KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

ÖZHASEKİ, EDİRNE KEŞAN’DA

"CHP BİR TARAFINI İYİ PARTİ'YE YASLIYOR, BİR TARAFINI HDP'YE YASLIYOR"

CHP KAYSERİ MİLLETVEKİLİ ARIK’TAN 40 BİN LİRALIK MEZARLIK TEPKİSİ

“FAKİRİN YAŞAMA DA ÖLMEYE DE HAKKI YOK”

İYİ PARTİ İL BAŞKANI ATAMAN DOĞALGAZ KONUSUNA DİKKAT ÇEKTİ

“SARIZ VE PINARBAŞI’NIN DOĞALGAZ İLE TANIŞMASI ALLAH’A KALDI”

CHP’Lİ VEKİL ARIK UCUZ ELMA KUYRUĞUNDAKİ VATANDAŞLARLA KONUŞTU

“BU KUYRUK YOKLUK KUYRUĞU”

CHP YÖNETİMİ PAZAR YERLERİNİ GEZEREK VATANDAŞIN DERTLERİNİ DİNLEDİ

“PAZAR ESNAFININ TEZGÂHLARI ÜRÜN DOLU VATANDAŞIN PAZAR ARABASI, TORBALARI BOŞ”

İYİ PARTİ’YE 162 KİŞİLİK TOPLU KATILIM

İYİ PARTİ’DE ÜYE KAYDI ORGANİZASYONU GERÇEKLEŞTİRİLDİ

ARIK KAYSERİ’DE YAŞANAN İNTİHAR OLAYLARINA DİKKAT ÇEKTİ

“EKONOMİK KRİZ İNSANLARI ÖLÜME SÜRÜKLÜYOR”

MHP İL BAŞKANI SERKAN TOK 'GELECEĞİMİZ TEHLİKE ALTINDA OLMASIN'

MHP İl teşkilatınca susuzluk ve kuraklık üzerine çekilen video sosyal medyada ilgi gördü

“NEVŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ARI TELAFİ ETTİ, HELALLİK İSTEDİ”

AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki, Nevşehir Belediye Başkanı Rasim Arı'nın Kapadokya ve Erciyes açıklamasını hakkında, arkadaşımızın bir hatası oldu

AK PARTİ İL BAŞKANI ÇOPUROĞLU KURMAYLARI İLE İSTİŞARE YAPTI

İSTİŞARE VE DEĞERLENDİRME TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRDİ

ASKON’DAN SAADET PARTİSİ’NE ZİYARET

SP İL BAŞKANI COŞKUN ASKON ŞUBE YÖNETİMİNİ AĞIRLADI

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ İSMAİL TAMER HACILAR BELEDİYESİ’NDE

TAMER: HACILARIN ÇEHRESİ DEĞİŞTİ

CHP KAYSERİ MİLLETVEKİLİ ARIK’TAN NEVŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI’NA TEPKİ

“KONUŞANA DEĞİL KONUŞTURANA BAK”

KAYSERİ MİLLETVEKİLİ İSMAİL KARAYEL YAHYALI BELEDİYESİ’Nİ ZİYARET ETTİ

İLÇEYİ GEZEN KARAYEL, ESNAFLARI ZİYARET ETTİ

BAŞKAN ÇOPUROĞLU,

AK PARTİ İL BAŞKANLARI TOPLANTISINA KATILDI

AK PARTİ’DEN SUÇ DUYURUSU

Ak Parti İl Teşkilatı’ndan yazılı bir acıklama yapılarak 81 İl Teşkilatı olarak Fikri Sağlar, Can Ataklı ve İlker Başbuğ hakkında suç duyurusunda bulunulduğu duyuruldu.

Gürkan Ofis Mobilyaları

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ’NDEN PANDEMİ ŞEHİTLERİ İÇİN 406 FİDAN

TOK: PANDEMİ ŞEHİTLERİMİZ İÇİN DE FİDANLARI TOPRAKLA BULUŞTURUYORUZ”

Milliyetçi Hareket Partisi(MHP) Melikgazi İlçe Teşkilatı, Erciyes Dağı’nda Kayserili şehitler için 406 adet fidanı toprakla buluşturdu. Fidan dikiminde konuşan Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Serkan Tok, “Pandemi şehitlerimiz için de fidanları toprakla buluşturuyoruz” dedi.  

Erciyes Dağı Tekir Yaylası Başbuğ Otağı çevresinde gerçekleştirilen fidan dikimine Milliyetçi Hareket Partisi Kayseri İl Başkanı Serkan Tok, MHP MYK üyesi Serap Şule Kalın, Milliyetçi Hareket Partisi Melikgazi İlçe Başkanı Enes Ertuğrul Kalın, parti üyeleri ve şehit yakınları katıldı.

 Ağaç dikmek isteyen herkesin Erciyes’e gelmesini istediklerini söyleyen İl Başkanı Serkan Tok, “Bugün peygamber efendimizin de bizlere öğretmiş olduğu sözüyle beraber iman ettiğimiz kaç yaşında olursanız olun, mutlaka bir ağaç dikin hadisi üzerine ve davamızın, partimizin, bugün Kayserimizin şehitleri üzerine, bir de pandemide vefat eden sağlık şehitlerimiz üzerine bir ağaç dikme programımız oldu. Bu programda emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ediyorum. Burada hep beraber varlığımızın nedeni olan, dünyamızı koruyan en önemli unsurlarından birisi de ağaç dikmektir. Doğal olarak Erciyesimizi tercih ettik çünkü burası diğer dağlara göre biraz cılız kalıyor ve bunu bu tür kampanyalarla farklı bir boyuta getirmeyi düşünüyoruz. Bundan sonra ağaç dikecek olan arkadaşlarımızı da Erciyes’e davet ediyoruz. Şimdi 403 tane Kayseri’deki şehitler adına ağaç dikiliyor ve 3 tane de Kayseri’de pandemiden dolayı vefat edenler adına dikiliyor. Biz de il teşkilatı olarak Milliyetçi Hareket Partisi içerisinde bulunan 9 ışığı anımsatması açısından ve ‘9 Işık Devlet bahçeli’ adı altında bir başka proje ile genel başkanımızın ismini Erciyes’te yad etmek gibi bir düşüncemiz oldu. Bu nedenle de ayrı bir ağaç dikme programı yapacağız burada” dedi.

  MHP Melikgazi İlçe Başkanı Enes Ertuğrul Kalın ise, “Erciyes’i diğer kayak merkezi olan emsallerine yaklaştırmak adına özelikle tercih ettik. En sonunda da en başından beri düşüncemiz can verip toprağa düşen şehitlerimizin bu topraklarda hatıralarını bu fidanlarla tekrar canlandırmak istedik. Bu vesile ile her bir şehidimiz için künye bastırarak, ağaçlara isimlendirme çalışmasını yaptık. Kadın kollarımız da bugün şehitlerimizin ailelerine ulaştırılması için, il başkanımızın hazırlamış olduğu bir metni ve ağaçların dikildiği konumu da belirtmek üzere ailelerine göndererek, şehitlerimizin aziz hatırasının Erciyes’te yaşatıldığını bildirecek. Bu açıdan bizim için manevi açıdan da önemi büyük” dedi.

MYK üyesi Serap Şule Kalın da , “Biliyorsunuz son dönemde ülkemizin her tarafında bakanlığımız tarafından da ‘Geleceğe Nefes Ol’ projesi ile ağaçlandırma çalışmaları yapılmaktadır. Erciyesimizde yapılması da bizim için ayrı önem arz etmektedir. Teşkilatlarımızın konuyla ilgili duyarlılık gösterip, şehit ailelerimize mektup göndermek sureti ile onların hem gönüllerine dokunup hem de hatırlarını almaları bizi ziyadesi ile memnun etti. Erciyes bizim için ayrı önemlidir ve şehrimizde böyle güzel bir çalışma yapan herkese teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Şehit İbrahim Albayrak’ın babası ise, “Bu ağaçlandırma etkinliğinde başkanlarıma özellikle teşekkür ediyorum. Özellikle şehitleri unutmadıkları için. Minnetarım, bir nebze de olsa bizim yüreğimizi ferahlatıyorlar. Hepsinden Allah razı olsun” dedi.


Haber Kaynak : İHA