KANALIMIZA ABONE OL

YEREL BASINA DESTEK OL

 


EDİTÖR

SAYFA EDİTÖRÜ

 Uğur ALTUNER
 editor@kayserihaber.com.tr

   

TÜRKŞEKER GENEL MÜDÜRÜ MÜCAHİT ALKAN’DAN BAŞKAN AKAY’A TAZİYE ZİYARETİ

66. PANCAR ALIM KAMPANYASI VE ŞEKER SEKTÖRÜ HAKKINDA KARŞILIKLI GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİNDE BULUNDULAR

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ, ERCİYES’İN ETEĞİ HACILAR’DA

“YÜKSEK İRTİFANIN BİR AYAĞI BURADA OLACAK”

BAŞKAN BÜYÜKKILIÇ ANKARA'YA ÇIKARMA YAPTI

BÜYÜKKILIÇ ULAŞIM KONUSUNU HER YÖNÜYLE BAKAN’A AKTARDI

MELİKGAZİ BELEDİYESİ KAPALI İŞYERLERİNDEN KİRA ALMAYACAK

PANDEMİDEN ETKİLENEN KİRACILARINA DESTEK OLUNACAK

KAYSERİ ULAŞIM A.Ş.’YE ÖNEMLİ BİR SERTİFİKA DAHA

KAYSERİ ULAŞIM A.Ş. ‘COVİD-19 GÜVENLİ HİZMET BELGESİ’ ALDI

SGK İL MÜDÜRÜ HASGÜL: "YAPILANDIRMA İÇİN SON ŞANS"

1 ŞUBAT SON GÜN

BAŞKAN PALANCIOĞLU KAYSERİ GÜMRÜK MÜDÜRLÜĞÜ’NÜ ZİYARET ETTİ

ÇALIŞMALAR VE ÜRETİMLER HAKKINDA BİLGİ ALDI

HİÇ KİMSE KİTABA UZAK KALMAYACAK

KİTAPLAR, GEZİCİ KÜTÜPHANE İLE VATANDAŞIN AYAĞINDA

ÇEVREYE DOST BELEDİYEDEN LED TEKNOLOJİSİYLE 1 YILDA 2,5 MİLYON TL TASARRUF

YÜZDE 65 TASARRUF SAĞLANDI

BÜYÜKŞEHİR’DE ‘İSTİŞARE’ TOPLANTISI

Başkan Büyükkılıç, 16 ilçe belediye başkanı ve teşkilatlar ile dayanışma içerisinde hizmetlerin süreceğini söyledi

“TEMİZ İÇME SUYUNUN GÜVENCESİ KASKİ”

“SUYUN KALİTESİ SÜREKLİ TAKİP EDİLİYOR”

"ASANSÖRLERDE SORUMLULUK SİGORTASI ZORUNLU"

Başkan Palancıoğlu: “Bina yöneticilerinin bu hassas konuya daha önem vermeleri gerekmektedir”

ZİNCİDERE GÖLETİ'NDE ÇALIŞMALAR TAM GAZ

“TALAS’A DEĞER KATACAK”

HİSARCIK'TA YENİ BAĞLANTI YOLUNDA ÇALIŞMALAR BAŞLADI

2021 YILINDA DA YENİ YOLLAR YAPMAYA DEVAM EDECEĞİZ

KOCASİNAN BELEDİYESİ’NDEN BORÇ YAPILANDIRMA HATIRLATMASI

SON GÜN 1 ŞUBAT

TALAS BELEDİYESİ’NDEN KEPEZ’E MODERN ORTAOKUL

EĞİTİME SÜREKLİ DESTEK

Gürkan Ofis Mobilyaları

KTB, BAŞKAN AKAY'A MECLİS ŞEREF ÜYELİĞİNİ TEBLİĞ ETTİ

“KAYSERİ ŞEKER’İN BAŞARISI TEK BAŞIMA BENİM BAŞARIM DEĞİL, TOPYEKÜN BAŞARI"

Kayseri Ticaret Borsası (KTB), Kayseri Şeker Fabrikası'nın borsada 10 yıldır en fazla tescil yaptıran ilk 10 üye arasında olması dolayısıyla Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay'a KTB Meclis Şeref Üyeliği beratı takdim etti.

Kayseri Şeker Fabrikası'nı ziyaret eden KTB Yönetim Kurulu Başkanı Recep Bağlamış ve yönetim kurulu üyeleri, bir süre Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay ile bir süre görüş alışverişinde bulundu. ziyarette konuşan KTB Başkanı Bağlamış, Kayseri Şeker'in 10 yılda odalarında en fazla tescil yapmış ilk 10 üyeden olduğunu ifade ederek; "Son meclis kurulumuzda Kayseri Ticaret Borsası olarak meclis oy birliği ile sizi Kayseri Borsası meclis şeref üyeliğine layık gördük. Bunun yanı sıra da Kayseri Ticaret Borsası Yüksek İstişare Kurulu Başkanlığına layık gördük. Bu güne kadar yapmış olduğunuz katkılardan dolayı hem şahsım hem de Kayseri Ticaret Borsası olarak size teşekkür ediyorum. Yaklaşık 10 senedir Kayseri Şeker Fabrikamız Kayseri Ticaret Borsası'nda en fazla tescil yaptıran ilk 10 üye bazında yer alıyor. Bundan dolayı da çok memnunuz" ifadelerini kullandı.

Kayseri Pancar Ekicileri Kooperatifi Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Akay ise konuşmasında; başarının şahsi değil ekip başarısı olduğunu vurgulayarak KTB heyetine teşekkürlerini iletti. Akay; "Kayseri Şeker’in başarısı tek başıma benim başarım değil. Kayseri Şeker’in topyekun başarısı. Bu anlayış içerisinde biz ekip olarak işimizi en iyi şekilde yürütmeye çalışıyoruz. Çiftçilerimize işlerini geliştirmek ve kazançlarını artırmak konusunda bütün gayretimizle mücadele ediyoruz. Bunun sonucunda da ortaya büyük bir başarı çıktığı inancındayız. Sizlerin de kamuoyuna karşı böyle bir değerlendirme yaptığınız için mutluyuz. Tabi marifet iltifata tabidir, anlayışı içerisinde biz sizin bu manada bütün yakınlığınızı, sıcaklığınızı görüyoruz. Özellikle siz göreve başladıktan sonra Kayseri Ticaret Borsası ile Kayseri Şeker arasında oluşan sıcak ilişki ortada. Bunlar özellikle sizin gayretlerinizle ortaya çıktı. Yönetimde ve mecliste bulunan arkadaşlarınızın anlayışıyla ortaya çıktı. Yoksa Kayseri Şeker sizin de ifade ettiğiniz gibi uzun süredir Kayseri Ticaret Borsasına en fazla prim ödeyen kuruluşlardan bir tanesi. Ama bu yakınlığı, bu sıcaklığı biz sizde gördük ve onun için de sizin bu ilginize çok teşekkür ediyoruz. Teveccüh buyurmuşsunuz, yönetim olarak, meclis olarak bizi şeref üyeliğini kabul etmekle. Ben Kayseri Şeker camiası olarak, Kayseri Şeker ailesi adına bundan şeref duyuyorum ve memnuniyetle kabul ediyorum. Bunun dışında yüksek istişare heyeti oluşturmuşsunuz ve bunun da başkanlığına layık görmüşsünüz. Onun için de özellikle teşekkür ediyorum. İnşallah biz Kayseri Şeker olarak sadece prim olarak olaya bakmıyoruz. Bütün faaliyetlerimizi topyekun, sizin üyelerinizle de yakın ticari ilişkiler içerisinde olmak anlayışı içerisindeyiz. Bunu bu vesileyle de geliştirilmesine de bir katkı alınacağı inancındayım. Zaten şuanda aramızda bulunan dostlarımızın pek çoğuyla Kayseri Şeker Fabrikasının yan kuruluşları ticari alışveriş içerisinde. İnşallah belki bu vesileyle bütün üyelerin Kayseri Şeker ve Kayseri Şeker’in kuruluşlarıyla ticari alışverişlerinin katkı sağlamak imkanı ortaya çıkar. Ben bu inceliğinizden dolayı teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Konuşmaların ardından Başkan Bağlamış Akay'a KTB Meclis Şeref Üyeliği beratını takdim etti.


Haber Kaynak : KURUM BÜLTENİ