMUŞ

ANADOLU'NUN ÖZÜ AHİLİK SANAT SERGİSİ AÇILDI

BU MEZARLAR TARİHE IŞIK TUTUYOR

ARABALI SİNEMADA BU HAFTA 'TENET' FİLMİNİ GÖSTERECEK

Gürkan Ofis Mobilyaları

MOTOSİKLET TUTKUNLARI ERCİYES MOTOFEST'TE BULUŞTU

Erciyes ev sahipliğinde dördüncü kez düzenlenen Erciyes Moto Fest sona erdi. Motosikletçiler beş gün boyunca birbirinden farklı etkinliklerde unutulmaz bir festival yaşadı.

Kayseri'deki gönüllü motosiklet kulüpleri tarafından organize edilen Erciyes Motosiklet Festivali, Türkiye’nin dört bir yanından motosiklet tutkunlarını zirvede bir araya getirdi. Sponsorların destekleri ile gerçekleşen festival 2 bin 200 metredeki Erciyes Tekir Yaylası’nda bulunan çadır kamp alanında düzenlendi. Kamp ateşinin yanması ile başlayan festival 5 gün boyunca konserler, yarışmalar, motor şovları, nefes kesen akrobasi gösterilerine ve çeşitli etkinliklerle renklendi. 30 Ağustos Zafer Bayramı da sporun ve festivalin zirvesinde kortej sürüşü ile kutlandı. Erciyes ev sahipliğinde bu yıl dördüncü kez gerçekleştirilen etkinliğe 30 farklı vilayetten motosikletçi katıldı. Erciyes’te başlayan festival uluslararası boyut kazanarak Rusya ve Almanya’dan da motorcuları ağırladı. Her akşam birbirinden farklı ünlü isimlerin sahne aldığı organizasyonda motosikletçiler; Yusuf Güney, Zehra Gülüç, Sancak, Ersan Er ve Türkiye'nin en eski Anadolu rock grupları arasında yer alan Kurtalan Ekspres konserleri ile doyasıya eğlendi. Motosiklet Festivali’ne katılan akrobasi şovmenleri Barış Özgür ve Adil Atilla 2 gün boyunca motorları ile heyecan verici gösteriler sergiledi. İzleyiciler tarafından ilgi ile izlenen şovlar nefes kesti. Motosiklet tutkunları, festivalin son günü Erciyes’te başlayan kortej ile şehir merkezinden geçerek Kayseri halkına coşkulu bir gün yaşattı.

Etkinlikte düzenlenen çekilişlerle katılımcılara çeşitli hediyeler dağıtıldı. Bir kişiye ise büyük ödül olarak motosiklet hediye edildi.