KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

BAŞKANLARDAN ÇOPUROĞLU’NA ‘HAYIRLI OLSUN’ ZİYARETİ

“GÖNÜLLERDE MESAFE ENGEL TANIMADI”

CHP İL BAŞKANLIĞI’NDAN ALTERNATİF CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMASI

“TÜRKİYE CUMHURİYETİ'Nİ İLELEBET PAYİDAR KILACAĞIZ”

ARIK 40 BİN METREKARE YEŞİL ALAN İDDİASINA TEPKİ GÖSTERDİ

“SAKSI İÇİNDEKİ AĞAÇLARI YEŞİL ALAN SANMIŞ”

ATAŞ'TAN MECLİSTE TARIM KONUSUNDA DİKKAT ÇEKEN KONUŞMA

“ÇİFTÇİMİZİN YÜZDE 80’İ BORÇLU”

VEKİL ATAŞ İNTİHAR VE CİNAYETLERİ MECLİS GÜNDEMİNE TAŞIDI

YAŞANANLAR VAHİM DURUMU ORTAYA KOYMAKTADIR

BAŞKAN ÇOPUROĞLU MAZBATASINI ALDI

“ESKİSİNDEN DAHA GÜÇLÜYÜZ”

CHP’Lİ ARIK’TAN, KAMU YATIRIM TEPKİSİ

AÇIKLAMASINDA ‘KANDIRILDI’ SÖZÜ İLE ELEŞTİRDİ

AK PARTİ'DE ÇOPUROĞLU'NDAN YENİ YÖNETİM İLE İLK FOTOĞRAF

AK Parti 7. Olağan Kongresi'nde güven tazeleyen Başkan Şaban Çopuroğlu, yeni yönetim ile birlikte ilk toplantıyı yaptı

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN KAYSERİ’DE

“KAYSERİ 2023 VİZYONUMUZUN BAYRAKTARLIĞINI YAPACAK”

AK PARTİ KAYSERİ 7. OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI

AK PARTİ KAYSERİ’DE ÇOPUROĞLU İLE YOLA DEVAM EDİYOR

MİLLİ SAVUNMA BAKANI HULUSİ AKAR

"S-400 SİSTEM VE KONTROLLER NATO’DAN UZAKLAŞMAK ANLAMINA GELMİYOR"

AK PARTİ KAYSERİ MİLLETVEKİLİ DR. İSMAİL EMRAH KARAYEL

NEŞTER PROGRAMINDA CEYHUN ÜSTEN’İN SORULARINI YANITLADI

CHP KAYSERİ’DEN OYUNCAK TRENLİ PROTESTO

ARIK: HIZLI TREN GELECEK DENDİ, AMA GELMEDİ

KAYSERİ, CUMHURBAŞKANI’NI AĞIRLAMAYA HAZIR

AK Parti Kayseri İl Teşkilatı’nın 7. Olağan Kongresi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın iştiraki ile 24 Ekim Cumartesi günü gerçekleştirecek.

MHP İL BAŞKANI TOK AKŞENER’E TEPKİ GÖSTERDİ

“İPLİLERİN TOPLANMA YERİ KANDİL DAĞI OLMALIYDI”

AKŞENER İNCESU’DAN SESLENDİ

“AKLA KARA BİRBİRİNDEN AYRILACAK”

Anahtar Kelimeler: KAYSERİ KONGRESİ
Gürkan Ofis Mobilyaları

MHP KAYSERİ İL KONGRESİ

MHP İL BAŞKANI SERKAN TOK, GÜVEN TAZELEDİ

MHP Kayseri İl Kongresi yapıldı. Kongreye mevcut Başkan Serkan Tok, tek liste ile girdi ve  güven tazeleyerek yeniden İl Başkanı şeçildi. Kongrede konuşan MHP Genel Başkan Yardımcısı Kamil Aydın, “ bir milletin istiklali olmazsa o milletin reel varlığı konusunda hiçbir şeyden bahsedilemez” dedi.

MHP Kayseri İl Başkanlığı'nın 13. Olağan İl Kongresi'ne mevcut başkan Serkan Tok tek aday olarak girdi. İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü'nde gerçekleştirilen 13. Olağan İl Kongresine MHP Genel Başkan Yardımcısı Kamil Aydın, MHP Kayseri Milletvekilleri Baki Ersoy, İsmail Özdemir, AK Parti Kayseri Milletvekili İsmail Tamer, Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, AK Parti İl Başkanı Şaban Çopuroğlu, Kayseri Ticaret Odası Başkanı Ömer Gülsoy ile ilçe belediye başkanları ve MHP'li delegeler katıldı. Saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşı'nın okunmasından sonra divan kurulu oluşturuldu. Yönetim kurulu faaliyet raporu ve mali rapor okunarak ibrası gerçekleştirildi.

Kongrede konuşan MHP Genel Başkan Yardımcısı Kamil Aydın, "Demokrasilerde en önemli husus milletin iradesini hakim kılmaktır. Biz milliyetçilik ile demokrasiyi ikiz kardeş olarak görmekteyiz. Milletin hakimiyetini önceleyen ideolojinin adı Türk Milliyetçiliğidir. Siyaset çözüm üretme sanatıdır. Halkın milletin ihtiyacı olan meselelerin önünü açmadır. Türk siyasetinde Milliyetçi Hareket Partisi 51 yıllık şerefli mazisi ile çalışmıştır. İç ve dışarıdan tahrikler ve saldırılar karşısında istiklalde birlik demek zorundayız. Bir milletin istiklali olmazsa o milletin reel varlığı konusunda hiçbir şeyden bahsedilemez. Ortadoğu'da ve Balkanlar ile kıta Avrupasında yaşananlara baktığımızda Türkiye hakkında hangi sinsi planlar yaptığını görürsünüz. O zaman siyasetimizin merkezine önce ülke, önce millet önce vatan, önce millet, önce devlet dedik. Cumhur ittifakının ana aksını oluşturan slogana dönüştü Tek vatan, Tek Bayrak ve Tek Millet oldu. Biz önce millet ve devlet diyen bir partiyiz" diye konuştu.

MHP mevcut il başkanı olan ve seçime tek liste ile giren Serkan Tok ise yaptığı konuşmada, şöyle kaydetti…"Genel Başkanımız, Türkiye'nin içinde sayısız terör örgütü var, bunların dış bağlantıları var. Bunların dış bağlantılarının biraz önceki ismi üst akıl idi. Onların üst aklı Toni, Coni olabilir ama bizim üst aklımız Yüce Allah'tır. O nedenle hiçbir zaman moralimiz bozulmadı. O üst aklı 15 Temmuz'da bu ülkeden bertaraf ettik. Türkiye'de 29 harfin her hangi 3 tanesini alın ya yana getirin, Türk devletine karşı olmuş terör örgütü ile karşılaşırsınız. Bu nedenle ülke içinde bu hain örgütlere karşı mücadelede Cumhurbaşkanımızdan Genel Başkanımıza ve tüm Türk devleti personeline selam ediyoruz" dedi.

Yapılan konuşmaların ardından delegeler oy kullanmak için sandık başına geçti. İşte mhp'nin yeni yönetimi şu isimlerden oluştu.

Başkan: Serkan Tok.

Yönetim Kurulu asil: Doğan Gündüz, Ferhat Temizer, Hüseyin Mercan, Mustafa Çakır, Nuri Candan, Sedat Çıtak, Mahir Külahçı, Murat Ekşi, İsmet Altun, Vahid Gülsoy, Alper Ökmen, Kürşat Açıkgöz, Uğur Çapacıoğlu, Mustafa Gül, Mehmet Gökhan Terzi, Korhan Tok, Latif Ersoy, Murat Yibur, Yusuf Uluçay, Cemil Demirel, Sebahattin Cansu, Sedat Ünver, Soner Yılmaz, Mustafa Çanakçıoğlu, Adem Aslan, Halit Yağmur, İsa Ferah, Hacı Aksakoğlu, Bekir Dursun, Derviş Kilci, Ahmet Uluağaç, Hakan Doğanay.

Yönetim Kurul Yedek: Ramazan Şar, İbrahim Yücel, Ömer Genç, Metin Özdemir, Muharrem Bayrak, Ali Yılmaz, Emrullah Maraş, Akan Çelik, Bilgehan Poyrazoğlu, Mehmet Zıkşahna, Oğuzhan Göçmen, Adem Ünsal, Lütfü Haydar, Süleyman Varol, Fatih Dilmen, Murat Saçma, Dinçer Özkan, Mustafa Taş, Barış Kılıç, Kazım Karagöz, Yılmaz Dost, Mustafa Deveci, Yasin Eker, Mustafa Demir, Veysel Ayhan, Gökhan Yücel, Memiş Dursun, Süleyman Turan Yıldırım, Hacı Ali Uluer, Uğur Akşar, Selçuk Şarvan, Mehmet Ercan.

Disiplin Kurulu asil: Uğur Nuri Akın, Mustafa Aslantaş, Kürşat Furkan Şahin, Ali Rıza Deniztaş, Koray Kütahneci, Murat Keskinkılıç, Volkan Çalı.

Disiplin Kurul yedek: Taha Zeki Karaköse, Ömer Demir, Süleyman Aslan, Ayhan Akış, Abdullah Alkan Manay, Murat Gündoğan ve Ertan Taştan.   


Haber Kaynak : KAYSERİ HABER HABER MERKEZİ