KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 

KASKİ’DEN HACILAR’A 6 MİLYONLUK YATIRIM

12 YIL KESİNLEŞMİŞ CEZASI VARDI

KAYSERİ OSB DAVASINDA İLK DURUŞMA

KATİLLER HESAP VERMEYE DEVAM ETTİ

VEZNELER HAFTA SONU DA AÇIK

İLÇELERİN ‘DOĞAL GAZ’ YATIRIMLARI MERCEK ALTINA ALINDI

KADINA ŞİDDETE KARŞI BİLGİLENDİRME

KAYSERİ BÜYÜKŞEHİR’İN 2022 YILI BÜTÇESİ 1 MİLYAR 800 MİLYON TL

AK KADINLAR KADINA ŞİDDETİ LANETLEDİ

KAYSERİ BAROSU KADIN HAKLARI KOMİSYONU, KADINA ŞİDDETE ‘HAYIR’ DEDİ

GERİ DÖNÜŞÜM İLE DOĞA KORUNUYOR

SAHABİYE PROJESİ’NDE SON DURUM

BARAJLARIMIZ ALARM VERİYOR

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ PRAG’A GİTTİ

DURGUN:“HEPİMİZİN ÜZERİNDE BİR ÖĞRETMEN ELİ VAR”  

ÖĞRETMEN BAŞKAN’IN 'ÖĞRETMENLER GÜNÜ' KUTLAMASI BÖYLE OLUR

Gürkan Ofis Mobilyaları

MEVLÜT BİLİCİ KIZINI EVLENDİRDİ?

Düğün törenine Kayseri´den de çok sayıda isim katıldı ?

Kayseri  Eski Valilerinden Mevlüt Bilici´nin kızı Bilgenur Bilici  Çevre  ve Şehircilik  Bakanı Mehmet Özhaseki´nin  şahitliğinde düzenlenen  nikah töreninde  hayatını  Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak´ın ortanca oğlu  Halid İslam Ak ile hayatını  birleştirdi? Ankara  Belediye Başkanı Melih Gökçek´in  kıydığı nikah sonrası gerçekleşen düğüne  Başbakan Binali Yıldırım da iştirak ederek  genç çifte  mutluluklar  diledi?  Düğün törenine  Kayseri´den de çok sayıda isim  katıldı?

Kayseri  Eski Valilerinden Mevlüt Bilici´nin kızı Bilgenur Bilici ve Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak´ın ortanca oğlu  Halid İslam Ak´ın Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek  tarafından kıyılan nikahında  çiftin şahitliklerini Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Kalkınma Eski Bakanı, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Bingöl Milletvekili Cevdet Yılmaz,  Enerji ve Tabii Kaynaklar Eski Bakanı ve Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, İçişleri Eski Bakanı ve Van Milletvekili Beşir Atalay, Cumhurbaşkanı Başdanışmanı Yalçın Topçu, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, İçişleri Eski Bakanı Abdulkadir Aksu  yaptı?

Siyaset, yargı ve bürokrasi dünyasının önde gelen isimlerinin buluştuğu nikaha ilimizden  Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, T.B.M.M. eski  Başkanvekillerinden  Sadık Yakut, Enerji ve Tabii Kaynaklar Eski Bakanı ve Kayseri Milletvekili Taner Yıldız, Kayseri Milletvekili  Dr. İsmail Tamer, Talas  Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu, Erciyes Üniversitesi eski  Rektörü Prof.Dr. Fahrettin Keleştemur, Erciyes Üniversitesi  Rektörü  Prof. Dr. Muhammet  Güven, İpek Grup Yönetim Kurulu Başkanı İş Adamı Saffet Aslan, Kayseri  eski Milletvekillerinden  Rekabet Kurulu eski Başkanı Nurettin Kaldırımcı, Kayseri ESKİ Jandarma Bölge Komutanı  Tuğ. Gen. Ali Aydın, Türkiye Gazeteciler Federasyonu  Başkan Yardımcısı  Veli Altınkaya  katılarak genç çiftin mutluluğunu paylaştı?

Nikah sonrası düğüne iştirak eden Başbakan Binali Yıldırım da  çiçeği burnundaki çiftle kısa bir süre sohbet ederek mutluluklar diledi. Başkan Ak´ın annesi Lütfiye Ak´ın da hatırını soran Yıldırım, davetlilerin fotoğraf ricalarını ise geri çevirmedi.

Evlilik cüzdanını geline veren Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki de Halid İslam Ak´a mutluluğun sırrının eşine sesini yükseltmemek olduğunun altını çizerek, "Eşinin sesini bastırmayacaksın, erkeğin sesi hanımdan daha az çıkmalı, geçinmenin birinci yolu budur? tavsiyesinde  bulundu?