KÖY OKULLARI
MASUM GÜLÜCÜKLER KULÜBÜ´YLE ŞENLENİYOR
Tarih: 15.3.2019 16:08:27/ 472okunma / 0yorum

Kayseri´deki Şerife Bacı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerince kurulan Masum Gülücükler Kulübü, hazırladıkları proje kapsamında köy okullarını ziyaret ederek, öğrencilere eğlenceli bir gün yaşatıyor.

Kulüp üyeleri, proje kapsamında son olarak Bünyan ilçesine bağlı Yünören Mahallesi´ndeki Şehit Jandarma Onbaşı Ramazan Koca İlk ve Ortaokulunu ziyaret etti.

Köy okulu öğrencileri kulüp üyelerinin sergilediği tiyatro gösterisi ve konseri beğeniyle takip etti.

Proje hakkında bilgi veren okul müdürü Cemal Bolgı, öğrenciler tarafından kurulan bir kulüp ile birlikte bu projeyi başlattıklarını belirtti.

Bolgı, okul ziyaretinde ikram edilen bütün gıdaların, çocuklara verilen bütün oyuncak ve malzemelerin, programda kullanılan kostümlerin, gösteri ve müzik dahil her şeyin kulüp öğrencilerince hazırlandığını belirterek her ay bir köy okulu ziyaret etmeyi planladıklarını söyledi.

Şehit Jandarma Onbaşı Ramazan Koca İlk ve Orta Okulu Müdürü Abdulkadir Dursun ise ziyaret ve programdan kendilerinin ve öğrencilerinin çok memnun olduğunu dile getirdi.

Kulübe üye öğrencilerden Zeynep Demirezen de masum yüzlerde bir gülücük oluşturma hedefine ulaşmanın mutluluğunu yaşadıklarını ve bir dahaki köy okulu ziyaretini heyecanla beklediklerini ifade etti.
Kaynak: AA

Anahtar Kelimeler: OKULLARI
Resmi İlanlar

SAYFA EDİTÖRÜ

/resimler/2015-4/16/1020184616446.jpg

 

    Süleyman ERDOĞAN
     editor@kayserihaber.com.tr 
    

Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
25 Mart 2019 Pazartesi
KAYTV

Kaytv kayseri üzerinde

 

İLETİŞİM

Adres : Turgut Reis Mahallesi
İlgi Sok. Şehit İsmal Uygun Ap
No:22/A Kocasinan / KAYSERİ
Telefon : 0 352 235 63 63
Fax : 0 352 235 84 74

 

KANALIMIZA ABONE OL