MHP´Lİ GÖKHAN YÜKSEL
FELAHİYE BELEDİYE BAŞKAN ADAY ADAYLIĞINI AÇIKLADI
Tarih: 10.10.2018 16:52:29/ 735okunma / 0yorum

Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanlığında basın toplantısı düzenleyen Felahiye Belediye Başkan Aday Adayı Gökhan Yüksel, Felahiye´nin tüm sorunlarını iyi bildiğini belirterek, göreve talip olduğunu söyledi.

İl binasında basın toplantısı düzenleyen Yüksel, Felahiye´nin bir evladı olarak tüm sorunları yakından bildiğini belirterek, “göreve talibim” dedi. Yüksel şöyle konuştu:

“Biz memleketimizi iyi tanıyoruz. Varlarını, yoklarını iyi biliyoruz. Toprağı bereketli, insanı kıymetli ilçemizin hak ettiği yere bir türlü gelemediğini, getirilemediğini de çok iyi biliyoruz. En çok göç veren ilçelerin arasında olmasını da, üretim problemlerini de, mevcut ilçe yolunun en geri kalmış yol olduğunu da, yılan hikayesine dönen söz verilip bir türlü yapılamayan Göğdere yolu sorununu da çok iyi biliyoruz. Felahiye ve mahallelerinin öncelikli olarak iş sahalarına, üretim tesislerine, meslek yüksek okuluna ihtiyacı vardır. Biz bu kötü gidişata dur demek için ve bu problemleri boynumuza borç bildiğimiz için bu kutlu göreve talip olduk.  İnşallah yüce Mevla nasip ederde teşkilatım ruhsat verirse; Felahiyeli hemşehrilerimin destekleriyle birlikte en kısa zamanda ilçemizi hak ettiği yere getireceğimi, bunun için ayrım yapmadan, ayrıştırmadan, ötekileştirmeden elimden gelenin en fazlasını yapmaya gayret edeceğime söz veriyorum. Takdir teşkilatımızın ve Genel Başkanımız Devlet Bahçeli´nindir.”

HABER: SÜLEYMAN ERDOĞAN
Kaynak: HABER MERKEZİ

Anahtar Kelimeler: GÖKHAN YÜKSEL
Resmi İlanlar

SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
22 Şubat 2019 Cuma
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74

 

KANALIMIZA ABONE OL