KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 

Tatar KTO’da Basın mensupları ile buluştu

Kayseri’den yavru vatan KKTC’ye özel hediye

Ersin Tatar'dan 'Kayseri' övgüsü

KKTC Cumhurbaşkanı Tatar sanayicilerle buluştu

KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’a ‘Fahri Doktora’ diploması verildi

Bünyan Belediyesi kapalı mahalle yolu bırakmadı

Talas’ta her noktada kış çalışması

Organik tarıma giriş eğitimi

KKTC Cumhurbaşkanı Tatar Kayseri’de

Başkan Büyükkılıç Gastronomi Şehri’nin Ustalarını Ağırladı

Büyükşehir ihale ile arsa satacak

Çolakbayrakdar kar temizleme çalışmalarını takip etti

86 mahalle yolu ulaşıma açıldı

Melikgazi'de aralıksız kar mesaisi

Başkan Yalçın kar ve soğuğa rağmen Şeffaf Oda'da

Hayvanlara kışa özel bakım

Anahtar Kelimeler: YARAR’ GÜNAYDIN’ SÖZLER
Gürkan Ofis Mobilyaları

METE YARAR’DAN VALİ GÜNAYDIN’A ÖVGÜ DOLU SÖZLER

Kitap Fuarı’na katılan Güvenlik Politikaları Uzmanı ve Yazar Mete Yarar,  Vali Şehmus Günaydın’ın 15 Temmuz gecesi Isparta’da yaptıklarından dolayı şükranlarını sunrak “Valimiz o gün oradaki insanların hayatını kurtardı” değerlendirmesinde  bulundu.

Önceki gün kapılarını ziyaretçilere  açan  4. Kayseri Kitap Fuarı’nda Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ile stantları gezen Vali Şehmus Günaydın, Güvenlik Politikaları Uzmanı ve Yazar Mete Yarar’ın standını da gezdi.

Vali Günaydın’a 15 Temmuz gecesi Isparta’da yaptıklarından dolayı şükranlarını  sunan Yarar şöyle konuştu “Eğer Valimiz Şehmus Günaydın 15 Temmuz gecesi Isparta’da olmasaydı kayıp sayımız 10 bini bulabilirdi ve oradaki insanların da hayatını kurtardı. Yoksa hepsi şu anda hapisteydi. Şu anlamda hapistelerdi, öğrencilerin bir kısmını zorlamışlardı. Onların da hayatını kurtardı. Orada birçok şeyi başardı. O zamanki mücadelesi ve kararlılığı birçok şeyi değiştirdi”

Vali Günaydın’da o kötü güne dair yaptığı değerlendirmede  sabaha kadar mücadele ettikleirni anımsatarak şunları kaydetti “Isparta’daki olaydan sonra bir program yapmıştık. Oradaki hainler gelmiş olsaydı ölü sayımız 10 bini geçerdi. Bu kadar güzel anlatmanız beni etkiledi. Sabaha kadar mücadele etmiştik. Çok güzel anlatmışsınız. Teşekkür ediyorum”